Sobota, 25. november, 2017 | Meniny má Katarína

Pozvánka na futbal

MUŽI

POHÁR ZsFZ - 1. kolo - 13. 9. o 16.00 h Partizánske - Topoľčany (Žákech, Cifrík, Miksa, Didek), 15. 9. o 16.00 h Šahy - Kalná (Vyskočil, Majer, Benyó, Babic), Zbehy - ČFK Nitra (Lerint, Mihál, Vajzer, Zifčák), Výčapy-Opatovce - Vráble (Formel, Cabaj, Mako, Révay), Čajkov - FC ViOn B (Ševčík, M. Gálik, Mészáros, Kyseľ), N. Zámky B - Štúrovo (R. Farkaš, V. Kukan, Sklenár, Vadkerti), V. Meder - Komárno (Kasznár, Vörös, Mlinkovics, Somogyi), Tešedíkovo - Šurany (Žáčiková, Miko, M. Bachratý, Brokeš), Bánov - Neded (Valko, Strečko, Vašš, Pagačovič), V. Lovce - V. Ludince (Zs. Kukan, Golha, Szabó, Jozaf), Imeľ - N. Zámky (F. Farkaš, Barcík, Chlebo, Cabaj), Č. Voda - N. Život (Pupáková, Škvor, Šípoš, Puha), V. Úľany - D. Streda B (Jurena, M. Šmidovič, Palocsányi, Jeriga), Jurová - Galanta (Krivošík, Kolena, Bartoš, Benovič), Baloň - Gabčíkovo (Pintér, Mosný, Lešš, Šipoš), Častkovce - N. Mesto (V. Kováč, Otiepka, Špaček, Gajdúšek), Šimonovany - Bánovce (Divéky, Kútny, Štrpková, Lipták), Čáčov - Myjava (Černek, Pišoja, Túbl, Dekýš), Mor. Sv. Ján - Skalica (Jediný, Kadlíček, Blažek, Medovič), P. Ves - Senica (Obeda, Vachula, Bašnár, Štora), Dvorníky - J. Bohunice (Paulovič, I. Gálik, Boledovič, Kuchara), Solčany - Mýtna N. Ves (Hagara, Igaz, Kellner, Ballay), P. Bystrica - Nemšová (Gábor, Majerík, Vitko, Jurena), Ružindol - V. Kostoľany (Otrísal, Rosa, Mihálik, Richnák), Prečín - Led. Rovne (Poruban, Dohnanská, Pavlačka, Tvaroška), Sverepec - Púchov B (Sluk, Tekeľ, Vereš, Jambor), Krakovany - Moravany (Lauko, Lištjak, Ľ. Monček, Haršáni), Radošina - Vrbové (Kastelovič, Opačitý, Šiška, Burza).
III. LIGA - 8. kolo - 17. 9. o 15.30 h Topoľčany - Eldus Močenok (Petríček, Gábor, Formel, Lukács), N. Zámky - N. Mesto (Mikulaj, Žákech, Laco, Vnuk), Vrbové - Prievidza (Černák, Marinčák, F. Farkaš, Medovič), Komárno - J. Bohunice (Škadra, Prešinský, Paulovič, Brokeš), 18. 9. o 15.30 h Vráble - Bánovce (Mizerák, Kastelovič, Divéky, Beňovič), Nemšová - D. Vestenice (R. Farkaš, Kasznár, Barczi, Chalmovianský), Led. Rovne - Štúrovo (V. Kováč, Černek, Koníček, Vadkerti), Myjava - Púchov B (Lieskovský, Poruban, Kráľovič, Maštalír, v Myjave).
IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 8. kolo - 17. 9. o 15.30 h Kanianka - Hrnčiarovce (Otiepka, Klabník, Fabian, Španihel, v Lazanoch), 18. 9. o 15.30 h V. Kostoľany - Šimonovany (Briestenský, J. Kováč, Gábor, Jeriga), Tovarníky - Senica (Lerint, Baňár, Pucher, Mičúch), Chtelnica - Dubnica B (Janus, Opačitý, Cifrík, Puha), Domaniža - Chynorany (Chlebo, Barcík, Bencsík, Jurena), Skalica - Moravany (Blaháč, Gašparovič, Otrubčák, Ligocký), Častkovce - N. Pravno (Kiss, Fehér, P. Bachratý, Kyseľ), 20. 9. o 16.00 h Partizánske - Tr. Stankovce (Krivošík, Pintér, Haršány, Martinec).
