Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA JUH

3. KOLO

Bzince p/J. – Lubina 4:1 (1:0)
Domáce mužstvo v derby zápase jednoznačne ovládlo hru od prvej minúty. V prvom polčase hostia ani nevystrelili na bránku súpera. Domáci zahodili tri vyložené šance a po jasnej jedenástke vyhrávali 1:0. V druhom polčase hostia odišli kondične a bolo iba otázkou skóre, ako skončí zápas. V jednoznačnom zápase s prehľadom rozhodoval Rožník.
Góly: Hasala 2, Chorvát z pok. kopu, Less – Hargaš. Rozhodoval: Rožník, 150 divákov.
Dorast: 5:0.
Ivan Kuhajda

Hrádok – Myjava B 1:1 (0:1)
V hodovom zápase sa domácim hlavne v prvom polčase hra nedarila. Hostia pricestovali s mladým a technickým mužstvom, ktoré niekoľko krát podržal svojimi zákrokmi výborný brankár Valášek. V 13. min neudržal domáci brankár Babic loptu, ktorú Poláček poslal do prázdnej brány a otvoril skóre zápasu. V 28. min sa vyznamenal brankár hostí, keď vyrazil peknú strelu Vladimíra Pavloviča, ktorá mierila pod brvno. V druhom polčase sa domáci zlepšili, čoho výsledkom bola akcia v 64. min. Drobný zahrával nepriamy kop, prihral loptu Gáborovi, ktorý z voleja krásnou strelou vyrovnal na 1:1. Od 77. min hrali hostia iba desiati, keď za hrubé nešportové správanie videl červenú kartu Štefánek. V závere chýbalo domácim trocha šťastia, keď pekná Nešťákova strela tesne minula bránu hostí a záverečný nápor gól nepriniesol.
Góly: Gábor – Poláček. Rozhodoval: Oppenberger, 200 divákov.
Vlastimil Otrubný

Považany – Mor. Lieskové 2:3 (1:1)
Góly: Dulís P., Kubica – Kukuča, Zámečník, Kušiernik. Rozhodoval: Nedveď, 50 divákov.
Dorast: Považany – Dol. Srnie 6:2. Góly domácich: Sedlák 2, Michalík L. 2, Kubica, Rehák.
Žiaci: Považany – Nová Ves 6:2. Góly domácich: Husár 3, Mišura M. 2, Mišura R. Ján Miklovič

Tr. Bohuslavice – Kálnica 1:0 (0:0)
V prvom polčase sa domáci snažili streliť gól, ale hernú prevahu nezúžitkovali. Väčšinou šancí končilo pred šestnástkou. Hostia ojedinelými ale nebezpečnými protiútokmi niekoľko krát ohrozili bránu domácich. V druhom polčase opäť domáci tlačili, ale zase bez úspechu. Za povšimnutie stojí roh z 80. min, keď Svoboda našiel Menginu, ktorý prekrásnou hlavičkou trafil tyč. V 89. min zasiahol loptu z ľavej strany Luboš Barbirik, zbavil sa obrancu prihral J. Potúčkovi, ten posunul nekrytému Juríčkovi, ktorý nezaváhal a vsietil na 1:0. V nadstavenom čase ešte opäť spoza šestnástky Juríček trafil brvno. Domáci zaslúžene vyhrali.
Gól: Juríček. Rozhodoval: Podmajerský, 60 divákov. ŽK: 1:1. ČK: 0:1.
(sh)

Vrbovce – Bošáca 1:2 (0:1)
Bojovný zápas dvoch popredných mužstiev v tabuľke, v ktorom vyhrali šťastnejší hostia. Domáci pred koncom zápasu nepremenili pokutový kop.
Góly: Vávra M. – Figura, Kusenda. Rozhodoval: Klimčík, 100 divákov. ŽK: 3:3.
Žiaci: Očkov – Vrbovce 1:8.
Pavol Sukupčák

Brezová B/Košariská – Lubina kop. 1:0 (0:0)
Vo vyrovnanom zápase zvíťazili šťastnejší domáci, keď sa im podarilo gól streliť v závere zápasu v 89. min.
Rozhodoval: Podmajerský, 60 divákov.

Očkov – Brestovec 1:3 (0:2)
Gól domácich: Burdej. Rozhodoval: Petrík, 100 divákov.

1. Bošáca 3 3 0 0 9:3 9 (+6)
2. Bzince p/J. 3 2 1 0 7:2 7 (+1)
3. Kálnica 3 2 0 1 8:3 6 ( 0)
4. Vrbovce 3 2 0 1 10:6 6 ( 0)
5. Brezová B/Koš. 3 2 0 1 5:2 6 ( 0)