Pondelok, 25. september, 2017 | Meniny má Vladislav

Pozvánka na futbal

MUŽI

POHÁR ZsFZ - 2. kolo - 5. 10. o 15.00 h Radošina - Nemšová (Kravárik, M. Grolmus, Zifčák, Tvaroška), Tr. Stankovce - Led. Rovne (Panák, Briestenský, Oselský, Trstenský), Krakovany - Púchov B (Frič, Očkovský, Belanský, Maštalír), Skalica - Myjava (Koníček, Obeda, Blažek, Štora), Senica - N. Mesto (Černek, Valla, Petránek, Šulla), Solčany - Prievidza (Laco, Miksa, Čulák, Ligocký), Ružindol - Topoľčany (Kalčík, Santa, Lauko, Polák), ČFK Nitra - Bánovce (Kráľovič, Haršány, J. Šmidovič, Cabaj), FC ViOn B - D. Vestenice (Škadra, Vindiš, Darnadi, Gálik, vo Volkovicach), Bánov - Vráble (Černák, Baňár, Kálmán, Jozaf), V. Lovce - Eldus Močenok (R. Farkaš, Tomčík, Strasser, Puha), V. Úľany - J. Bohunice (Marinčák, P. Bachratý, Bazsó, Sztrányovszký), N. Zámky B - Šahy (Bílek, Németh, Édes, Valach), Tešedíkovo - Imeľ (Fehér, Vyskoč, Šeller, Vadkerti), V. Meder - N. Život (Maršal, Hancko, Vašš, Lukács), Jurová - Gabčíkovo (Kiss, M. Šmidovič, Jurenka, Somogyi).
III. LIGA - 11. kolo - 8. 10. o 14.30 h Prievidza - Topoľčany (Škadra, Hádek, Mikulaj, Mičúch), D. Vestenice - Vrbové (Prešinský, Mizerák, F. Farkaš, Šulla), N. Mesto - Myjava (Gábor, Divéky, Laco, Hromník), Bánovce - Led. Rovne (Kastelovič, R. Farkaš, Kasznár, Jeriga), 9. 10. o 10.30 h Púchov B - J. Bohunice (Barczi, Marinčák, Paulovič, Cabaj, v Dohňanoch), Eldus Močenok - Nemšová (Koníček, Černek, Kráľovič, Kyseľ, ihr. Lúčky), o 14.30 h Štúrovo - Komárno (Sluk, Žákech, Panák, Benovič), Vráble - N. Zámky (Petríček, Kravárik, Frič, Lipták).
IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 11. kolo - 8. 10. o 14.30 h Moravany - N. Pravno (Poništ, Tomčík, Vörös, Španihel), Senica - Skalica (Štrpková, Miksa, Blaháč, Tvaroška), 9. 10. o 14.30 h Tr. Stankovce - Kanianka (J. Kováč, Briestenský, Oselský, Ligocký), Chynorany - Častkovce (Bazsó, M. Štrba, M. Gálik, Duba), Dubnica B - Partizánske (Cabaj, Pucher, Lerint, Didek, v Košeci), Šimonovany - Domaniža (Ábel, Ševčík, Chlebo, Konečný), Hrnčiarovce - Chtelnica (Zifčák, Čulák, Opačitý, Babic), V. Kostoľany - Tovarníky (P. Kováč, Kálmán, Strasser, Jurena).
V. LIGA SEVER - 11. kolo - 8. 10. o 14.30 h Hôrka n/V. - Bošany (Šípoš, Hancko, Škvor, Maštalír), Z. Kostoľany - Prievidza B (Ďatko, Németh, Édes, Jambor), H. Streda - Prečín (Štefanec, Dohnanská, Faltejsek, Sloboda), 9. 10. o 14.30 h P. Bystrica - Oslany (Kellner, Mokoš, Meluš, Schmidt), Tr. Jastrabie - P. Teplá (Blažek, Gróf, Šálek, Rosípal), V. Uherce - M. Lednice (Jakubáč, Mlinkovics, Bílek, Hengerics), Podolie - Brezová p/Br. (Kolena, Hafrovič, Bartoš, Pecho), Sverepec - H. Poruba (Majer, H. Kováč, Mészáros, Slovák).
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI, 11. kolo, nedeľa 9.10. o 14.30 h Tr. Teplá – Očkov (Ondrušek, Sokol, Kasala, Šesták), Kľúčové – Dol. Súča (Jančo, Tabak, „R“, Podhradský), Hor. Srnie – Dol. Poruba (Burian, Cintula, ZSFZ, „R“), Nová Ves n/V. – Selec (Majcher, Opatovský, Klement, Halász), Čachtice – Hor. Súča (Bušo, Mušuta, Baláž, Zámečník), Dubodiel – Veľ. Hradná (Maráz, Hruda, Bolfa, Gróf), Soblahov – Tr. Turná (Rožník, Koprivňanský, Ďurech, Batelka), Mel. Lieskové – Ľuborča (Malec, Gajdoš, Čič, Ježík).
II. tr. SEVER, 10. kolo, nedeľa 9.10. o 14.30 h Bobot – Tr. Turná (Farkaš), Drietoma – Ivanovce (Klimčík, Ševčík, Neckář), Tr. Teplice – Zamarovce (Oravec), Chocholná-Velčice – Neporadza (Nedveď), Svinná – TTS Trenčín (Puna), Záblatie – Mních. Lehota (Zemko), Veľ. Bierovce – Horňany (Podmajerský).
II. tr. JUH, 10. kolo, nedeľa 9.10. o 14.30 h Tr. Bohuslavice – Bošáca (Kýška, Buchlák, Anina), Mor.Lieskové – Kočovce (Pavlovič Vl., Petrík, „R“), Myjava „B“- Brezová p/B „B“ v St. Myjave (Openberger), Beckov – Považany (Stračiak), Brestovec – Vrbovce (Valápka), Bzince p/J – Kálnica (Macejka), Hrádok n/V – Lubina (Tobiaš).
III. tr. SEVER, 10. kolo, nedeľa 9.10. o 14.30 h Motešice – D. Srnie (Ježík), Stará Lehota – Opatová n/V (Sloboda), Omšenie – Nová Bošáca (Mrázik M.), Zem. Podhradie – Potvorice (Markech), Pobedím- voľno, Lúka n/V – voľno.
III. tr. JUH, 10. kolo, nedeľa 9.10. o 14.30 h Krajné – Lubina kop. (Horňák), Hrašné – Polianka (Pavlovič Ľ.), Hrachovište – Jablonka (Sokolovič), Priepasné – Stará Turá „B“ (Krajčovič), Vaďovce – Bukovec (Naď), Chvojnica – voľno.