V. LIGA SEVER - 8. kolo - 17. 9. o 15.30 h Prievidza B - Bošany (Kusý, Košťál, Šašo, Burza, v Novákoch), 18. 9. o 15.30 h Oslany - Podolie (Mráz, Túbl, Linet, Čornák), Sverepec - V. Uherce (Macháček, Konečný, I. Gálik, Inovecký, v Orlovom), H. Poruba - Tr. Jastrabie (Mako, Vajzer, Michálek, Janas), Brezová p/Br. - H. Streda (Vyskočil, Vincze, Bojda, Štora), M. Lednice - Z. Kostoľany (Žáčiková, Vrábel, Madarász, Tvaroška), P. Teplá - Hôrka n/V. (Hanták, Zigo, Tanuška, Bulik), Prečín - P. Bystrica (Oppenberger, Šálek, Sluk, Révay).
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI: 8. kolo - 15. 9. o 15.30 h: Tr. Teplá - Dol. Poruba (Felgr, Vl. Mrázik, Opatovský - Gróf), Dol. Súča - Selec (Kyška, Maráz, Openberger - Neckář), Očkov - Hor. Súča (Valápka, Bušo, Petrík - Batelka), Kľúčové - V. Hradná (Klimčík, Rožník, Vl. Pavlovič - Anina), Hor. Srnie - St. Turá (Tobiaš, Podmajerský, Nedveď - Ježík), Nová Ves - Ľuborča (Ondrušek, Majcher, Naď - Podhradský), Čachtice - Mel. Lieskové (Puna, Stračiak, Malec - Šesták), Dubodiel - Soblahov (Zemko, Burian, Gajdoš - Halász).
9. kolo - 18. 9. o 15.00 h: Soblahov - Trenč. Teplá (Maráz, Mušuta, Cintula - Zámečník), Mel. Lieskové - Dubodiel (Tobiaš, Hruda, Baláž - Neckář), Ľuborča - Čachtice (Nedveď, Sokol, Podmajerský -“R“), St. Turá - Nová Ves (Bušo, Gajdoš, Sokolovič - Gróf), V. Hradná - Hor. Srnie (18.9. - 10. 30 h. Burian, Valápka, Kyška - Šesták), Hor. Súča - Kľúčové (Stračiak, Tabak, „R“ - Halász), Selec - Očkov (Majcher, Kasala, Ježík - Ježík), Dol. Poruba - Dol. Súča (18.9. - 10. 30 h. Malec, Majcher, Felgr - Anina).
II. TRIEDA SEVER: Predohrávka 9. kola - 15. 9.: TTS Trenčín - Chocholná - 15.30 h. (Mušuta, Cintula).
7. kolo - 18. 9. o 15.00 h: Záblatie - Bobot (Farkaš, Ďurech), V. Bierovce - Svinná (Bolfa), Horňany - Chocholná (odložené na 6.11. o 13.30 h.), Mn. Lehota - Tr. Teplice (Ondrušek, Opatovský), TTS Trenčín - Drietoma (Zemko), Neporadza - Tr. Turná (Naď, Petrík - Batelka), Zamarovce - Ivanovce (Puna, Čič).
II. TRIEDA - JUH: 7. kolo - 18. 9. o 15.00 h: Bzince - Tr. Bohuslavice (Klimčík), Hrádok - Brestovec (Rožník, Koprivňanský - Podhradský), Lubina - Beckov (Kyška), Kálnica - Myjava B (Valápka), Vrbovce - Mor. Lieskové (Openberger), Považany - Bošáca (Vl. Pavlovič, Oravec), Brezová B - Kočovce ( v Košariskách - Felgr, M. Mrázik).
III. TRIEDA - SEVER: 7. kolo - 18. 9. o 15.00 h: Omšenie - Pobedim (Malec), Z. Podhradie - St. Lehota („R“), Potvorice - Brunovce (Ševčík), N. Bošáca - Motešice („R“), Lúka - Dol. Srnie (Ľ. Pavlovič), Opatová voľno.
III. TRIEDA JUH: 7. kolo - 18. 9. o 15.00 h: Priepasné - Krajné (Macejka), Vaďovce - Hrachovište (Horňák), Bukovec - Hrašné (Sloboda), St. Turá B - Chvojnica ( 17.9. - 15. 00 h. v Kostolnom, Nedveď), Jablonka - Lubina kop. („R“), Polianka voľno.

