Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA SEVER

Ivanovce - Bobot 4:2 (2:1)
Domáci hráči sa na vlastnej koži presvedčili, že futbal je o prístupe, a keď je poctivý prístup, výsledky sa dostavia.
Góly domácich: Ďuriš 2, Vido, Letaši. Rozhodoval: Bolfa, 50 divákov.
Žiaci: Ivanovce – AS Trenčín B 0:4.
Vladimír Fabián

Neporadza – Drietoma 3:3 (1:1)
Po začiatočnom spoznávaní súpera sa hráči Neporadze do hostí zahryzli, z čoho vyústil vedúci gól z pokutového kopu, ktorý premenil Dlábik. Gólom sa domáci upokojili, poľavili v nasadení, z čoho dostali vyrovnávajúci gól. V druhom polčase sa domáci neprebrali a po chybe obrany bolo 1:2. Po inkasovanom góle domáci pridali na dôraze a z priameho kopu vyrovnal Richtarech. V ďalšom priebehu druhého polčasu domáca obrana spravila hrúbku a hostia šli opäť do vedenia. Už sa zdalo, že si hostia odvezú všetky tri body, keď v nastavenom čase vyrovnal Richtarech strelou zo 40 metrov.
Góly domácich: Richtarech J. 2, Dlábik z pok. kopu. Rozhodoval: Mrázik M., 120 divákov.
Žiaci: Neporadza – Klúčové 10:1.
Jaroslav Dlábik

Zamarovce – Tr. Turná 1:3 (1:3)
V hre bolo vidieť postavenie oboch tímov v tabuľke a hostia zaslúžene zvíťazili.
Gól domácich: Vitázek M. Rozhodoval: Malec, 80 divákov.
Dorast: Zamarovce – Tr. Teplice 11:3. Žiaci: Šimonovany – Zamarovce 1:2.Ľuboš Minárik

TTS Trenčín – Tr. Teplice 1:2 (0:2)
Prvý polčas mali prevahu technickejší hostia, čoho výsledkom boli dva strelené góly. V druhom polčase vyvinuli domáci tlak, avšak zrealizovali len jednu šancu. Strelenie ďalších sa nepodarilo, neprialo im športové šťastie. Za hostí podal dobrý výkon aj hokejový brankár Igor Murín.
Gól domácich: Dužek – Kováčik, Postera. Rozhodoval: Markech, 30 divákov.
St. žiaci 3. liga: TTS Trenčín B – P. Bystrica B 2:2. Ml. žiaci: TTS Trenčín B – P. Bystrica B 11:0. St. žiaci 2. liga: TTS Trenčín – VION Zlaté Moravce 0:3. Ml. žiaci 2. liga: TTS Trenčín – VION Zlaté Moravce 5:0. St. dorast 3. liga: Partizánske – TTS Trenčín 1:4. Ml. dorast: Partizánske – TTS Trenčín 3:0.(fk)

Mn. Lehota – Chocholná-Velčice 1:3 (1:0)
Stretnutie sa hralo na dobrom upravenom teréne, miestami na mäkkom. Začiatok zápasu vyšiel hosťom, ktorí mal viac streleckých pokusov, keď do 13. min mohli viesť 0:3. V 4. min nastrelili žrď. Potom sa domáci prebrali z útlmu, začali útočiť a v 30. min dal Gomulec vedúci gól. Druhý polčas vyšiel hosťom, keď po chybách domácej obrany v 48. min Kozarec vyrovnal, v 55. min Šotnik strelil vedúci gól hostí na 1:2 a v nastavenom čase na 1:3 zvýšil druhým gólom Kozarec.
Góly: Gomulec – Kozarec M. 2, Šotnik. Rozhodoval: Klimčík, 80 divákov. ŽK: 2:0.Július Hrnčár

