Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Pozvánka na futbal

MUŽI
III. LIGA - 22. kolo - 26. 4. o 17.00 h Topoľčany - Komárno (Divéky, F. Farkaš, Formel, Vnuk), Vrbové - J. Bohunice (Mikulaj, Paulovič, Kravárik, Cabaj), Myjava - Prievidza (Koníček, Prešinský, Otrubčák, Chalmovianský), Led. Rovne - Púchov B (V. Kováč, Kalčík, Panák, Vadkerti), Nemšová - Štúrovo (Frič, Kráľovič, Gábor, Kysel), N. Zámky - D. Vestenice (Hádek, Peťovský, Žákech, P. Gádoši), Vráble - N. Mesto (Sluk, Lieskovský, Petríček, Šulla), Eldus Močenok - Bánovce (Mizerák, Černák, Barczi, Pecho).
III. LIGA - 23. kolo - 29. 4. o 16.00 h Bánovce - Vráble (Černák, Barczi, Laco, L. Gádoši), N. Mesto - N. Zámky (Prešinský, Černek, Kastelovič, Hlavatý), D. Vestenice - Nemšová (Škadra, Hádek, Žákech, Jozaf), Prievidza - Vrbové (Paulovič, V. Kováč, Frič, Hromník), J. Bohunice - Komárno (Lieskovský, Panák, Poruban, Jeriga), 30. 4. o 10.30 h Eldus Močenok - Topoľčany (Petríček, Peťovský, Marinčák, Medovič, ihr. Lúky), Púchov B - Myjava (R. Farkaš, F. Farkaš, Kasznár, Brokeš, v Dohňanoch), o 16.00 h Štúrovo - Led. Rovne (Kalčík, Kráľovič, Kravárik, Didek).
IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 22. kolo - 26. 4. o 17.00 h Kanianka - Častkovce (Očkovský, Haršány, Lauko, Španihel), Partizánske - N. Pravno (Klabník, Fabian, Otiepka, Didek), Skalica - Tr. Stankovce (Patka, Krivošík, J. Šmidovič, Pagačovič), Domaniža - Moravany (Gašparovič, Kútny, Košík, Lipták), Chtelnica - Chynorany (Otrísal, Vindiš, Lerint, Richnák), Tovarníky - Dubnica B (Jediný, Obeda, Valla, Novotka), V. Kostoľany - Senica (Poništ, Zifčák, Čulák, Bartoš), Hrnčiarovce - Šimonovany (J. Kováč, Oselský, Bazsó, Boršányi).
IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 23. kolo - 29. 4. o 16.00 h Senica - Tovarníky (M. Gálik, Barcík, Ábel, Sztrányovszký), Moravany - Skalica (Obeda, Briestenský, Klabník, Inovecký), 30. 4. o 16.00 h Hrnčiarovce - Kanianka (Cabaj, Čulák, Blaháč, Gálik), Šimonovany - V. Kostoľany (Kálmán, Valko, P. Kováč, Kuchara), Dubnica B - Chtelnica (Valla, Petránek, Jediný, Tvaroška, v Košeci), Chynorany - Domaniža (Krivošík, Otrísal, Santa, Boršányi), Tr. Stankovce - Partizánske (V. Kukan, Kasáš, Zs. Kukan, Vnuk), N. Pravno - Častkovce (Bencsík, Ševčík, Titurus, Panák).
V. LIGA SEVER - 22. kolo - 26. 4. o 17.00 h Oslany - Prievidza B (Mráz, Kadlíček, Túbl, Rosípal), Prečín - Bošany (Macháček, Konečný, I. Gálik, Jambor), M. Lednice - Hôrka (Šeller, M. Šmidovič, Jurena, Olach), Brezová - Z. Kostoľany (Bulko, Dohál, Špaček, L. Gádoši), H. Poruba - H. Streda (Bednár, Truhlík, Skaličan, Blanárik), Sverepec - Tr. Jastrabie (Ondruš, Magdolen, Pastoreková, Bulík), Podolie - V. Uherce (Ješko, Vitko, Marcinát, Mikušovič), 27. 4. o 16.00 h P. Bystrica - P. Teplá (Šálek, Gróf, Oppenberger, Slovák).
