Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / III. TRIEDA JUH

Krajné – Priepasné 3:2 (0:0)
Zápas priniesol vyrovnanú hru. Po bezgólovom prvom polčase sa v tom druhom roztrhlo vrece, keď padlo až päť gólov a z víťazstva sa radovali domáci. Na hosťujúcej strane podal výborný výkon brankár, ktorý zachránil svoje mužstvo od ďalších inkasovaných gólov.
Góly: Málek, Lacho 2 – Holyža, Sloboda. Stretnutie sledovalo 100 divákov, rozhodoval Podmajerský.
Milan Kostolný

Lubina kopanice – Jablonka 2:1 (1:0)
Zápas veľmi dobrej úrovni ako z jednej tak aj z druhej strany začali lepšie domáci, aj keď už v tretej minúte Dušan Gulan do opustenej bránky nedokázal vsietiť. Domáci pokračovali náporom, po peknej kombinácii a po prihrávke Halušica skóroval v piatej minúte pohotový Lukáč, čím sa ujali domáci vedenia 1:0. Viaceré dobré šance na oboch stranách zostali v prvom polčase nevyužité. Do druhého polčasu nastúpili domáci s odhodlaním zvíťaziť, avšak nemohli prekonať dobre chytajúceho brankára hostí. V 60. minúte zápasu hral v hosťujúcej šestnástke hosťujúci hráč rukou, začo nariadil rozhodca pokutový kop, ktorý bezpečne premenil Gulan, čím zvýšil stav stretnutia na 2:0. V 75. minúte Valúšek vyrazenú loptu brankárom dorazil do siete a upravil na konečných 2:1.
Góly za domácich: Lukáč, Gulan Dušan. Žk.: 3:1. Pred 80 divákmi rozhodoval Marcinát.
(dm)

Chvojnica – Stará Turá „B“/Kostolné 0:0
Za ideálneho počasia obe mužstva odohrali dobrý aj keď vďaka niektorým sporným rozhodnutiam rozhodcu nervózny zápas a za predvedený výkon si mužstva zaslúžili po bode.
Žk.: 1-2. Čk.: 0-1. Pred 50 divákmi rozhodoval Sloboda.
Pavol Šiška

Hrašné – Bukovec 2:1 (0:0)
Po celý zápas sa hralo vyrovnane, o výsledku rozhodol druhý polčas, v ktorom sa šťastie priklonilo viac na domácu stranu. Hralo sa čisto, bez kariet.
Góly: Hučko, Svitásek – Sládek Martin. Stretnutie sledovalo 60 divákov, rozhodoval Krajčovič.
Vladimír Galandák

Hrachovište – Vaďovce 3:2 (1:1)
Domáci boli v tomto zápase lepší, už v desiatej minúte skóroval Šimo a ešte do polčasu zahodili štyri vyložené šance. Hostia v 45. minúte po rohu vyrovnali. Domácim vyšiel nástup do druhého polčasu, keď v 52. minúte skóroval Tomka a v 56. minúte Konštiak. Hostia ešte v 89. minúte znížili trestného kopu na 3:2. Je nevysvetliteľné, že už druhý krát bol na stretnutí Hrachovišťa delegovaný rozhodca pán Kolínek a ani raz sa nedostavil. Stretnutie rozhodoval laik. Hralo bez kariet. Stretnutie sledovalo 40.

1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?