3. kolo

Brezová p/B – Zem. Kostoľany
1:1 (0:1)
Góly: 62. Pavlík - 22. Oršula.
V prvom polčase sa hra odohrávala prevažne v strede ihriska. V 22. minúte sa hostia ujali vedenia, keď hrubú chybu domácej obrany potrestal Oršula. V druhom polčase prevzali iniciatívu domáci hráči, výsledkom čoho bol Pavlíkov gól v 62. minúte stretnutia. Domáci sa pokúšali strhnúť víťazstvo na svoju stranu, keďže však Sadloň a Michalička svoje príležitosti nevyužili, zápas priemernej úrovne sa nakoniec skončil remízou, ktorá bola spravodlivým vyjadrením síl na ihrisku.
Ján Vrkoč

Trenč. Jastrabie – Malé Lednice
3:2 (1:0)
Góly: Bročko (11 m), Ľ. Piláthy, A. Piláthy – Mišutka, J. Vančo.
Domáce mužstvo v hodovom zápase nastúpilo s elánom poraziť hostí, čo sa im podarilo realizovať na začiatku 14. minúty gólom z penalty. Hostia z ojedinelého protiútoku vyrovnali na 1:1 a o dve minúty sa dokonca ujali aj vedenia 2:1. Domáce mužstvo zvýšenou snahou najskôr Ľ. Piláthym vyrovnalo na 2:2 a o pár minút A. Piláthy zabezpečil pre domácich víťazstvo 3:2. Domáce mužstvo malo počas celého zápasu viac vyložených šancí, čoho dôkazom sú aj nastrelené tri brvná a dve žrde.
ŽK: Lednický, Čertík, Rybárik. Rozhodovala Žáčiková, 500 divákov.
Trenč. Jastrabie: Jurák – M. Glasa, Beleš, Fodrek, Bročko, Cintula, Kyselica, Pavlo, Ľ. Piláthy, R. Glasa, A. Piláthy, striedali Žák, Filo.
M. Lednice: Konušík – P. Lednický, Ľ. Vančo, J. Vančo, Húdek, Janoviak, Čertík, Čelko, Mišutka, Obšivan, M. Lednický, striedali Rybárik, P. Čerňanský.
Július Glasa

Pov. Teplá – Hôrka 0:8 (0:4)
Góly: 1., 55. a 60. Ostrenka, 32. vlastný, 35. a 40. (11 m) Zmeko, 76. Korytina, 78. Matulya.
Hôrka zaskočila domácich už v 20 sekunde. Keď Vaštík prestrelil z vyloženej šance a Urík si dal nešťastný vlastný gól, domácich to poznačilo. Neskôr inkasovali tretí gól a v závere polčasu prišli o vylúčeného brankára Lutišana. Z nariadenej jedenástky inkasovali štvrtý gól. V 52. min Zábojník podržal dvakrát domácich, potom Jankejech, Bauer ani Abík gól nedali, naopak, hostia pridávali jeden gól za druhým a vysoko vyhrali.
Pov. Teplá: Lutišan (Zábojník) – Slaninka, Kolembus, Hrubo, Gardian, Jankejech, Abík, Šimík, Urík (Bauer), Vozatár, Lašček (Janíček).
Hôrka: Lančarič - Korytina, Moravčík, Zmeko (Farkaš), Hrabovský, Hornyak (Blokša), Matulya, Zaťovič (Barošík), Hosík, Ostrenka, Černák.
(jan)

Púchov B – Selec 0:0
Od začiatku sa hralo medzi šestnástkami, šancí bolo minimum. Zopár pokusov mali obe mužstvá, Nátherov priamy kop letel nad, Rosinovu strelu vyrazil brankár, ktorý vyrazil aj Ciesarov pokus. Domáci Jankovič musel čeliť dvom nebezpečným strelám. V nadstavenom čase vypadla Jankovičovi lopta z rúk, ale Dušák netrafil z piatich metrov prázdnu bránu. Z protiútoku zbehol až k čiare Náther, ale jeho prudký strieľaný center nemal kto umiestniť do siete.
Púchov B: Jankovič – Rojko, Poliak, Zábojník, Riška, Ciesar (Kračuník), Chovanec (Mihálik), Náther, Šnegoň, Rosina, Janoško (Luhový).
Selec: Tunega – Mutňanský, Vavruš, R. Puček (Michal Hrbas), Poliak (Miroslav Hrbas), Paulíny, B. Puček, Raček, Dušák, Masaryk, Puna (Ondrička).
J. Gašpárek

H. Poruba – Podolie 3:0 (1:0)
Góly: 34. Meliš, 59. T. Staňo, 88. R. Puček.
Bortel už v 1. min natiahol brankára, na druhej strane v 22. min pohrozil Augustín strelou do P. Pučeka. Domáci sa začali presadzovať, Bortel v 24. min a T. Staňo v 28. min mierili do brankára, neskôr Bortel a A. Staňo strieľali vedľa. Skóre otvoril v 34. min tvrdou strelou z 30 metrov Meliš a o chvíľu podobný Kvasnicov pokus vyrazil brankár. Ivana v 38. min tesne minul domácu bránu. V 53. min Pisca reflexívne vyrazil Bortelovu hlavičku, o šesť minút sa krásne uvoľnil T. Staňo a do pravého „vinkla“ zvýšil na 2:0. Hrubku domácich v 80. min hostia nepotrestali, Hofierkovu hlavičku v 88. min brankár ešte zneškodnil, no na ďalšiu hlavičku R. Pučeka nestačil – 3:0.
H. Poruba: P. Puček – Hofierka, Mráz, Meliš (J. Živčic), Buchta, T. Staňo (Suchomel), Kvasnica (Jozefovič), Krajči, A. Staňo, R. Puček, Bortel.
Podolie: Pisca – R. Hrušovský, Ščepko, Krajčík, M. Hrušovský, Marek (Klčo), Červeňanský, Sedlák, Ivana, Krišák, Augustín.
(sta)

V. Uherce - Kamenec p/Vt. 2:0 (0:0)
Góly: 56. R. Kováč, 79. Bučko.
Nováky/Prievidza B – Prečín
6:0 (3:0)
Góly: 11. a 78. Píš, 13. Jakubis, 28. Gajdoš, 51. Iliaš, 72. Zaťko.

Oslany – Borčice 3:4 (2:2)
Góly: 18. a 20. P. Gaži, 74. R. Cifrík z 11 m - 22. a 37. Maník, 46. Košťál, 84. Ľ. Straňo.

1. Hôrka n/V. 3 3 0 0 15:1 9 (+6)
2. Prievidza B 3 3 0 0 10:1 9 (+3)
3. Brezová p/Br. 3 2 1 0 8:3 7 (-2)
4. Selec 3 2 1 0 5:1 7 (+4)
5. H. Poruba 3 2 0 1 7:3 6 ( 0)
6. Púchov B 3 1 2 0 4:1 5 (-1)
7. Z. Kostoľany 3 1 1 1 5:3 4 (+1)
8. V. Uherce 3 1 1 1 5:5 4 (-2)