FUTBAL / II. trieda Sever

Tr. Teplice – Bobot 1:5

Chocholná – Drietoma 1:2 (1:0)

Svinná – Tr. Turná 1:2 (1:1)
Pred stretnutím sme sa rozlúčili s dlhoročnou oporou Jaroslavom Fialom, ktorý odohral v drese Svinnej 32 sezón. Začalo sa náporom hostí, ktorí aj po chybe domácej obrany strelili prvý gól. Potom prevzali iniciatívu domáci a v polovici polčasu vyrovnali na 1:1. Zápas sa hral vo vysokom tempe a mal vynikajúcu úroveň. Počas najväčšieho tlaku domácich, ktorí sa snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu po zle zahranom ofsajd systéme dali hostia víťazný gól. Hoci domáci ešte nastrelili brvno, zápas sa skončil víťazstvom hostí. Nezvíťazilo lepšie ale šťastnejšie mužstvo.
Góly: Szabo – Kalaba, Repka. Rozhodoval: Kováč, 250 divákov.
(jh)

Záblatie – Ivanovce 2:1 (1:1)
V bojovnom zápase začali domáci lepšie a v 20. min si narazil Zverbík s Čaklošom, ktorý zasúval do prázdnej brány na 1:0. Po pokazenej útočnej akcii domácich hostia zaútočili a sólo z polovice ihriska premenil Šotnik na 1:1. Domácim sa hra prestala dariť a keď v druhom polčase blížiaca búrka priniesla priaznivý vietor pre hostí, zdalo sa že zápas skončí remízou. Potom však rozhodca zápas prerušil a hneď ako sa začalo opäť hrať dorazil z bezprostrednej blízkosti predĺžené vhadzovanie domácich Kováčik do brány hostí. Prestávka pomohla viac domácim a do konca stretnutia si udržali zaslúžené tesné víťazstvo.
Góly: Čakloš, Kováčik – Šotnik. Rozhodoval: Stračiak, 100 divákov.
Ján Šťastný

V. Bierovce/Optovce – Zamarovce 2:1 (1:1)
Úvodný zápas, domáci nevyužili množstvo vyložených šancí. Hostia išli do vedenia v 23. min po chybe domácej obrany. Domáci po rozohrávke z protiútoku vyrovnali. V druhom polčase domáci s miernou prevahou. Po faule brankára hostí prvý pokutový kop nepremenený. Po nasledujúcom protiútoku hostia šancu nevyužili, domáci v druhom polčase po faule Sabatka strelil druhý gól. Záver stretnutie bol prerušený pre krupobytie, ale dohral sa.
Góly: Marcinát, Sabatka z pok. kopu – Vitázek. Rozhodoval: Naď, 80 divákov.
Peter Oravec

Horňany – Neporadza 1:3 (1:2)

Mn. Lehota – TTS Trenčín 0:1 (0:1)
Lehoťania do 35. min proti mužstvo hostí hrali vyrovnanú hru, lepšie sa pohybovali, vypracovali si aj gólovú šancu, keď strela v 10. min tesne minula prázdnu bránu hostí. Až v 35. min Kalaba vystrelil krížnu strelu, ktorá skončila v sieti. Hostia hrali ospalo, málo sa pohybovali. Druhý polčas začali obe mužstva hrať svižne, útoky sa striedali na oboch stranách, ale potom hostia prestali hrať, keď mysleli, že víťazstvo už majú isté. Domáci bojovali až do konca a v 80. min zahodili čistý gól. Na záver treba podotknúť, že domáci si remízu zaslúžili, ale nevedeli premieňať gólové šance.
Gól: Kalaba. 50 divákov.