Nedeľa, 20. august, 2017 | Meniny má Anabela

FUTBAL / III. trieda Sever

Tr. Bohuslavice - Bošáca 1:1 (0:0)
Drby zápas sa niesol v znamení veľkého nasadenia oboch mužstiev a prvý polčas sa odohrával väčšinou medzi šestnástkami. Po vylúčení hráča hostí domáci hostí uzavreli na ich polovičku, ale nezužitkovali viaceré čisté gólové šance. Boli to práve hostia, ktorí sa z ojedinelého útoku ujali vedenia, čo domácich ešte viac vyburcovalo a silnou tzv. nátlakovou hokejovou hrou uzavreli súpera a podarilo sa im vyrovnať gólom Krištofoviča, inak najlepšieho hráča domácich. Záverom domáci zahodili viacero gólových šancí a nepodarilo sa im strhnúť víťazstvo na svoju stranu.
Góly: Krištofovič M. - Miklánek. Rozhodoval: Kyška, 150 divákov. ŽK: 1:3. ČK: 0:1.
Dorast: 1:8. Žiaci: Beckov - Tr. Bohuslavice 3:3.
(ss)

Mor. Lieskové - Kočovce 0:1 (0:0)
Bol to vyrovnaný bojovný zápas, v ktorom šťastnejší hostia dali v 87. min gól po skrumáži v šestnástke po rohovom kope.
Rozhodoval: Pavlovič, 200 divákov.
Žiaci: Mor. Lieskové - Ivanovce 7:1.
Peter Straka

Myjava/T. Lúka B. - Brezová B/Košariská 3:0 (0:0)
Domáci mali prevahu po celý zápas, ale gólovo sa presadili až v druhom polčase.
Góly: Coufalík, Viselka M., Poláček. Rozhodoval: Bulko, 100 divákov.
Milan Majtán

Beckov - Považany 3:0 (2:0)
V zápase priemernej úrovne mali domáci stálu optickú prevahu, ktorú dokázali vyjadriť strelecky.
Góly: Bogár, Peťovský, Neboháč z pok. kopu. Rozhodoval: Stračiak, 80 divákov.
Žiaci: Beckov - Tr. Bohuslavice 3:3 (1:1) Góly: Vazovan 2, Obšut - Čepec, Vavro, Zámečník. Dorast: 3:6 Góly: Úradníček, Breznický, Pagáč - Michalík L. 2, Michalík J., Rehák, Kyška 2.
(bm)

Brestovec - Vrbovce 2:0 (0:0)
Vo výbornej futbalovej atmosfére sa obidve mužstvá prestavili vo výbornom svetle. Domáci mali viacej z hry v prvom polčase, ale šance nevyužili. To sa im podarilo až v druhom polčase keď v 74. min Polák trafil z trestného kopu šibenicu a v 85. min opäť akciu potiahol Polák, nezištne prihral Mozolákovi, ktorý dával gól do opustenej brány. Pod pekné športové popoludnie sa dobrým výkonom podpísal aj rozhodca Kováč.
Góly: Polák V., Mozolák V. Rozhodoval: Kováč, 300 divákov.
Ján Majtán

Bzince p/J. - Kálnica 2:1 (1:1)
Domáce mužstvo ťahá šnúru 7 zápasov bez prehry. Domáci v oklieštenej zostave dokázali zabojovať a tretí krát po sebe zvíťaziť. Hosťujúce mužstvo predviedlo sympatický výkon a minimálne remízu si zaslúžilo. Ako vravel bývalý hráč a tréner Bohemiansu Pospíchal, že „futbal nemá logiku“ sa v Bzinciach toto tvrdenie potvrdilo. Domáci z dvoch šancí dali dva góly a nakoniec šťanstne vyhrali.
Góly domácich: Stacho, Denk. Rozhodoval: Macejka, 150 divákov.
Dorast: 1:8 Gól domácich: Žák S. Žiaci: Bošáca - Bzince p/J. 6:3 Góly hostí: Halgas 3.
(ik)

Hrádok n/V. - Lubina 2:0 (0:0)
V prvom polčase diváci veľa dobrého futbalu ani gól nevideli. Hre chýba myšlienka a presné zakončenie. Domáci Pánik, ktorý išiel sám dva krát na brankára ani Golány z mužstva hostí, ktorý hlavičkoval z tesnej blízkosti gól nedali. Hostia hrali od 30. min oslabení, keď po druhej žltej videl červenú kartu Herák. V 52. min sa konečne domáci dočkali, keď skóre zápasu otvoril Muller. Z následnej akcie domáci Sevald z päťky hostí prestrelil bránu. V 67. min sa sili na ihrisku vyrovnali, keď po druhej žltej videl červenú kartu domáci Ondriš. O päť minút neskôr založili domáci peknú akciu, na konci ktorej bol Janžo, ktorý zvýšil na 2:0. V 80. min po ďalešej peknej akcii domácich zakončoval Drobný, lopta z jeho kopačky však skončila na brvne brány hostí. Poslednú veľkú šancu spálil Sevald a tak sa zápas skončil 2:0.
Góly: Muller, Janžo. Rozhodoval: Tobiaš, 80 divákov.
Žiaci: Krajné - Hrádok 1:1 Góly hostí: Sevald J.