Góly: Šmehíl M. - Kňaze 2. Rozhodoval: Jančo, 80 divákov.
(bm)

Mn. Lehota - V. Bierovce/Opatovce 0:2 (0:1)

TTS Trenčín - Záblatie 2:1 (0:0)

Neporadza - Svinná 1:4 (0:1)
V susedskom derby sa hral na oboch stranách útočný futbal. Domáci tím zaskočil až vedúci gól hostí z jasnej ofsajdovej pozície, ktorý rozhodca nechcel vidieť. Po inkasovanom góle sa hráči Neporadze nenechali vyviesť z miery, ale do polčasu sa im nepodarilo vyrovnať. Po zmene strán domáci tím pritlačil hostí, snažil sa o vyrovnanie, ale z protiútoku hostia zvýšili svoj náskok. Hráči na oboch stranách výsledok prikrášlili v prospech hostí. Za predvedený výkon si mužstvá zaslúžia potlesk. Nad svojím výkonom by sa mal zamyslieť hlavný rozhodca, pretože hru niekedy len kazil.
Góly: Richtarech J. - Mutňanský 2, Hošek, Mliečko. Rozhodoval: Kyška, 120 divákov.
Žiaci: Neporadza - Ľuborča 6:1.
(mk)

Zamarovce - Chocholná-Velčice 2:2 (0:0)
Za stáleho silného studeného vetra sa hral v prvom polčase futbal od šestnástky k šestnástke. Divákov zohrial priamy kop Jašša, ktorý hosťujúci brankár s problémami vyrážal. Polčas skončil 0:0: Druhý polčas začali obe mužstvá živšie. Hostia sa ujali v 63. min vedenia po hlavičke Juraja Tuharského. O dve minúty na to po sóle Chochlíka do prázdnej bránky skóroval prvým svojím gólom Šedivý. V 70. min strelou z tridsiatich metrov prekvapil brankára Gono. V 76. min po peknej akcií vyrovnal Tuharský Juraj. Domáci sa snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale ostalo 2:2.
Góly: Šedivý, Gono - Tuharský J. 2. Rozhodoval: Sokol, 30 divákov.
Dorast: Zamarovce - Tr. Teplice 3:4. Žiaci: Zamarovce - Ilava 4:0.
Milan Skovajsa

Ivanovce - Tr. Teplice 2:1 (2:1)
V zápase priemernej úrovne zvíťazili domáci len zásluhou bojovnosti.
Góly domácich: Šotník, Ondrejička. Rozhodoval: Koprivňanský, 50 divákov.
Žiaci: Ivanovce - Kálnica 1:0 Gól: Bielik.
Vladimír Fabián

Tr. Turná - Drietoma 5:1 (4:0)
Minulú nedeľu sa hráči Turnej zúčastnili divadelného predstavenia v dvoch dejstvách s názvom Men in black pripomínajúce tragédiu (či skôr komédiu?) v Bobote, ktoré pre nich pripravil miestny ochotnícky krúžok. Raketový nástup domácich zmietol všetky pochybnosti o tom, komu ostane v rukách čierny peter. Do 14. min sa o tri góly bratsky podelil útočný trojlístok v zložení Z. Mikolášek, P. Chorvát, Lapšanský. V 23. min sa hlúpo nechal vylúčiť dispečer stredu poľa Marek Sivák, ale turňanom to nevzalo priaznivý vietor z plachiet. Do prestávky obohatil skóre hurikán z východu Peter Lapšanský. Druhý polčas sa viacmenej dohral. V 60. min zavrel ústa všetkým neprajníkom TJ Slovan Trenčianska Turná Patrik Chorvát piatym gólom v hosťujúcej sieti. Resumé duelu kozmeticky upravil striedajúci Ondruška (73. min). Na pozápasovom stretnutí výkonný výbor Turnej vytýčil cieľ - zisk šiestich bodov z posledných dvoch majstrovských stretnutí.
Góly: Lapšanský 2, P. Chorvát 2, Mikolášek Z. - Ondruška. Rozhodoval: Farkaš, 200 divákov.
(wčp)

1. Trenč. Turná 11 9 1 1 44:8 28 (+13)
2. V. Bierovce/Op. 11 6 4 1 21:10 22 (+4)
9. Ivanovce 11 5 1 5 19:21 16 (+1)
10. Choch.-Velčice 10 3 5 2 19:13 14 (-4)
11. Trenč. Teplice 11 3 3 5 19:23 12 (-6)
12. Zamarovce 11 1 3 7 12:26 6 (-9)
13. Mn.Lehota 11 1 3 7 8:23 6 (-12)
14.Horňany 10 0 0 10 7:38 0 (-15)

1. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  2. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  3. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  4. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  5. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  6. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  7. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
  8. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
  9. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu!
  10. 3 dôvody, prečo sa oplatí mať online účet v ZSE už toto leto
  2. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  4. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  7. Salón architektov A0 – Coneco 2018
  8. Záhradný nábytok: aký materiál je najlepší?
  9. Životné jubileum prof. Ing. Jaroslava Valáška, PhD.

Futbalisti AS Trenčín si na ligovú premiéru počkajú

Duel 1. kola Nitra - Trenčín odložili. Náhradný termín bude závisieť od účinkovania AS Trenčín v Európskej lige