Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA JUH

Lubina - Tr. Bohuslavice 2:3 (1:0)
V 10. min faulovali hostia v šestnástke domáceho útočníka. Nariadený pokutový kop s prehľadom premenil Otiepka. Hoci hrali domáci v prvom polčase po vetre, produkovali slabý futbal. Druhý polčas začali lepšie hostia. Už v 55. min Lajzo po chybe domácich obrancov vyrovnal. V 62. min po kope z rohu Herák hlavou vsietil. V 67. min Macejka hlavou vyrovnal. V 78. min a 85. min hostia nastrelili tyč. V 87. min po ďalšej chybe domácich Lajzo vsietil víťazný gól hostí. Víťazstvo hostí je zaslúžené.
Góly: Otiepka z pok. kopu, Herák - Lajzo 2, Macejka. Rozhodoval: Burián, 100 divákov. ŽK: 2:4.
Dorast: Omšenie - Lubina 6:3 (3:0).
(ej)

Kálnica - Hrádok 4:1 (1:0)
Domáci konečne svoju dobrú hru potvrdili gólmi a zaslúžene zvíťazili.
Góly: Trgo, Važan, Vojtech z pok. kopu, Bušo - Nešťák. Rozhodoval: Horňák, 100 divákov.
Dorast: Kálnica - Modrová 4:2 (1:1) Góly: Jendrušák 2, Šagát, Benák - Chmelo 2. Žiaci: Ivanovce - Kálnica 1:0.
Dušan Filip

Vrbovce - Bzince p/J. 2:0 (1:0)

Považany - Brestovec 0:1 (0:0)
Hostia hrali ina deviati, hrubá chyba domácich pripravila v 75. min o víťazstvo. Z pokutového kopu dali hostia gól.
Gól: Malíček z pok. kopu. Rozhodoval: Zemko, 50 divákov.
Dorast: Považany - Kostolné 10:0 Góly: Sedlák 3, Michalík L. 3, Rehák 2, Jambor, Michalík J. Žiaci: Považany - Nové Mesto n/V. B 0:10.
Ján Miklovič

Brezová B/Košariská - Beckov 3:0

Kočovce - Myjava/T. Lúka B 2:0 (1:0)
V úvode zápasu domáce mužstvo začalo tlakom, čoho boli šance Magulu a Augustína. V 35. min domáci Trgo krásnou prihrávkou našiel v šestnástke hostí Bartoviča, ktorý s prehľadom dal vedúci gól domácich. V druhom polčase hostia sa snažili vyrovnať, čoho výsledkom bola pekná hlavička Marečka tesne vedľa domácej bránky. V 75. min domáci Magula trafil brvno hosťujúcej bránky. V 80. min bol už brankár hostí po strele Magulu prekonaný, ale hosťujúci Viselka vykopol z brankovej čiary. V 86. min domáci Orsava peknou strelou po prihrávke Brišku dal na 2:0. Zaslúžené víťazstvo domácich hlavne za výkon v druhom polčase.
Góly: Bartovič, Orsava J. Rozhodoval: Vl. Mrázik, 120 divákov.
Peter Hrušík

Bošáca - Mor. Lieskové 2:0 (1:0)
V prvom polčase bola hra vyrovnaná, keď útoky sa striedali na oboch stranách, ale na strelenie gólu mali viac príležitostí domáci. Avšak boli to hostia, ktorí sa mohli ujať vedenia v 10. min, keď ich strelu do prázdnej brány domáci brankár Herík ležiaci na zemi ešte akrobaticky päsťou stačil vyraziť. Domáci strelili vedúci gól až v 42. min hlavičkou najmenšieho hráča na ihrisku Tinku. Druhý polčas bol už jasne v réžii domácich, keď na 2:0 zvýšil v 62. min opäť Tinka hlavou po kope z rohu.
Góly: Tinka 2. Rozhodoval: Ondrušek, 120 divákov.
Dorast: Bošáca - Dolné Srnie 9:4 (6:1) Góly: Toráč 5, Kozic M. 3, Helík - Melenec 3, Kadlec. Žiaci: Chocholná-Velčice - Bošáca 2:1.