Drietoma – Tr. Turná 0:1 (0:1)

Tr. Teplice – Ivanovce 5:1 (1:0)
Góly domácich: Krivda 3, Kováčik, Farkašovský.

Chocholná-Velčice – Zamarovce 5:2 (2:0)
Postavenie v tabuľke predurčilo, ktoré mužstvo bolo favoritom. Hostia hrali behavý a dosť nepríjemný futbal. Zvíťazilo lepšie mužstvo.
Góly: Tuharský J., Lobík, Šotník B., Krajčovič M., Kozárec Martin – Drobný 2. Rozhodoval: Rožník, 100 divákov.
Žiaci: Chocholná-Velčice – Tr. Bohuslavice 8:0 (3:0).
(iš)

Svinná – Neporadza 0:0
V susedskom derby plnom emócii sa odohral vyrovnaný zápas, v ktorom mali prvý polčas navrch domáci, ktorí nepremenili svoje gólové šance a naopak v druhom polčase mali navrch hostia, ktorí hlavne ku koncu zápasu nepremenili kvôli výbornému výkonu brankára Košíka svoje stopercentné gólové šance. Rozhodoval: Stračiak, 300 divákov.
Dorast: Svinná – Záblatie 1:2. Žiaci: Tr. Teplá – Svinná 2:0.
(jh)

Záblatie – TTS Trenčín 1:1 (0:0)
Vzhľadom k predvedenej hre môžu byť obe mužstvá spokojné s bodom, keďže na oboch stranách neboli využité viaceré šance.
Góly: Brlej – Haško. Rozhodoval: Malec, 100 divákov. ŽK: 1:3.
Dorast: Svinná – Záblatie 1:2.
Ján Šťastný

V. Bierovce/Opatovce – Mn. Lehota 5:1 (3:0)
Domáci na super pripravenom trávniku prvý polčas podporu vetra až tak nevyužívali, hostia sa po desiatich minútach dostali do hry a dve nebezpečné situácie riešil brankár domácich Hrušovský. Domáci pod tlakom publika prevzali iniciatívu na svoju stranu, taktovku zobrali mladí hráči, najskôr v 16. min nekompromisne prestrelil brankára hostí Žucha, potom prišli chvíle mladšieho Breznického, keď najskôr z uhla prestreli obranu hostí a o päť minút na to po samostatnom úniku keď bol faulovaný premenil pokutový kop na 3:0. V druhom polčase domáci tréner prestriedal, hostia pôsobili herne dobre, ale strelecky boli nemohúcni, načo doplatili tým, že rýchly protiútok zakončil Breznický mladší tretím gólom na 4:0. Hostia chvíľu ovládali hru, nakoľko obrana domácich bola prestriedaná, čo po niekoľkých závaroch využil Plichta a skorigoval na 4:1. V samotnom závere buldočia snaha domáceho stredného záložníka Bulka vyvrcholila po samostatnej akcii, keď vsietil piaty gól. Úroveň stretnutia bola na základe terénu veľmi dobrá, diváci boli spokojní s počtom gólov. K tomu zapadol aj veľmi dobrý výkon rozhodcovskej dvojice.
Góly: Breznický ml. 3, Žucha, Bulko P. – Plichta. Rozhodoval: Markech, 100 divákov. ŽK: 1:1.
Peter Oravec

Bobot mal voľno.

1. Trenč. Turná 21 17 3 1 64:13 54 (+21)
2. V. Bierovce/Op. 21 11 7 3 49:27 40 (+7)
3. Choch.-Velčice 21 10 7 4 50:26 37 (+4)
10. Bobot 20 6 5 9 30:42 23 (-4)
11. Trenč. Teplice 21 5 5 11 33:59 20 (-7)
12. Zamarovce 21 4 4 13 37:54 16 (-14)
13. Mn.Lehota 22 3 4 15 19:45 13 (-23)
Horňany odstúpili, ich výsledky bolianulované.

1. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  2. Študuj v malom a ži vo veľkom
  3. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  4. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  5. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  6. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  7. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  8. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  9. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 937

Slovensko sa podľa premiéra z hľadiska epidemiologickej situácie nachádza v pasci

"Testy nemáme zabezpečené a som zvedavý, kto sem príde pred Vianocami a povie, že bude lockdown," pýtal sa premiér.

Predseda vlády SR Igor Matovič prichádza na zasadnutie Ústredného krízového štábu 25. novembra 2020 v Bratislave.

Matovič: Niektoré školy sa otvoria, testovanie preberám do vlastných rúk

Premiér SR Igor Matovič preberá pilotné testovanie žiakov na ochorenie COVID-19 do vlastných rúk.

Predseda vlády SR Igor Matovič.

Radnica má záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta

Dubnická samospráva už niekoľko rokov deklaruje svoj záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta.