Sobota, 25. november, 2017 | Meniny má Katarína

Pozvánka na futbal

MUŽI

POHÁR ZsFZ - predkolo - 3. 8. o 17.30 h Solčany - Oslany (Opačitý, Hodoško, Pastoreková, Blina), Čáčov - Brezová p/Br. (Otrubčák, Jediný, Holický, Juráň), Radošina - Hôrka n/V. (Čulák, Mokoš, Meluš, Hromník), Bošany - Mýtna N. Ves (Cabaj, Urbanovský, Pánis, Čapek), H. Streda - Krakovany (Otiepka, Bulko, Dohál, Machaj), Piešťany - Častkovce (Fabian, Gróf, Marcinát, Konečný), Kanianka - N. Pravno (Blaháč, Maslo, Michálek, Novotka), V. Uherce - Prievidza B (Gašparovič, Caňo, Ondruš, Ligocký), Tr. Jastrabie - Partizánske (Košík, Adamkovič, Šamko, Lipták), Z. Kostoľany - Šimonovany (Čičmanec, Magdolen, A. Grolmus, Baláž), Podolie - Tr. Stankovce (Bašnár, Vachula, Kahún, Trstenský), P. Bystrica - Dubnica B (Petríček, Badár, Hanták, Mičúch), H. Poruba - P. Teplá (Briestenský, Klabník, Tanuška, Slovák), Sverepec - M. Lednice (J. Kováč, Štefanec, Vánik, Blanárik), Prečín - Domaniža Oselský Faltejsek, Jakúbek, Španihel), Mor. Sv. Ján - Gbely (Valla, Otrísal, Mráz, P. Gádoši), P. Ves - Holíč (Petránek, Pišoja, Mihálik, Šulla), Šaštín - Skalica (Patka, Rosa, Línet, Mikušovič), Smolenice - Senica (Očkovský, Belanský, Kolena, Štora), Zbehy - Tovarníky (Škadra, Darnadi, Debnár, Gajan), Výčapy-Opatovce - Chynorany (Lérint, Šiška, Žáčiková, Olah), Trebatice - Moravany (Santa, Kusý, Šašo, Schmidt), Lok. Trnava - V. Kostoľany (Macháček, Košťál, Konečný, Kuchara), Ružindol - Chtelnica (J. Šmidovič, Krivošík, Palocsányi, Sloboda), Dvorníky - Hrnčiarovce (Šálek, Skaličan, Oppenberger, Pecho), Želiezovce - Šahy (Titurus, A. Štrba, Végh, Babic), Baloň - Kameničná (Vörös, Jakubáč, Ujvári, Sztrányovszký), Tešedíkovo - Poľ. Močenok (Pucher, Vrábel, Majerčák, Puha), Komjatice - ČFK Nitra (V. Kukan, Kasáš, Szabó, Cabaj), Jurová - Šamorín (Bazsó, Škvor, Šípoš, Somogyi), V. Meder - Topoľníky (Tomčík, Poništ, Édes, Boršányi), Baka - N. Život (Kiss, Pintér, Tonkó, Halász), Vieska - Gabčíkovo (Fehér, Marsal, Madarász, Lukács), D. Streda B - H. Potôň (Jurena, Jurenka, Krajčovič, Šipoš, v Or. Potôni), Trstice - Galanta (Marinčák, Pupáková, Hancko, Polák), Č. Voda - Pata (P. Bachratý, Lešš, M. Bachratý, Krnáč), Sereď - H. Kráľová (Barczi, Vindiš, Mosný, Maštalír), N. Zámky B - Kolárovo (Černák, Zs. Kukan, Mlinkovics, Duba), Pribeta - Imeľ (Strasser, Labai, Sklenár, Kyselica), Šurany - Hurbanovo (Kálmán, Ďatko, Guliš, Valach), D. Ohaj - Neded (Barcík, Ábel, Vincze, Slatina), T. Lužany - V. Ludince (M. Štrba, Ševčík, Dvornák, Čornák), V. Lovce - Dvory n/Ž. (Baňár, Strečko, Vašš, Turan), Palárikovo - Bánov (P. Kováč, Golha, Parkányi, Kovačic), V. Cetín - FC ViOn B (Pichňa, Miko, Gajan, Inovecký), Čajkov - Levice (Bencsík, H. Kováč, Šimon, Gálik), Kalná n/Hr. - Jur n/Hr. (Lackovský, Chlebo, Šebo, Rosípal).