V. LIGA SEVER - 23. kolo - 29. 4. o 16.00 h H. Streda - Brezová (Pupáková, Šípoš, Škvor, Polák), 30. 4. o 16.00 h Podolie - Oslany (Šebo, A. Štrba, Dvornák, Dekýš), V. Uherce - Sverepec (Tonkó, Madarász, Mosný, Pagačovič), Tr. Jastrabie - H. Poruba (Mészáros, Majer, H. Kováč, Baláž), Z. Kostoľany - M. Lednice (Mihálik, Blažek, Holický, Olach), Hôrka - P. Teplá (Hagara, Michálek, Maslo, Bulík), P. Bystrica - Prečín (Vereš, Majerík, V. Kováč, Chalmovianský), Bošany - Prievidza B (Šamko, Igaz, Adamkovič, Halász).
MO 24. kolo 30.4. o 16.00 h Tr. Teplá – Soblahov (Pavlovič, Jančo, Kýška, Ježík), Kľúčové – H. Súča (Nedveď, Tobiáš, Švancara, Batelka), Očkov – Selec (Opatovský, Zemko, Horný, Zámečník), D. Súča – D. Poruba (Oravec, Rožník, Babrnák, Halász), H. Srnie – V. Hradná (Oppenberger, Stračiak, Ševčík Michal, Šesták), Nová Ves n/V. – St. Turá (Bušo, Klimčík, Kolínek, Neckář), Čachtice – Ľuborča (Maráz, Markech, Podmajerský, Anina), Dubodiel – Mel. Lieskové (Puna, Tabak, Mrázik, Gróf)
II. tr. Sever 14. kolo 29.4. o 13.30 h Zamarovce – V. Bierovce (Rožník, Cintula), o 17.00 h Bobot – Tr. Teplice (Mrázik, Horný), Drietoma – Chocholná (Pavlovič, Puna), Tr. Turná – Svinná (Oppenberger, Petrík), Ivanovce – Záblatie (Jančo, Mušuta), TTS Trenčín – M. Lehota (Stračiak, Zemko) na LO Trenčín, Neporadza – voľno
II. tr. Sever 20. kolo 1.5. o 17.00 h Bobot – Záblatie (Klimčík, Valápka), Drietoma – TTS Trenčín (Farkaš, Bolfa), Tr. Turná – Neporadza (Tabak, Zemko), Ivanovce – Zamarovce (Stračiak, Mušuta), Tr. Teplice – M. Lehota (Rožník, Horňák), Chocholná – Horňany – NEHRÁ SA, Svinná – V. Bierovce (Mrázik, Koprivňanský)
II. tr. Juh 14. kolo 29.4. o 17.00 h Tr. Bohuslavice – Myjava „B“ (Kýška, Rojko), Mor. Lieskové – Beckov (Tobiáš, Galko), Bošáca – Brestovec (Oravec, Švancara), Kočovce – Bzince p/J. (Tabak, Horňák), Brezová p/B. „B“ – Hrádok (Bušo, Kolínek) v Košariskách, Považany – Lubina (Klimčík, Hruda), Vrbovce – Kálnica (Maráz, Markech)
II. tr. Juh 20. kolo 1.5. o 17.00 h Tr. Bohuslavice – Bzince p/J. (Tobiáš, Cintula), Mor. Lieskové – Vrbovce (Jančo, Sokolovič), Bošáca – Považany (Kýška, Rojko), Kočovce – Brezová p/B. „B“ (Sokol, Hruda), Myjava „B“ – Kálnica (Markech, Naď) v Starej Myjave, Beckov – Lubina (Burian, Horný), Brestovec – Hrádok (Macejka, Kolínek)
III. tr. Sever 12. kolo 29.4. o 17.00 h Pobedím – Motešice (Sokolovič), D. Srnie – St. Lehota (Naď), Lúka – Omšenie (Sokol), Opatová – Zem. Podhradie (Opatovský), N. Bošáca – Potvorice (Valápka)
III. tr. Sever 16. kolo 1.5. o 17.00 h Pobedím – St. Lehota (Opatovský), D. Srnie – N. Bošáca (Maráz), Lúka n/V. – Opatová (Oravec), Motešice – Zem. Podhradie (Puna), Potvorice – voľno, Omšenie - voľno
III. tr. Juh 16. kolo 29.4. o 17.00 h Krajné – Chvojnica (Krajčovič), Lubina Kop. – Hrašné (Babrnák), Polianka – Priepasné (Sloboda), Jablonka – Vaďovce (Macejka), St. Turá „B“ – Bukovec (Nedveď) v Kostolnom, Hrachovište - voľno
III. tr. Juh 16. kolo 1.5. o 17.00 h Krajné – Hrachovište (Nedveď), Lubina Kop. – Bukovec (Pavlovič), Polianka – Jablonka (Bušo), Chvojnica – Vaďovce (Podmajerský), Hrašné – Priepasné (Oppenberger), St. Turá - voľno

