Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Pozvánka na futbal

MUŽI

POHÁR ZsFZ - 1. kolo - 7. 9. o 16.30 h H. Poruba - Tr. Stankovce (Kvaššay, Faltejsek, Zigo, Hromník).
III. LIGA - 5. kolo - 1. 9. o 17.00 h Vrbové - Topoľčany (Hádek, Gábor, Škadra, Lukács), Komárno - Myjava (Poruban, Sluk, Lieskovský, Didek), J. Bohunice - Led. Rovne (Kasznár, R. Farkaš, Kalčík, Brokeš), Prievidza - Nemšová (Černek, Otrubčák, Koníček, Ligocký), Púchov B - N. Zámky (Formel, Mizerák, F. Farkaš, Hromník, v Dohňanoch), N. Mesto - Bánovce (Barczi, Paulovič, Marinčák, P. Gádoši), 7. 9. o 17.00 h Štúrovo - Vráble (Divéky, Laco, Kastelovič, Gendiar), 15. 9. o 16.00 h D. Vestenice - Eldus Močenok (Kravárik, Panák, Peťovský, Benovič).
6. kolo - 3. 9. o 16.00 h N. Zámky - Štúrovo (Marinčák, Hádek, Černák, Babic), 4. 9. o 10.30 h Eldus Močenok - N. Mesto (F. Farkaš, Mikulaj, Žákech, Palacka), o 16.00 h Topoľčany - Bánovce (Panák, V. Kováč, Lieskovský, Šulla), Vráble - D. Vestenice (Peťovský, Gábor, Poruban, Hlavatý), Nemšová - Púchov B (Laco, Kravárik, Sluk, Martinec), Led. Rovne - Prievidza (Frič, Kráľovič, Petríček, Cabaj), Myjava - J. Bohunice (Otrubčák, Formel, Prešinský, Valach, v Myjave), Vrbové - Komárno (Kalčík, Černek, Koníček, Kysel).
IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 5. kolo - 1. 9. o 17.00 h Partizánske - Kanianka (Briestenský, Oselský, Kvaššay, Vnuk), Častkovce - Skalica (Zs. Kukan, P. Kováč, P. Kukan, Španihel), N. Pravno - Domaniža (Santa, Krivošík, Haršány, Cabaj), Tr. Stankovce - Chtelnica (Strasser, Vörös, Kasáš, Medovič), Moravany - Tovarníky (Očkovský, J. Šmidovič, Lauko, Hlavatý), Chynorany - V. Kostoľany (Opačitý, Cabaj, Žákech, Lipták), Dubnica B - Hrnčiarovce (Šimurka, Kútny, M. Grolmus, Pecho, v Košeci), Senica - Šimonovany (Pucher, Lérint, Darnadi, Kuchara).
6. kolo - 3. 9. o 16.00 h Kanianka - Šimonovany (Patka, Jediný, Obeda, Inovecký, v Lazanoch), Partizánske - Častkovce (Fehér, P. Bachratý, Kiss, Gálik), 4. 9. o 16.00 h Hrnčiarovce - Senica (Miksa, Šimurka, Štrpková, Jurena), V. Kostoľany - Dubnica B (Petránek, Otrísal, Lauko, Chalmovianský), Tovarníky - Chynorany (M. Gálik, M. Štrba, Ábel, Novotka), Chtelnica - Moravany (Bencsík, Ševčík, Titurus, Mičúch), Domaniža - Tr. Stankovce (Vindiš, Lérint, Darnadi, Baláž), Skalica - N. Pravno (Oselský, J. Kováč, Briestenský, Lukács).
V. LIGA SEVER - 5. kolo - 1. 9. o 10.30 h Prievidza B - P. Teplá (Tonkó, Madarász, Mosný, Jambor, v Novákoch), o 17.00 h Prečín - Oslany (Édes, Németh, Ďatko, Burza), Bošany - M. Lednice (Mokoš, Kellner, Meluš, Maštalír), P. Bystrica - Brezová p/Br. (Zigo, Tanuška, Hanták, Trstenský), Hôrka n/V. - H. Poruba (A. Grolmus, Hodoško, Kráľovič, Konečný), Z. Kostoľany - Sverepec (Majer, Mészáros, H. Kováč, Gajan), H. Streda - Podolie (Labai, Vašš, Ujvári, Dekýš), Tr. Jastrabie - V. Uherce (Jakúbek, Vánik, Badár, Novotka).
6. kolo - 4. 9. o 16.00 h Oslany - V. Uherce (Mészáros, Majer, H. Kováč, Gajdúšek), Podolie - Tr. Jastrabie (Mihál, Debnár, Marinčák, Vadkerti), Sverepec - H. Streda (Bílek, Mlinkovics, Jakubáč, Bulík, v Orlovom), H. Poruba - Z. Kostoľany (Vereš, Krajčovič, Fabian, Španihel), Brezová p/Br. - Hôrka n/V. (Maslo, Hagara, Caňo, Juráň), M. Lednice - P. Bystrica (Konečný, I. Gálik, Macháček, Blanárik), P. Teplá - Bošany (Ďatko, Németh, Édes, Machaj), Prečín - Prievidza B (Maršal, Lešš, M. Bachratý, Jambor).
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI: 5. kolo - 1. 9. o 15.30 h: Čachtice - Tr. Teplá (Openberger, Pavlovič, Naď - Zámečník), Dubodiel - Nová Ves (Nedveď, Felgr, Podmajerský - Gróf), Soblahov - H. Srnie (Tobiaš, Rožník, M. Mrázik - Ježík), Mel. Lieskové - Kľúčové (Puna, Klimčík, Petrík - Šesták), Ľuborča - Očkov (Valápka, Ondrušek, Malec - Neckář), St. Turá - D. Súča (Kyška, Stračiak, Krajčovič - Halász), V. Hradná - D. Poruba (o 10.30 h. Majcher, Maráz, Oravec - Anina), H. Súča - Selec (Bušo, Burian, Opatovský - Podhradský).
6. kolo - 4. 9. o 15.30 h: Tr. Teplá - Selec (Vl. Pavlovič, Stračiak, Kasala - Ježík), D. Poruba - H. Súča (4.9. - 10. 30 h. Kyška, Malec, Puna - Neckář), D. Súča - V. Hradná (Rožník, Opatovský, Oravec - Batelka), Očkov - St. Turá (Felgr, Macejka, Klement - Podhradský), Kľúčové - Ľuborča (Openberger, Farkaš, Ježík - Gróf), H. Srnie - Mel. Lieskové (Malec, Hruda, Koprivňanský - „R“), Nová Ves - Soblahov (Maráz, Petrík, Mušuta - Šesták), Čachtice - Dubodiel (Burian, Cintula, Baláž - Halász).
II. TRIEDA SEVER: predohrávka 8. kola 1. 9. - 15.30 h: Chocholná - Mn. Lehota (Sokol, Hruda).
5. kolo - 4. 9. o 15.30 h: Svinná - Bobot (Horňák, Mitaš), Záblatie - Chocholná (Puna), V. Bierovce - Tr. Teplice (Gajdoš), Horňany - Drietoma (Vl. Mrázik), Mn. Lehota - Tr. Turná (Klimčík, Ševčík - Anina), TTS Trenčín - Ivanovce (Tabak), Neporadza - Zamarovce (Ondrušek).
II. TRIEDA - JUH: 5. kolo - 4. 9. o 15.30 h: Brestovec - Tr. Bohuslavice (Nedveď), Bzince - Beckov (Naď), Hrádok - Myjava B (Bušo), Lubina - Mor. Lieskové (Tobiaš, M. Mrázik - „R“), Kálnica - Bošáca (Majcher), Vrbovce - Kočovce (Jančo, Markech - Zámečník), Považany - Brezová B (Valápka).
III. TRIEDA - SEVER: 5. kolo - 4. 9. o 15.30 h: St. Lehota - Pobedim (Sokolovič), Omšenie - Brunovce (Čič), Z. Podhradie - Motešice (Ľ. Pavlovič), N. Bošáca - Dol. Srnie (Galko), Opatová - Lúka (Ďurech), Potvorice voľno.
III. TRIEDA JUH: 5. kolo - 4. 9. o 15.30 h: Hrachovište - Krajné (Sloboda), Priepasné - Hrašné (Krajčovič), Vaďovce - Chvojnica (Sokol), Bukovec - Lubina kop. (Kyška), Jablonka - Polianka (Podmajerský), St. Turá B voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