DORAST

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI: 8. kolo - 15. 9. o 13.00 h: Tr. Teplá - AS Trenčín C (Vl. Mrázik, Opatovský), Dol. Súča - Podolie (Maráz, Openberger), Omšenie - Hor. Súča (Tabakl, M.Mrázik), Lubina - LO Trenčín (Bušo, Sloboda), Tr. Turná - Častkovce (15.9.-15.30 h. Sokol, Sokolovič), Tr. Jastrabie - Ľuborča (Oravec, Ježík), Čachtice - Mel. Lieskové (15.9.-12.30 h. Stračiak, Malec), Dubodiel - Soblahov (15.9.-12.30 h. Burian, Gajdoš).
9. kolo - 18. 9. o 12.30 h: Soblahov - Tr. Teplá (Mušuta, Cintula), Mel. Lieskové - Dubodiel (Hruda, Baláž), Ľuborča - Čachtice (18.9.-12.00 h. Sokol, Podmajerský), Častkovce - Tr. Jastrabie (18.9. -12. 00 h. Gajdoš, Sokolovič), LO Trenčín - Tr. Turná (v Mn. Lehote - Opatovský, Ondrušek), Hor. Súča - Lubina (18.9.-12. 00 h. - Tasbak, „R“), Podolie - Omšenie (Koprivňanský, Rožník), AS Trenčín C - Dol. Súča (18.9. - 10. 00 h. - Za mostami M. Mrázik, Puna).
II. TRIEDA SEVER: 7. kolo - 18. 9. o 12.30 h: Tr. Teplice - Záblatie (Zemko), Zamarovce - Svinná (Čič).
II. TRIEDA - JUH: 7. kolo - 18. 9. o 12.30 h: Bzince - Tr. Bohuslavice (Klimčík), Hôrka - Kostolné (18.9.-13.30 h. v Modrovej, Chorvát), Krajné - Beckov (Horňák), Hor. Streda - Dol. Srnie (17.9.-15.00 h. Vl. Pavlovič), Považany - Bošáca (Oravec), Nová Ves - Kočovce (Ľ. Pavlovič), Kálnica voľno.

ŽIACI

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI: 6. kolo - 15. 9. o 14.00 h: Častkovce - Drietoma (13.00 h. Petrík), Mel. Lieskové - Hor. Súča (Hruda), Záblatie - Tr. Teplice (Horňák), Dol. Súča - Čachtice (10.30 h. Čič), Tr. Turná - Hor. Streda (13.30 h. - Sokolovič), Skalka - Modrová (11.00 h. Hruda), Podolie - Soblahov (Macejka).
7. kolo - 17. 9. o 14.00 h: Soblahov - Častkovce (18.9.-10.30 h. Cintula), Modrová - Podolie (17.9.-13.30 h. Bušo), Hor. Streda - Skalka (18.9.-10.30 h. (Openberger), Čachtice - Tr. Turná (18.9. - 10.30 h. Vl. Pavlovič), Tr. Teplice - Dol. Súča (18.9. - 10. 30 h. - Mušuta), Hor. Súča - Záblatie (18.9. - 10. 30 h. Tabak), Drietoma - Mel. Lieskové (18.9. - 11. 30 h. Stračiak).
II. TRIEDA SKUPINA A: Predohrávka 10. kola - 15. 9.: Ľuborča - Mn. Lehota - 10.30 h. (Horňák).
5. kolo - 18. 9. o 10.30 h: Ľuborča - Tr. Teplá (18.9.-10. 00 h. Sokol), Dol. Poruba - V. Hradná ( v Omšení 17.9.-10.30 h. - Zemko), Horňany - Tr. Jastrabie (vo Svinnej, Farkaš), Dubodiel - Kľúčové (Ježík), Neporadza - Bobot (Kasala), Mn. Lehota - Motešice (Opatovský).
II. TRIEDA SKUPINA B:
Predohrávka 11. kola - 15. 9.: Tr. Bohuslavice - Bzince - 15.00 h. (Koprivňanský), Mor. Lieskové - Kálnica - 15.30 h. (Sloboda).
5. kolo - 18. 9. o 10.30 h: Chocholná - AS Trenčín B (Ďurech), Bošáca - Beckov (Bušo), Bzince - Kálnica (Petrík), V. Bierovce - Mor. Lieskové (17.9.-15.00 h. Horňák), Tr. Bohuslavice - Dol. Srnie (Klimčík), Selec - Ivanovce („R“).
II. TRIEDA SKUPINA C:
5. kolo - 18. 9. o 10. 30 h: Nové Mesto B - Očkov (17.9.-16. 00 h. v Považanoch, Macejka), Brunovce - N. Ves (Maráz), Vaďovce - Hôrka (Naď), Potvorice - Krajné (17.9.-14.30 h. - Maráz), Považany - Pobedim (Oravec), Lúka - Hrádok (17.9.-14.00 h. Kyška).