Skryť Vypnúť reklamu

DORAST
MO 24. kolo 29.4. o 16.00 h Lubina – H. Súča (Podmajerský, „R“), Tr. Jastrabie – Častkovce (Farkaš, Bolfa), Čachtice – Ľuborča (Koprivňanský, Ševčík Michal), 30.4. o 13.00 h Dubodiel – Mel. Lieskové (Tabak, Mrázik M.), o 13.30 h Tr. Teplá – Soblahov (Jančo, Kýška), Omšenie – Podolie (Hruda, Cintula), D. Súča – AS Trenčín „C“ (Rožník, Babrnák), o 16.00 h Tr. Turná – LO Trenčín (Sokol, Valápka)
II. tr. Sever 13. kolo 29.4. o 10.30 h Tr. Teplice – Záblatie (Ševčík Michal), Zamarovce – Svinná (Cintula)
II. tr. Sever 19. kolo 1.5. o 10.30 h Tr. Teplice – Záblatie (Horňák), o 14.30 h Zamarovce – Svinná (Ďurech)
II. tr. Juh 14. kolo 29.4. o 14.30 h D. Srnie – Beckov (Oravec), Bošáca – Kostolné (Švancara), Kočovce – Bzince p/J. (Horňák), Nová Ves n/V. – Hôrka n/V. (Čič), Považany – Krajné (Hruda), H. Streda – Kálnica (Klimčík), Tr. Bohuslavice – voľno
II. tr. Juh 20. kolo 1.5. o 14.30 h Tr. Bohuslavice – Bzince p/J. (Cintula), D. Srnie – H. Streda (Sokolovič), Bošáca – Považany (Rojko), Kočovce – Nová Ves n/V. (Hruda), Beckov – Krajné (Horný), Kostolné – Hôrka n/V. (Švancara), Kálnica - voľno

Skryť Vypnúť reklamu

ŽIACI
MO 20. kolo 29.4. o 14.00 h Tr. Turná – Čachtice (Petrík), D. Súča – Tr. Teplice (Opatovský), Mel. Lieskové – Drietoma (Puna), Podolie – Modrová (Markech), 30.4. o 10.30 h Soblahov – Častkovce (Sokolovič), Záblatie – H. Súča (Ševčík Michal), o 11.00 h Skalka n/V. – H. Streda (Poláček)
II. tr. sk. „A“ 16. kolo 29.4. o 14.00 h Tr. Jastrabie – Horňany (Bolfa), 30.4. o 10.30 h Tr. Teplá – Ľuborča (Ševčík Miloš), Kľúčové – Dubodiel (Valápka), Bobot – Neporadza (Baláž), Motešice – M. Lehota (Ďurech), V. Hradná – D. Poruba (Farkaš)
II. tr. sk. „B“ 16. kolo 29.4. o 10.00 h AS Trenčín „B“ – Chocholná (Horný) za Mostami, 30.4. o 10.30 h D. Srnie – Tr. Bohuslavice (Galko), Ivanovce – Selec (Čič), Kálnica – Bzince p/J. (Macejka), Beckov – Bošáca (Koprivňanský), o 12.30 h Mor. Lieskové – V. Bierovce (Krajčovič)
II. tr. sk. „C“ 16. kolo 29.4. o 10.30 h Hôrka n/V. – Vaďovce (Rojko), o 14.30 h Hrádok – Lúka (Sokol), 30.4. o 10.30 h Krajné – Potvorice (Petrík), Pobedím – Považany (Rojko), Nová Ves n/V. – Brunovce („R“), 30.4. o 11.00 h Očkov – Nové Mesto n/V. „B“ (Markech)

Skryť Vypnúť reklamu

MLADŠÍ ŽIACI
MO 14. kolo 29.4. o 13.00 h H. Streda – Vrbovce (Kýška), 30.4. o 10.00 h St. Turá – Nové Mesto n/V. (Sloboda), o 12.30 h AS Trenčín „B“ – Zem. Podhradie (Mitaš) Zamostami.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 36 636
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 35 378
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 864
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 501
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 989
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 365
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 036
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 645
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 564
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 6 322
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Policajti z Partizánskeho sa držali hesla "pomáhať a chrániť".

Policajti z Partizánskeho pomohli 33-ročnému mužovi, ktorý sa stratil v lese a vážne sa zranil.

14 h

V kúpeľnom meste rozložili plošné testovanie na ochorenie COVID-19 na štyri dni.

15 h

Vo štvrtok zachytili PCR testy 1 785 nakazených koronavírusom, laboratóriá otestovali 11 018 vzoriek. Počet úmrtí pacientov na COVID-19 stúpol o 93. Vyliečilo sa ďalších 2 813 osôb.

17 h

Krajský vyšetrovateľ z Trenčína obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držanie a obchodovanie s nimi 32-ročného muža z okr. Trenčín a 33-ročnú ženu z okr. Vranov nad Topľou.

17 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

17 h

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

8 h

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

22 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Už ste čítali?