AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava 2:2 (1:1), 5:6 v jedenástkovom rozstrele
Góly:
24. Ligeon, 61. Kadák - 27. a 67. Ratao. Rozhodovali: Očenáš – Bobko, Galo, ŽK: Križan, Kapuadi, Van Kessel, Šulek - Villar, 380 divákov

Trenčín: Bergsen (89. Šemrinec) – Šulek, Križan, Kapuadi, Ligeon – Roguljič (57. Kadák), El Mahdioui, Koolwijk – Osman, Čatakovič (74. Depetris), Van Kessel

Napísali sme Zdeno Chára už pätnásty v počte zápasov, vyrovnal sa Delvecchiovi Čítajte

Slovan: Šulla - Pauschek, Abena, Bajrič, De Marco - De Kamps, Holman (87. Henty), Villar (73. Lichý) - Daniel, Ratao, Moha (46. Ožbolt)

Prvú výraznejšiu šancu mali Trenčania, Roguljičovu prihrávku z krídla si prebral Čatakovič, strelu však napálil vedľa ľavej žrde bránky hostí. V 14. minúte si na Mohov center zľava nabehol Holman, jeho pokus hlavou nebol presný. Prvý gól strelili v 24. minúte Trenčania. Po centri udržal loptu v hre Čatakovič, prihral ju hlavou pred bránku, kde Ligeon zblízka dopravil loptu do siete pred bezmocným Šullom. O malú chvíľu bolo vyrovnané. Osamoteného Rataa našla prihrávka na kraji pokutového územia, vyslal technickú strelu k žrdi a Bergsen bol bezmocný - 1:1. V 29. minúte sa pokúsil vybehnutého Šullu prelobovať Van Kessel, brankár hostí však bol pozorný. V 34. minúte sa snažil predrať do pokutového územia Daniel. Keď sa mu to nepodarilo, vypálil z hranice šestnástky, Bergsen sa včas hodil k zemi a zneškodnil jeho pokus. Po závare v pokutovom území sa v 41. minúte pokúsil o technickú strelu do horného rohu Bukari, minul však bránku Slovana. Po rýchlom protiútoku hostí a spolupráci Holman - Daniel - Moha prvý menovaný nenamieril presne a prestrelil.

Napísali sme Vytratil sa z ihrísk. Igora Gúčika čaká transplantácia srdca Čítajte

Prvú vážnejšiu akciu po zmene strán mal Slovan, po faule zahral priamy kop Villar, napálil ho do brvna Bergsenovej bránky. V 56. minúte sa po protiútoku rútil na bránku Van Kessel, trafil však tesne vedľa vzdialenejšej žrde. Skóre sa zmenilo v 61. minúte, po Bukariho dlhom centri skóroval hlavou Kadák a prekvapil Šullu v bránke hostí. O tri minúty neskôr sa ocitol pred bránkou domácich Daniel, z uhla však trafil Bergsena. Po prihrávke z ľavého krídla si zbehol do pokutového územia Ratao a v 67. minúte výstavným pokusom vyrovnal na 2:2. V 78. minúte sa Bukariho tečovaný pokus takmer dostal do siete, Šulla ho však vytiahol nad bránku. O malú chvíľu sa Daniel predral po pravom krídle a jeho strieľaný center takmer skončil v bránke. Gól už nepadol, nasledoval jedenástkový rozstrel. V piatej sérii mal postup na dosah Trenčín, ale po neúspechu Hentyho neskóroval ani Koolwijk. Rozhodla siedma séria, v ktorej nepremenil Ligeon.

1. 5 rád, ako si ochrániť úspory, keď padajú trhy
  2. Aké železo máte užívať, aby vaša imunita zostala silná?
  3. Pomáhal v Prešove, pomáha aj teraz, koronakríza zasiahla aj jeho
  4. Mimoriadna akcia na predplatné 3+3 mesiace
  5. Garancia účtov zadarmo a milión eur na boj s koronavírusom
  6. Vláda biznismenov: Ako podnikali Matovič, Kollár a ďalší?
  7. Čistili koberce, pestovali uhorky. Prerazili až s tekvicami
  8. Bude dobre!
  9. Safari v Afrike: Vidieť divé zvieratá je ohromný zážitok
  10. "Škoda riskovať!"
  1. Aké železo máte užívať, aby vaša imunita zostala silná?
  10. Mobil a voda nestačia. Čo by vám na horách nemalo chýbať? 9 075

Vybrali sme jedenástku sezóny VII. ligy Sever. Kto sa do nej dostal?

V 7. lige Sever sa stihla odohrať iba jesennú časť súťažného ročníka. Vybrali sme pre vás 11 mien, ktoré nás v nej najviac zaujali.