DORAST

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI, 11. kolo, sobota 8.10. o 14.30 h Lubina –D. Súča (Majcher, Ondrúšek), Tr.Turná – AS Trenčín „C“ (Zemko, Valápka), Tr. Jastrabie –Podolie (Klimčík, Rožník), nedeľa 9.10. o 11.30 h Čachtice – H. Súča (Mušuta, Baláž), Dubodiel –LO Trenčín (Hruda, Bolfa), o 12.00 h Tr.Teplá – Omšenie (Sokol, Kasala), Soblahov – Častkovce (Koprivňanský, Ďurech), Mel.-Lieskové – Ľuborča (Gajdoš, Číč)
II. tr. SEVER, 10. kolo, sobota 8.10. o 14.30 h Svinná – Zamarovce (Sokol), nedeľa 9.10. o 12.00 h Záblatie –Tr. Teplice (Zemko)
II. tr. JUH, 10. kolo, nedeľa 9.10. o 12.00 h Tr. Bohuslavice – Bošáca (Buchlák), D. Srnie – Kočovce (Markech), Beckov – Považany (Stračiak), Kostolné – H. Streda (Sokolovič), Bzince p/J – Kálnica (Macejka), o 13.30 h v Modrovej Hôrka n/V – Krajné (Chorvát), Nová Ves n/V – voľno.

STARŠÍ ŽIACI

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI 10. kolo, sobota 8.10. o 12.30 h Tr. Turná – Drietoma (Valápka) o 13.30 h Modrová – H. Streda (Kýška), o 14.00 h Podolie –Tr. Teplice (Pavlovič Vl.), nedeľa 9.10. o 10.00 h D. Súča – Mel.-Lieskové (Burian), Soblahov – Čachtice (Ďurech), o 10.30 h Častkovce – Záblatie (Bušo), o 11.00 h Skalka n/V – H. Súča (Jančo),
II. tr. skupina „A“, 8. kolo, sobota, 8.10. o 12.30 h Tr. Jastrabie – Mn. Lehota (Rožník), 9.10. o 10.00 h Tr. Teplá – Bobot (Kasala), Kľúčové –Motešice (Cintula), V. Hradná – Neporadza (Ježík J.), D. Poruba – Horňany v Omšení (Oravec), o 10.30 h Ľuborča – Dubodiel (Tabak)
II. tr. skupina „B“, 8. kolo, sobota, 8.10. o 12.30 h AS Trenčín „B“– D. Srnie (Mrázik M.), nedeľa 9.10. o 10.00 h Kálnica – Selec (Openberger), Beckov –Tr. Bohuslavice (Stračiak), Chocholná-Velčice – V. Bierovce (Mrázik M.), Bošáca –Bzince p/J (Pavlovič Vl.), o 12.00 h Mor. Lieskové –Ivanovce (Petrík)
II. tr. skupina „C“, 8. kolo, sobota, 8.10. o 10.00 h Hôrka n/V – Lúka n/V (Sloboda), N. Mesto n/V „B“ – Potvorice v Považanoch (Bušo), nedeľa o 10.00 h Krajné – Hrádok (Klement), Nová Ves n/V – Považany (Sloboda), Brunovce –Vaďovce (Valápka), o 11.00 h Očkov – Pobedim (Kýška)

