Dolná Súča – Beckov 0:5 (0:3)
Prvé zakončenie v zápase mal hosťujúci Gašpar, ktorého strela tesne minula bránku Hláveka. V 9. minúte sa hostia ujali vedenia, keď po Švehlovom zakončení nešťastne prepadla lopta domácemu brankárovi - 0:1. V 27. min po pokutovom kope Važana hostia zvýšili na 0:2. V 29. min sa do zakončenia dostali aj domáci. Sedláčkova strela však tesne minula bránku. V 41. min Andrej Bončo zvýšil na 0:3. Hostia začali aktívne aj v druhom polčase a po zlom podkope brankára sa na šestnástke dostal k lopte Závodský a nekompromisne zakončil - 0:4. V 51. min nechutne dohrával Gašpar za čo dostal červenú kartu. Hráč by sa za svoje správanie mal uvedomiť. Za jeho zákrok a následne dohrávanie bol aj na domácej strane vylúčený Dobo. V 75. min domáci znova spravili chybu, čo využil Andrej Bončo - 0:5. V 80. min mal domácu najväčšiu šancu Chupáč, ktorý v čistej šancí minul hosťujúcu bránu. Hostia nepremenili tiež svoje čisté šance, tak sa výsledok už nemenil. Hostia vyhrali zaslúžene a domáci sa lúčia s oblastnou súťažou. Fanúšikom Dolnej Súče patrí poďakovanie, že pri mužstve stáli, aj keď sa mu nedarilo.

Hráči zápasu: domáci fanúšikovia – A. Bončo
Góly: 8. D. Švehla, 27. A. Važan (z 11m), 41. a 75. Andrej Bončo, 46. A. Závodský. R Burian, 120 divákov , ČK: 51. Dobo - 51. Gašpar
D. SÚČA: M. Hlávek (88. Marenčák) - Trnavský, Kučerák, M. Hlávek, Tadeáš CHupáč, Dobo, Ližbetin, Sedláček (75. Vendžúr), Ondrišák, Tvrdoň (55. Trúnek), Dúžek (88. Hamaj)
BECKOV: Durdík - Hornáček (46. Kováčik), Žabár, J. Bončo, J. Prosňanský, Kuník, Závodský (66. Lopušan), Važan, A. Bončo, Gašpar, Švehla (73. M. Prosňanský)
Tr. Stankovce B – Horná Súča 4:2 (1:1)
Domáce mužstvo sa chcelo rozlúčiť so sezónou víťazstvom. Od začiatku malo viacej z hry, ale z viacerých šancí využilo len jednu Demjanovičom. Po chybe v rozohrávke hostia kopali penaltu, ktorú na gól premenil Adam Coník. V druhom polčase domáci pokračovali v nátlakovej hre a šance pribúdali. Dve z nich premenil na góly Škvarka. Po ojedinelom brejku hostia tesne pred koncom znížili na 3:2 Dohálom, na čo domáci vzápäti odpovedali gólom Sedláčka na 4:2, a tak zaslúžene zostali tri body v Stankovciach.
Hráči zápasu: Kopúň - Švajdleník
Góly: 5. A. Demjanovič, 54. a 62. P. Škvarka, 90. M. Sedláček - 28. Adam Coník (z 11m), 89. D. Dohál. R Lukáč, 120 divákov
TR. STANKOVCE B: Horváth (70. Fábik) - Sivák, Antošík, Kopúň, Kňažek (55. Beňovič), Poruban, Škvarka, Sedláček, Pavlis, Ďurčo (70. Rezníček), Demjanovič (88. Repka)
HORNÁ SÚČA: Kučerák - A. Coník, M. Machara, Bariš (70. P. Machara), Ševčík, Švajdleník, Gago (46. Dohál), J. Dohnan, P. Dohnan (70. Bartek), Š. Coník, Stražák
Horné Srnie – Soblahov 2:5 (1:4)
Hneď v úvode v 2. min center Čaju zakončil hlavičkou do siete Bagin – 1:0. V 10. min prišlo k vyrovnaniu. Obrane ušiel Halgoš a strelou po zemi prekonal Naňáka. Hostia otočili skóre v 17. min, kedy Halgoš vysunul Faba a ten upravil na 1:2. V 23. min bolo po zakončení Halgoša už 1:3. V 36. min po strele Kováčika sa triaslo brvno domácej brány. V 42. min boli domáci zrelí na uterák, keď Halgoš nezištne prihral Pagáčovi a ten prekonal Naňáka – 1:4. V 47. min sa vyznamenal Naňák, keď vyrazil strelu Pagáča. V 61. min deravej obrane Srnia ušiel Jambor a bolo už 1:5. V tej istej minúte znížil strelou z 30 m Čaja na 2:5. A tak dal definitívu bodku za nevydarenou sezónou domácich v VII. lige.
Hráči zápasu: Čaja - Halgoš
Góly: 2. J. Bagin, 61. M. Čaja - 10. a 23. M. Halgoš, 17. M. Fabo, 42. M. Pagáč, 61. L. Jambor. R Mliečko, 50 divákov
HORNÉ SRNIE: Naňák - Blaško, Vavrúš, Kebísek, M. Šimko (87. Papiernik), Bagin (77. J. Šimko), Čaja, Škrátek, Tvrdoň (87. Páleš), Tomík (46. Štefánek), Galko
SOBLAHOV: Mrázik - Červeňan (46. Šedivý), Breznický (75. Juriga), M. Sedláček, R. Sedláček (59. Sýkora), Fabo, Kováčik, Jambor, Halgoš, Pagáč (59. Viliam Adamec), Ukuš (46. Kačena)