III. LIGA - 1. kolo - 6. 8. o 17.00 h Komárno - Vráble (Marinčák, Barczi, Černák, Kysel), 7. 8. o 10.30 h Púchov B - N. Mesto (Černek, Petríček, Otrubčák, Ligocký, v Dohňanoch), o 17.00 h Led. Rovne - Topoľčany (Divéky, Mikulaj, Žákech, Maštalír), Myjava - Nemšová (Kalčík, Frič, Kravárik, Šulla, v Myjave), Vrbové - N. Zámky (Peťovský, Panák, Lieskovský, Vnuk), J. Bohunice - ŠK Močenok (Laco, F. Farkaš, Mizerák, Medovič), Prievidza - Bánovce (Poruban, Sluk, V. Kováč, Hromník), Štúrovo - D. Vestenice (Hádek, Formel, Prešinský, Jeriga).
IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 1. kolo - 6. 8. o 17.00 h Partizánske - Tovarníky (Ševčík, Lackovský, M. Štrba, Trstenský), N. Pravno - Hrnčiarovce (Briestenský, Oselský, J. Kováč, Jurena), Moravany - Senica (Baňár, Valko, V. Kukan, Sloboda), 7. 8. o 17.00 h Domaniža - Prievidza B (Valla, Jediný, Patka, Tvaroška), Chtelnica - Skalica (Klabník, Fabian, Otiepka, Španihel), Častkovce - V. Kostoľany (Cifrík, Blaháč, M. Grolmus, Gendiar), Tr. Stankovce - Šimonovany (Barcík, Ábel, Chlebo, Martinec), Chynorany - Dubnica B (Bencsík, Košík, Titurus, Štora).
V. LIGA SEVER - 1. kolo - 6. 8. o 17.00 h Hôrka n/V. - Tr. Jastrabie (Hafrovič, Jurenka, Belanský, Mičúch), Z. Kostoľany - H. Streda (Vánik, Jakúbek, Hanták, Čapek), 7. 8. o 17.00 h M. Lednice - Oslany (Faltejsek, Štefanec, Dohnanská, Gajdúšek), P. Teplá - Brezová p/Br. (Guliš, Sklenár, Szabó, Didek), Prečín - H. Poruba (Marcinát, Vitko, Gábor, Baláž), Kanianka - Sverepec (Skaličan, Truhlík, Gašparovič, Blina), Bošany - Podolie (Michálek, Urbanovský, Slomkowski, Konečný), P. Bystrica - V. Uherce (A. Štrba, Dvornák, Šebo, Lipták).
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 1. kolo: 7. 8. - 16.30 h: Horné Srnie - Tr. Teplá (Petrík, Baláž, Ševčík - Anina), Nová Ves - Kľúčové (Bušo, Čič, Hruda - Zámečník), Čachtice - Očkov (Kyška, Sokol, Mušuta - Gróf), Dubodiel - Dol. Súča (Burian, Oravec, Cintula - Neckář), Soblahov - Dol. Poruba (Nedveď, Podmajerský, Koprivňanský -“R“), Ľuborča - Hor. Súča (Openberger, Tabak, „R“ - Ježík), V. Hradná - St. Turá (7. 8. - 10. 30 h., Malec, Pavlovič, Burian - Podhradský).
II. TRIEDA SEVER - 1. kolo: 7. 8. - 16.30 h: Tr. Teplice - Bobot (Klimčík, Kasala), Chocholná - Drietoma (Valápka, Mitaš - Batelka), Svinná - Tr. Turná (Vl. Mrázik, Opatovský - Šesták), Záblatie - Ivanovce (Stračiak), V. Bierovce - Zamarovce (Naď), Horňany - Neporadza (Horňák), Mn. Lehota - TTS Trenčín (Jelínek).
II. TRIEDA JUH: 1. kolo: 7. 8. - 16.30 h: Myjava B - Tr. Bohuslavice (na St. Myjave - Jančo), Beckov - Mor. Lieskové (Farkaš), Brestovec - Bošáca (Tobiaš), Bzince - Kočovce (Ondrušek, Zváč), Hrádok - Brezová B (Gajdoš), Lubina - Považany (Pavlovič), Kálnica - Vrbovce (Bolfa).
III. TRIEDA SEVER: 1. kolo: 7. 8. - 16.30 h: Motešice - Pobedim (Malec), St. Lehota - Dol. Srnie (Fetr), Omšenie - Lúka („R“), Z. Podhradie - Opatová (M.Mrázik), Potvorice - N. Bošáca (Poláček), Brunovce majú voľno.
III. TRIEDA JUH: 1. kolo: 7. 8. - 16.30 h: Chvojnica - Krajné (Obeda), Hrašné - Lubina kop. (Sloboda), Priepasné - Polianka („R“), Vaďovce - Jablonka (Krajčovič), Bukovec - St. Turá B (Klement), Hrachovište má voľno.