V. Bierovce/Opatovce – Záblatie 2:2 (1:1)
Domáci v poslednej dobe sú na domácom ihrisku zakríknutí a dostať do tempa ich dokáže vždy až súper, ktorý im buď strelí gól alebo ich futbalovo prehráva. To bol aj tento prípad, keď po nesúrodej hre hostia využili zmätok v domácej obrane a zle odkopnutú loptu Brlej napálil do chumla hráčov, debutujúci brankár domácich Peter Nagy loptu síce stlmil, ale preskočila mu cez ruky za bránkovú čiaru. Domáci potom ožili, nasledovalo niekoľko pekných protiútokov, ktoré ostali nevyužité, ale po faule nasledovala štandardka a nestarnúci Sabatka vymietol pavučinu z 25 metrov. Domáci pokračovali v tlaku, hostí podržal tesne pred koncom polčasu rozhodca, keď samostatne bežiaceho hráča na bránu hostí postrčili, ale píšťalka ostala nemá. Druhý polčas bola hra veľmi rozháraná, hostia boli nebezpeční vo svojich protiútokoch, ale šťastie sa usmialo na domácich, keď po rýchlom prieniku a odrazených loptách Breznický ml. tvrdo vystrelil a kapitán hostí Galbavý bol trafený loptou, ktorá skončila v rohu hosťujúcej brány. Domáci začali zavčasu brániť jednogólový náskok, načo doplatili tým, že po zlom odkope obrancu nasledujúci center Brlej premenil hlavičkou na vyrovnávajúci gól v obkolesení sledujúcich domácich obrancov. Snaha domácich o strelenie víťazného gólu pokračovala, ale akcie boli nesúrodé, naopak hostia hrozili z rýchlych protiútokov, takže záverečný hvizd rozhodcu ukončil obojstranné trápenie.
Góly: Sabatka, Breznický ml. – Brlej 2. Rozhodoval: Rožník, 100 divákov. ŽK: 0:3.
Žiaci: V. Bierovce/Opatovce – Kálnica 2:1.
Peter Oravec

Svinná mala voľno.

Dohrávky 20. kola:
Drietoma – TTS Trenčín 3:2 (2:0). Góly: Bariš, Cingel, Meravý – Šlesár, Škrovánek. Trenč. Turná – Neporadza 2:0 (2:0). Góly: Častulín, P. Chorvát. Ivanovce – Zamarovce 1:3 (0:1). Góly: Kopunec – Gonos, Drobný, Klein. Svinná – V. Bierovce 1:4 (1:0).
Zápasy Bobot – Záblatie a Trenč. Teplice – Mn. Lehota sa nehrali pre nespôsobilý terén.

1. Trenč. Turná 17 14 2 1 56:11 44 (+17)
2. V. Bierovce/Op. 18 9 7 2 40:22 34 (+7)
3. Drietoma 17 8 5 4 40:33 29 (+5)
4. Choch.-Velčice 17 7 7 3 33:22 28 (+4)
5. Neporadza 17 8 3 6 36:27 27 ( 0)
6. Ivanovce 18 8 1 9 28:35 25 (-5)
7. Záblatie 17 7 3 7 27:38 24 (-3)
8. Svinná 17 6 5 6 31:28 23 (-1)
9. TTS Trenčín 18 7 0 11 19:33 21 (-6)
10. Bobot 17 5 5 7 25:33 20 (-4)
11. Trenč. Teplice 16 3 5 8 25:36 14 (-4)
12. Zamarovce 18 3 3 12 23:46 12 (-15)
13. Mn.Lehota 17 2 4 11 14:33 10 (-20)
Horňany odstúpili, ich výsledky bolianulované.

1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?

Za útok na verejného činiteľa hrozí až doživotie

Policajti z Trenčína obvinili 21-ročnú ženu z okresu Trenčín za obzvlášť závažný zločin útoku na verejného činiteľa.

Obyvateľov ulice K nemocnici v Bánovciach nad Bebravou začali v utorok ráno plošne testovať na nový koronavírus.

Testovanie na nový koronavírus v Bánovciach nad Bebravou.