DORAST

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI: 5. kolo - 1. 9. o 13.00 h: Čachtice - Tr. Teplá (12.30 h. Pavlovič, Naď), Dubodiel - Tr. Jastrabie (12.30 h. Felgr, Podmajerský), Soblahov - Tr. Turná (Rožník, M. Mrázik), Mel. Lieskové - Lubina (Klimčík, Petrík), Ľuborča - Omšenie (12.30 h. Ondrušek, Malec), Častkovce - D. Súča (12.30 h. Cintula, Mušuta), LO Trenčín - AS Trenčín C (v Mn. Lehote, Horňák, Sokolovič), H. Súča - Podolie (12.30 h.- Burian, Opatovský).
6. kolo - 4. 9. o 13.00 h: Tr. Teplá - Podolie (Stračiak, Kasala), AS Trenčín C - H. Súča (4.9. - 10. 00 h. Za mostami - Hruda, Koprivňanský), Dol. Súča - LO Trenčín (Opatovský, Oravec), Omšenie - Častkovce (Malec, Čič), Lubina - Ľuborča (3.9. - 15.30 h. Naď, Klement), Tr. Turná - Mel. Lieskové (3.9. - 15. 30 h. Ondrušek, Mušuta), Tr. Jastrabie - Soblahov (3.9. - 15. 30 h. Stračiak, Kasala), Čachtice - Dubodiel (4.9. - 12.30 h. Cintula, Baláž).
II. TRIEDA SEVER: 5. kolo - 4. 9. o 13.00 h: Svinná - Záblatie (3.9. - 15. 30 h. Opatovský), Zamarovce - Tr. Teplice (Tabak)
II. TRIEDA - JUH: 5. kolo - 4. 9. o 13. 30 h: Kostolné - Tr. Bohuslavice (Sokol), Bzince - Beckov (Naď), Krajné - D. Srnie (Podmajerský), Kálnica - Bošáca (Majcher), H. Streda - Kočovce (3.9.-15.30 h. Maráz), Považany - Nová Ves (Valápka), Hôrka má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