DORAST

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 1. kolo: 7. 8. - 14.00 h: Tr. Turná - Tr. Teplá (6.8.-16.30 h. Valápka, Rožník), Tr. Jastrabie - Lubina (6.8.-16.30 h. Vl. Mrázik, Jelínek), Čachtice - Omšenie (7.8. - 13.30 h. Sokol Mušuta), Dubodiel - Dol. Súča (7.8.-13. 30 h. Oravec, Cintula), Soblahov - AS Trenčín C (Podmajerský, Ďurech), Mel. Lieskové - Podolie (Sokolovič, Koprivňanský), Ľuborča - Hor. Súča (7.8. - 13. 30 h. Tabak, „R“), Častkovce - LO Trenčín (7.8. - 13. 30 h. Galko, Poláček).
II. TRIEDA SEVER: 1. kolo: 7. 8. - 14.00 h: Tr. Teplice - Záblatie (Kasala), Zamarovce - Svinná (Stračiak).
II. TRIEDA JUH: 1. kolo: 7. 8. - 14.00 h: Beckov - Dol. Srnie (Farkaš), Kostolné - Bošáca (Krajčovič), Bzince - Kočovce (Zváč), Hôrka - Nová Ves (7.8.-13.30 h. v Modrovej, Kyška), Krajné - Považany (Klement), Kálnica - H. Streda (Bolfa), Tr. Bohuslavice majúvoľno.


  1. FOTO: Muž vykradol recepciu penzióna, pri sebe mal drogy Foto 719
  2. Ľuďom bez domova má pomôcť prečkať zimu vojenský stan Foto 670
  3. Policajti chytili nahlasovateľa bomby v novomestskom hypermarkete, bol opitý 511
  4. FOTO: Vo vodnej nádrži objavili auto s telami dvoch ľudí Foto 421
  5. Súd vymeral tresty pre členov zločineckej skupiny z Považia 390
  6. Na spoločnej poľovačke odstrelili poľovníci 12 diviakov 345
  7. Definitívny názov cyklotrasy popri Váhu určí hlasovaním verejnosť 280
  8. Poľovníci likvidujú v okolí Trenčína premnožených diviakov Foto 236
  9. FOTO: Na Mierové námestie osadili vianočný stromček Foto 216
  10. Dukla pohodlne vyhrala v Žiline Foto 163

Najčítanejšie správy

Trenčín

FOTO: Muž vykradol recepciu penzióna, pri sebe mal drogy

Bratislavčanovi hrozí až desaťročné väzenie.

Ľuďom bez domova má pomôcť prečkať zimu vojenský stan

Kapacita nocľahárne pre ľudí bez domova je nedostatočná. Okrem humanitárnej pomoci by mohol problém s miestom čiastočne vyriešiť aj vojenský stan.

Policajti chytili nahlasovateľa bomby v novomestskom hypermarkete, bol opitý

29-ročný muž ohlásil bombu v hypermarkete hneď dvakrát, teraz mu hrozí väzenie.

FOTO: Vo vodnej nádrži objavili auto s telami dvoch ľudí

V aute sa nachádzali dve osoby, obhliadajúci lekár na mieste vylúčil cudzie zavinenie.

Súd vymeral tresty pre členov zločineckej skupiny z Považia

Rozsudok je právoplatný a senát ho vyhlásil po tom, ako schválil dohodu o vine a treste medzi prokurátorom a obvinenými.

Blízke regióny

Slovák získal v Nemecku vzácnu trofej. Váži šesť kilogramov (+FOTO)

Najskôr ani neovládal nemčinu. Dvadsaťšesťročný futbalový brankár Tomáš Pipíška získal prestížne ocenenie.

Takto stavali atómovú elektráreň v Jaslovských Bohuniciach (+ FOTO)

Od spustenia komplexu atómových elektrární prešlo v októbri 2017 už 45 rokov. Takto sa v sedemdesiatych rokoch stavali dva bloky V-1.

Na Ulici vysokoškolákov vzniknú tri kruhové križovatky. Jednu zrušia

Lokalita je treťou najnehodovejšou v Žiline. Do bezpečnosti dopravy chce mesto investovať v priebehu troch rokov.

Obec poženie svojho bývalého starostu pred súd

Emil Medel bol prvým mužom Kanianky od roku 1998 do roku 2010. Počas druhého volebného obdobia vložil obecné peniaze do nebankovky.

NDS posúva termín výstavby D1. Nechce, aby sa diaľnica skončila v poli

Hoci si diaľničiari vybrali zhotoviteľa privádzača do Žiliny ešte pred štyrmi mesiacmi, až teraz podpísali zmluvu so stavebnou spoločnosťou.

Všetky správy

Prieskum AKO: Parlamentné voľby by vyhral Smer, Matovič s Kollárom predbehli SNS

Kotlebova strana sa by sa podľa prieskumu dostala až na šieste miesto.

Teroristi v Egypte zabili už 235 ľudí

Letisko v Káhire je plné vojakov a policajtov, v krajine vyhlásili štátny smútok.

Vkladné knižky kedysi využívala mafia. Aké sú lepšie investície

Čo urobiť s veľkou sumou našetrených peňazí a čo robiť, ak si chcem šetriť každý mesiac po troche? Denník SME sa pokúsil objasniť niektoré známejšie druhy sporenia.

Ján Richter má čoskoro opustiť ministerské kreslo, nahradiť ho má Raši

Funkciu ministra vnútra i podpredsedu strany si zrejme udrží Robert Kaliňák.

Kam vyraziť