MLADŠÍ ŽIACI

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI, 8.kolo, nedeľa 9.10. o 10.00 h Vrbovce – Zem. Podhradie (Naď), o 10.30 h H.Streda –Stará Turá (Maráz), o 13.00 h AS Trenčín „B“ – Nové Mesto n/V(Klimčík)


  1. Bábätká z trenčianskej pôrodnice 1 879
  2. Pokiaľ by v dome strašilo, Tomáš by sa nečudoval 1 116
  3. FOTO: Dukla stále neporazená, padli aj Košice 776
  4. Vo voľbách kandidujú najmä hlavy samospráv, ale aj rektor, policajtka a školník 379
  5. Voľby do VÚC 2017 Trenčín: Zoznam kandidátov na poslancov 364
  6. Do Trenčína sa po desaťročí vrátil veľtrh Trenčín Mesto Módy Foto 329
  7. Trenčín totálne zničil Prešov siedmimi gólmi 190
  8. Nestorovi slovenského športu zvoní umieračik. Hrozí TTS definitívny zánik? 176
  9. Bábätká z trenčianskej pôrodnice 172
  10. Policajt pochybil, žena mohla žiť. Dostal ročnú podmienku 128

Najčítanejšie správy

Trenčín

Bábätká z trenčianskej pôrodnice

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v trenčianskej nemocnici počas uplynulého týždňa a ich fotky zverejníme aj v pondelňajšom vydaní MY Trenčianskych novín.

Pokiaľ by v dome strašilo, Tomáš by sa nečudoval

Kúpiť rozpadnutý a zdevastovaný dom, v ktorom sa v minulom storočí v rôznych dekádach postupne vystriedali žandári, prichytení zlodeji, nacisti i partizáni, chce dávku odvahy.Tomáš Ondrkál ju má.

FOTO: Dukla stále neporazená, padli aj Košice

Nedeľňajší šláger kola Tipsport ligy vyhral Trenčín nad Košicami v pomere 3:1.

Vo voľbách kandidujú najmä hlavy samospráv, ale aj rektor, policajtka a školník

Posty poslancov zastupiteľstva Trenčianskeho samosprávneho kraja lákajú najmä starostov, starostky, primátorov a primátorky.

Voľby do VÚC 2017 Trenčín: Zoznam kandidátov na poslancov

Úplný zoznam kandidátov uchádzajúcich sa o poslanecký mandát v zastupiteľstve Trenčianskeho samosprávneho kraja za okres Trenčín.

Blízke regióny

V Kocuranoch padla žena z koňa. Zasahovať museli leteckí záchranári

Pre nedostupnosť terénu pre pozemnú záchranku bol žene na pomoc privolaný vrtuľník.

Výškovú budovu v Partizánskom uzatvorili. Pripravujú ju na zbúranie

Primátor mesta pripustil, že bytoviek, ktoré by sa mohli zbúrať, je v meste viac. Bývalí nájomníci nechali po sebe spúšť.

FOTO: Žilinské blatíčko bolo tento rok mimoriadne náročné

Podujatie napísalo tento rok tretiu kapitolu.

Stánkari s občerstvením budú na miesta na Vianočných trhoch prihadzovať

Po rokoch bude Vianočné trhy v Trnave opäť organizovať radnica.

Všetky správy

Sagan, Sagan a opäť Sagan. Chlapec bez nervov je tretí raz majstrom sveta

Pre mňa je to neuveriteľné, výnimočné, vravel slovenský cyklista.

Dvesto pretekárov bojuje šesť a pol hodiny o titul a vždy vyhrá Sagan

Slovák má najviac víťazstiev, tituly zbiera ako na bežiacom páse a slávneho Merckxa mrzí, že si s ním nemohol zmerať sily, keď sám jazdil.

Merkelová avizuje tvrdé vysporiadanie sa s extrémistami z AfD (minúta po minúte)

V Berlíne ľudia protestovali proti Alternatíve pre Nemecko.

Osobnosti reagujú na triumf Sagana: Jazdec z malej krajiny mení históriu

Slovenský jazdec ako prvý v histórii získal tri tituly na MS za sebou.

Sagan: Bol som zmierený s tým, že nevyhrám

Slovenský cyklista dokázal to, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo. Tohtoročný šampionát však bol spomedzi víťazných jeho najťažší.

Kam vyraziť