MLADŠÍ ŽIACI

5. kolo - 18. 9. o 10.00 h: Nové Mesto - H. Streda (17.9.-14. 00 h. v Považanoch, Macejka), Z. Podhradie - St. Turá (Macejka), Vrbovce - AS Trenčín B(Sloboda).


  1. FOTO: Muž vykradol recepciu penzióna, pri sebe mal drogy Foto 698
  2. Ľuďom bez domova má pomôcť prečkať zimu vojenský stan Foto 675
  3. Policajti chytili nahlasovateľa bomby v novomestskom hypermarkete, bol opitý 499
  4. FOTO: Vo vodnej nádrži objavili auto s telami dvoch ľudí Foto 439
  5. Súd vymeral tresty pre členov zločineckej skupiny z Považia 388
  6. Na spoločnej poľovačke odstrelili poľovníci 12 diviakov 328
  7. Definitívny názov cyklotrasy popri Váhu určí hlasovaním verejnosť 275
  8. Poľovníci likvidujú v okolí Trenčína premnožených diviakov Foto 242
  9. FOTO: Na Mierové námestie osadili vianočný stromček Foto 222
  10. Dukla pohodlne vyhrala v Žiline Foto 192

Najčítanejšie správy

Trenčín

FOTO: Muž vykradol recepciu penzióna, pri sebe mal drogy

Bratislavčanovi hrozí až desaťročné väzenie.

Ľuďom bez domova má pomôcť prečkať zimu vojenský stan

Kapacita nocľahárne pre ľudí bez domova je nedostatočná. Okrem humanitárnej pomoci by mohol problém s miestom čiastočne vyriešiť aj vojenský stan.

Policajti chytili nahlasovateľa bomby v novomestskom hypermarkete, bol opitý

29-ročný muž ohlásil bombu v hypermarkete hneď dvakrát, teraz mu hrozí väzenie.

FOTO: Vo vodnej nádrži objavili auto s telami dvoch ľudí

V aute sa nachádzali dve osoby, obhliadajúci lekár na mieste vylúčil cudzie zavinenie.

Súd vymeral tresty pre členov zločineckej skupiny z Považia

Rozsudok je právoplatný a senát ho vyhlásil po tom, ako schválil dohodu o vine a treste medzi prokurátorom a obvinenými.

Blízke regióny

Slovák získal v Nemecku vzácnu trofej. Váži šesť kilogramov (+FOTO)

Najskôr ani neovládal nemčinu. Dvadsaťšesťročný futbalový brankár Tomáš Pipíška získal prestížne ocenenie.

Takto stavali atómovú elektráreň v Jaslovských Bohuniciach (+ FOTO)

Od spustenia komplexu atómových elektrární prešlo v októbri 2017 už 45 rokov. Takto sa v sedemdesiatych rokoch stavali dva bloky V-1.

Na Ulici vysokoškolákov vzniknú tri kruhové križovatky. Jednu zrušia

Lokalita je treťou najnehodovejšou v Žiline. Do bezpečnosti dopravy chce mesto investovať v priebehu troch rokov.

NDS posúva termín výstavby D1. Nechce, aby sa diaľnica skončila v poli

Hoci si diaľničiari vybrali zhotoviteľa privádzača do Žiliny ešte pred štyrmi mesiacmi, až teraz podpísali zmluvu so stavebnou spoločnosťou.

Obec poženie svojho bývalého starostu pred súd

Emil Medel bol prvým mužom Kanianky od roku 1998 do roku 2010. Počas druhého volebného obdobia vložil obecné peniaze do nebankovky.

Všetky správy

Prieskum AKO: Parlamentné voľby by vyhral Smer, Matovič s Kollárom predbehli SNS

Kotlebova strana sa by sa podľa prieskumu dostala až na šieste miesto.

Teroristi v Egypte zabili už 235 ľudí

Letisko v Káhire je plné vojakov a policajtov, v krajine vyhlásili štátny smútok.

Vkladné knižky kedysi využívala mafia. Aké sú lepšie investície

Čo urobiť s veľkou sumou našetrených peňazí a čo robiť, ak si chcem šetriť každý mesiac po troche? Denník SME sa pokúsil objasniť niektoré známejšie druhy sporenia.

Ján Richter má čoskoro opustiť ministerské kreslo, nahradiť ho má Raši

Funkciu ministra vnútra i podpredsedu strany si zrejme udrží Robert Kaliňák.

Kam vyraziť