Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Favoriti deklasovali súperov

Počas posledného októbrového víkendu boli na programe stretnutia 2. kola oblastných majstrovstiev Trenčianskeho kraja v hokeji seniorov. V jednotlivých stretnutiach bola opäť bohatá úroda gólov a diváci sa mali rozhodne na čo pozerať.

Papieroví favoriti bodovali väčšinou naplno, výraznejšie prekvapenie sa nekonalo.

VÝSLEDOK Z 1. KOLA:

ŠKP TRENČÍN - PIVRNEC PÚCHOV 4:15 (0:3, 1:9, 3:3)
O výraznom víťazstve hostí rozhodla najmä stredná tretina, v ktorej vsietili Púchovčania deväť gólov a o ich gólovej nádielke bolo faktický rozhodnuté. Trenčania výkonom vôbec neoslnili a na vyspelejšieho súpera jednoducho kondične, herne a strelecky nestačili. Výsledok hovorí jasne o tom, kto bol na ľade pánom.
Góly: Robota 2, Hagara, Sabo - Kvocera 4, Dráb 3, Svinčák, Hecl, Jancík, V. Smatana, Dvorský, R. Ladecký, Galánek, Faktor.
Vylúčení 3:5, Haluška (Púchov) 5+OK, presilovky 0:1. Pred 50 divákmi rozhodovali Ťažký a Nosek.

VÝSLEDKY 2. KOLA:

ŠKORPION TRENČÍN - HK STROJSTAV NOVÉ MESTO 12:6 (5:0, 5:3,2 :3)
Domáci začali vo veľkom štýle a už v prvom dejstve nasúkali nováčikovi nepríjemnú „päťku“. Jednoznačne boli pri streleckej chuti, nakoľko po 40. minútach bol stav už 10:3 a bolo iba otázkou,akým gólovým rozdielom po konečnom hvizde rozhodcu prehrajú. V záverečnom dejstve už Trenčania patrične znížili obrátky a dovolili súperovi aspoň kozmetický upraviť skóre zápasu.
Góly: Jambor 5, Neveriš 3, Škvarka 2, Trenčan, Mrázik - Černý 2, Škoda, Nemček, Široký, Oláš. Vylúčení 3:5, presilovky 3:1. Pred 40 divákmi rozhodovali Nosek a Gallo.

TRENČIANSKE TEPLICE - ŠKP TRENČÍN 9:5 (1:3, 2:0, 6:2)
Tepličania sa v úvodnej tretine viditeľne trápili a dlho nedokázali nájsť svoju tvár. Z neželateľného útlmu sa prebrali až v druhom dejstve a v záverečnej tretine už naplno udávali taktovku hry a dávali vytúžené góly. Nakoniec si zaknihovali zaslúžene víťazstvo a dokázali, že sú schopní obrátiť výsledok aj vo svoj prospech.
Góly: Stránsky 3, Gáborík 3, Ožvalda 2, MJacák - Radosa 2, Janega 2. Škára 1. Pred 50 divákmi rozhodovali Matula a Ťažký. Vylúčení 5:4 na 2 min, Fraňo 10min+OK. Presilovky 2:0, oslabenia 0:1.

GLADIATORS NEMŠOVÁ - RAVENOUS ILAVA 8:7 (1:3, 2:2, 5:2)
V dramatickom zápolení bolo vylúčených hráčov ako maku a Nemšovania museli vynaložiť veľa síl a umenia, aby nakoniec zdolali najtesnejším rozdielom veľmi snaživého a dravého súpera.
Góly: Trokan 2, Dacko 2, Dian 2, Bročka, Svrbík 1 - Klíma 3, Beňačka 1, Kazda 2, Bagin 1. Vylúčení 10:11 na 2 min, Mokrohajský 5+OK, Bročka 10 min - Kazda 5+OK.

HK POVAŽSKÁ BYSTRICA B - HERMES DUBNICA 6:11 (1:4, 3:3, 2:4)
Hostia začali v rezkom tempe a už v prvej tretine peknými gólmi rozhodli o svojom víťazstve. Aj v ďalšej časti stretnutia režírovali hru dobre hrajúci hostia, ktorí pridali ďalšie góly a definitívne rozhodli o svojom cennom víťazstve. Považania výkonom sklamali a nedokázali nájsť účinný recept na precíznu hru svojho kvalitného súpera.
Góly: J. Pavlus 3, Brojo 1, E. Lečko 1, Ondrášik 1 - Cepek 2, Pažitka 2, Valient 2, Žitňanský, Jurenka, Lonc, Jakubík, Prekop.

PROGRAM 3. KOLA (4. - 6. 11.):
Nemšová - Púchov, Tr. Teplice - Ilava, Pov. Bystrica B - ŠKP Trenčín, Dubnica - Škorpion Trenčín. Nové Mesto má voľno.

1. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  2. Keď štúdium (za)baví
  3. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  4. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  5. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  6. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  7. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  8. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  9. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  10. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  1. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  2. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  3. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  5. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  6. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  7. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  10. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 712

Premiér: Minister školstva má naplánovať, ako vrátiť deti do škôl od 7. decembra

Premiér chce, aby systém následne mohol fungovať aj v ďalších mesiacoch.

Pri plošnom testovaní sa využívajú antigénové testy.

Premiér: Od plánu plošného testovania budúci víkend sa zatiaľ upúšťa

Zdá sa, že celoplošné testovanie cez mikulášsky víkend nebude.

Premiér Igor Matovič.

Rybníček: Únia miest Slovenska nesúhlasí s celoplošným testovaním

Únia miest Slovenska bude podporovať a rešpektovať stanovisko epidemiológov.

Prezident Únie miest Slovenska a primátor mesta Trenčín Richard Rybníček.

Mama mu telefonovala z búdky. Čerstvý štyridsiatnik Radivojevič si zahral v jednom útoku s legendárnym Gretzkym

Na svojom konte má dve medaily zo svetových šampionátov. Pôsobil v NHL i nadnárodnej KHL. K absolútnej spokojnosti Brankovi Radivojevičovi chýba len titul s Duklou Trenčín. Čerstvý štyridsiatnik k nemu mal blízko pred dvoma rokmi.