Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA SEVER

Zamarovce – Bobot 5:2 (2:2)
V dôležitom zápase pre domácich začali domáci veľmi zle a už v 20. min bolo 0:2 pre hostí. Potom domáci zvýšili aktivitu, čoho výsledkom boli dva góly Drobného. Celý druhý polčas domáci tlačili súpera, čoho výsledkom bol v 70. min gól Drobného, o tri minúty neskôr zvýšil Gonos na 4:2. V 90. min dal svoj štvrtý gól Drobný a tým uzavrel dobrý výkon celého mužstva v druhom polčase.
Góly: Drobný 4, Gonos – Sokolík, Šmehíl R. Rozhodoval: Ondrušek, 80 divákov.
Žiaci: St. Turá – Zamarovce 2:1 Gól hostí: Holúbek.
Milan Skovajsa

Mn. Lehota – Drietoma 3:2 (3:2)
Za krásneho slnečného počasia v zápase kola boli favoritom hostia, keď už v 2. min viedli gólom Sokoloviča, ktorého domáci nechali voľného a centrovanú loptu hlavou premenil na gól. Domáci sa nezľakli favorita, keď prebrali hru, strážili si Sokoloviča a od 13. min do 18. min otočil stav zápasu na 3:1 gólmi Plichtu a Tomáša Lacu. Boli pánmi na ihrisku. Ani za tohto stavu sa hostia nevzdávali a v 32. min Sokolovič prehodil domáceho brankára Balaja a znížil na 3:2. Do druhého polčasu domáci pozornej bránili, nenechávali hostí rozohrávať lopty, na hostí dochádzala nervozita. Domáci si za bojovný výkon víťazstvo zaslúžili a získali zaslúžene tri dôležité body na záchranu.
Góly: Plichta 2, Laco T. – Sokolovič 2. Rozhodoval: Malec, 60 divákov.
Dorast: LO Trenčín – Lubina 3:1 (2:0). LO Trenčín – Tr. Teplá 5:2 (1:1). Žiaci: Mn. Lehota – Tr. Teplá 0:1 (0:1).
Július Hrnčár

TTS Trenčín – Tr. Turná 1:5 (0:3)

Neporadza – Ivanovce 4:0 (2:0)
Domáci začali po dvoch víťazstvách na hostí svižne, čo vyústilo vo vedúci gól z pokutového kopu, premenil ho Dlábik. Po ďalšej chybe hosťujúceho brankára bolo už 2:0. Podobný scenár mal aj začiatok druhého polčasu, keď obrane hostí ušiel Puna a nekompromisne zavesil. Hosťujúci hráči sa už úplne odovzdali a víťazstvo prikrášlil strelec Dlábik. Za ďalšie víťazstvo diváci domácich odmenili potleskom.
Góly: Dlábik 2, Richtarech, Puna. Rozhodoval: Špaček, 100 divákov.
Žiaci: Neporadza – Motešice 5:1.
(jd)

V. Bierovce/Opatovce – Chocholná-Velčice 1:2 (0:2)
Domáci v derby stretnutí doplatili na katastrofálny prvý polčas, keď nevyužili podporu vetra, obrana bez dvoch opôr Sabatku a Kopunca trochu zaváhala a Tuharský ich dva krát preveril a perfektne skóroval. Domáci za prvý polčas iba tri krát ohrozili bránku hostí. Druhý polčas bol úplne v réžii domácich, v 50. min Breznický mladší znížil na 1:2 a až do konca stretnutia minimálne osem gólových šancí domáci útočníci a stredopoliari zahodili. Výsledok stretnutia tým pádom po nevyužitých domácich príležitostiach patrí zaslúžene hosťom z Chocholnej. V zápase sa sem tam iskrilo, ale hráči celý zápas odohrali v rámci športového ducha.
Góly: Breznický ml. – Tuharský J. 2. Rozhodoval: Oravec, 100 divákov. ŽK: 2:1.
Žiaci: V. Bierovce/Opatovce – Dolné Srnie 3:4 (1:1)
Peter Oravec

Záblatie – Svinná 2:1 (0:0)
V prvom polčase vyrovnaný zápas, v hre domácich viazla kombinácia. Napokon hostia zahodili dve čisté gólové šance. Hlavne Novotkova šanca si žiadala gól, keď z piatich metrov prekopol prázdnu bránu. V druhom polčase prevzali iniciatívu domáci, ale paradoxne gólom sa presadili hostia z pokutového kopu po ruke domáceho kapitána. To domácich naštartovalo k zlepšeniu ich hry v poli a hlavne zlepšilo ich efektivitu v zakončení. Na 1:1 vyrovnával Brlej, keď obranca hostí pod tlakom zahral takisto rukou a potom peknú krídelnú akciu Brleja zakončil do prázdnej brány Adamkovič.
Góly: Brlej z pok. kopu, Adamkovič – Hodek z pok. kopu. Rozhodoval: Tabak, 120 divákov. ŽK: 1:0.
Dorast: Záblatie – Zamarovce 0:2. Žiaci: Tr. Teplice – Záblatie 0:3 Góly: Gašparovič, Holúbek, Chorvát.