ŽIACI

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI: 3. kolo - 1. 9. o 14.00 h: Skalka - Častkovce (11.00 h. Baláž), Podolie - Tr. Turná (Klement), Soblahov - D. Súča (10.30 h. M. Mrázik), Modrová - Záblatie (Markech), H. Streda - Mel. Lieskové (Tabak), Čachtice - Drietoma (10.00 h. Naď), Tr. Teplice - H. Súča (Ďurech).
4. kolo - 3. 9. o 14.00 h: Častkovce - H. Súča (4.9. - 10.30 h. Sokol), Drietoma - Tr. Teplice (4.9.-11.30 h. Gajdoš), Mel. Lieskové - Čachtice (Sokolovič), Záblatie - H. Streda (4.9.-10.30 h. M. Mrázik), D. Súča - Modrová (4.9.-10.30 h. Oravec), Tr. Turná - Soblahov (3.9.-13.30 h. Mušuta), Skalka - Podolie (4.9.-11. 00 h. Burian).
II. TRIEDA SKUPINA A: 1.9. o 10.30 h - predohrávka 10. kola: Ľuborča - Mn. Lehota (Čič).
3. kolo - 4. 9. o 10. 30 h: V. Hradná - Tr.Teplá (Kasala), Ľuborča - Tr. Jastrabie (Horňák), D. Poruba - Kľúčové (v Omšení, Čič), Horňany - Bobot (vo Svinnej, Farkaš), Dubodiel - Motešice (Stračiak), Neporadza - Mn. Lehota (Ježík).
II. TRIEDA SKUPINA B: 1. 9. o 15.00 h - predohrávka 11. kola: Dol. Srnie - Beckov (Sloboda).
3. kolo - 4. 9. o 10.30 h: Beckov - AS Trenčín B (Jančo), Chocholná - Kálnica (Mušuta), Bošáca - Mor. Lieskové (Openberger), Bzince - D. Srnie (Naď), V. Bierovce - Ivanovce (Ďurech), Tr. Bohuslavice - Selec (Vl. Pavlovič).
II. TRIEDA SKUPINA C: 3. kolo - 4. 9. o 10.30 h: Nová Ves - Očkov (Bušo), Nové Mesto B - Hôrka (3.9.-16.00 h. v Považanoch - Markech), Brunovce - Krajné (Valápka), Vaďovce - Pobedim (Podmajerský), Potvorice - Hrádok (4.9.-13.30 h. Bušo), Považany - Lúka (Markech).

Skryť Vypnúť reklamu

MLADŠÍ ŽIACI

3. kolo - 4. 9. o 10.00 h: St. Turá - H. Streda (Klement), N. Mesto - AS Trenčín B (3.9.-14.00 h. v Považanoch, Markech), Z. Podhradie - Vrbovce(Macejka).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  10. Slovaktual umožní všetkým zamestnancom bezplatné testovanie
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 19 991
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 842
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 10 928
  4. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 8 136
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 8 053
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 7 425
  7. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 624
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 596
  9. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 584
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 232
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Vaše FOTO: Zimná rozprávka konečne prišla

Celý týždeň ste nám posielali svoje fotografie, ako si vychutnávate pravú zimu. Ponúkame vám galériu, ktorú ste zaplnili vy. Ak máte ďalšie zasnežené zábery, neváhajte a podeľte sa s nami.

Nadácia REDOX vyzýva na zodpovedné nakladanie s odpadom, v kontexte šírenia vírusu COVID-19

Manipulácia s bežným komunálnym odpadom v čase pandémie môže predstavovať riziko prenosu nákazy.

LaCouvee udržal nulu, Dukla brala z východu všetky body

Dukla zvíťazila na ľade Košíc o tri góly.

Tréner Trenčína Ján Pardavý udeľuje pokyny svojim zverencom.

Na pokračovanie Vážskej cyklomagistrály chce krajská samospráva využiť eurofondy

Trenčiansky samosprávny kraj plánuje v tomto roku vybudovať štvrtý z ôsmich úsekov Vážskej cyklomagistrály.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Vráble zintenzívnia boj s pandémiou, majú veľa hospitalizovaných v Nitre

Radnica požiadala dobrovoľných hasičov, aby vydezinfikovali autobusové zastávky.

Kam na Liptove počas lockdownu

Nápady na výlety sme rozdelili podľa okresov.

Už ste čítali?