Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Trenčín rozstrieľal Michalovce. Hetrik zaznamenal Bukari

AS Trenčín začal jarnú časť vo veľkom štýle. Brankára Michaloviec prekonal osemkrát.

Trenčania (v bielom) rozstrieľali Michalovce.Trenčania (v bielom) rozstrieľali Michalovce.

AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce 8:1 (2:1)
Góly:
10., 51. Roguljić, 21. Ligeon, 54., 78., 87. Bukari, 78. El Mahdioui, 89. Kadák - 14. Grič. Rozhodovali: Gemzický – Somoláni, Hrmo, ŽK: Zubairu - Soler Pino, 220 divákov

Trenčín: Bergsen – Šulek, Križan, Kapuadi, Ligeon – Roguljić (76. Kadák), El Mahdioui, Zubairu (63. Koolvijk) – Bukari, Čataković (67. Depetris), Van Kessel

Michalovce: Kira - Konstantinidis, Carrillo, Soler Pino, Vojtko - Danko (63. Kvocera), Savvidis, Grič - Neofytidis (55. Turik), Kountouiotis - Sidibé (72. Hovhannisyan)

Napísali sme Návrat sa už blíži, hovorí generálny manažér AS Róbert Rybníček Čítajte

Na február veľmi príjemné počasie privítalo na žilinskom štadióne tímy Trenčína a Michaloviec. Aktívnejší boli v úvode hlavne domáci. Bukariho výpad v 2. minúte po chybe obrany z pravej strany nemal potrebnú presnosť. Prvý gól prišiel na začiatku 10. minúty. Dlho padajúci center zľava od van Kessela umiestnil hlavou do Kirovej brány Roguljić. O 3 minúty neskôr sa po rohu a zlom odkope sa zblízka hafvolejom presadil Grič a vyrovnal na 1:1.

Po Bukariho peknej individuálnej akcii mohlo byť 2:1. V 16. minúte obišiel takmer celú obranu hostí, prihral van Kesselovi, ten zoči-voči Kirovi trafil presne, gól však pre ofsajd neplatil. Po centri Bukariho, ktorý s loptou prešiel polovicu ihriska, vypálil van Kessel. Z pár metrov však trafil len Kiru. V 21. minúte bolo 2:1, vysoký center Ligeona zľava prekvapivo zapadol k vzdialenejšej tyči hostí. 26. minúta mohla priniesť ďalší gól. Bukari sa po kvalitnej prihrávke a Zubairua ocitol pred Kirom, umne počkal na pohyb brankára, napokon ho však neprestrelil.

Napísali sme Dokážem sa rozprávať aj o súkromných veciach, no mám určité hranice, hovorí tréner Hrnčár Čítajte

Z dorážky nemieril presne Čataković. O minútu neskôr nepochopiteľne zlyhala dvojica Trenčanov. Tesne pred prázdnou bránou si dávali prednosť, na slabučkú hlavičku však stihol zareagovať Kira, ktorý sa zdvíhal po nezvládnutom vzdušnom súboji.

Druhý polčas začal opäť aktivitou hostí. Niekoľko náznakov vyvrcholilo v 51. minúte. Po centri Bukariho sa strelou k ľavej žrdi presadil Rogiljić. Kira si na loptu siahol, vyraziť ju však nedokázal. V 54. minúte už to bolo 4:1, keď sa po krásnej prihrávke Roguljića nekompromisne presadil Bukari. V 60. minúte si na center nabehol domáci Križan, neistý Kira nezasiahol, hlavička však letela tesne nad bránu hostí. Po dobre umiestnenej strele Roguljića vynikajúco zasiahol Kira a vyrazil na roh.

V 68. minúte sa v pokutovom území snažil presadiť Kvocera, obišiel Bergsena, z uhla však napálil do jedného z obrancov, ktorý stihol priskočiť na čiaru. V 75. minúte sa El Mahdioui presadil priamym kopom tesne spoza pokutového územia, ktorý trafil na centimeter presne do horného rohu. 5:1. V 79. minúte van Kessel vypichol loptu v strede poľa, zbehol si po krídle a naservíroval loptu Bukarimu, ktorý pohodlne zasúval za Kiru. Zvýšil tým na 6:1.

V 85. si E Mahdioui vyskúšal strelu zdiaľky, tá o 2 metra minula bránu hostí. Začiatok 87. minúty priniesol 8. gól v zápase. Ďalší únik van Kessela zakončil Bukari. Striedajúci Kadák v 89. minúte po centrovanej lopte hlavičkou zvýšil na 8:1. Asistenciu si pripísal Bukari. Bez minúty nadstaveného času tak v zápase pod Dubňom padlo 9 gólov.

1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  3. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  6. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Bánovce nad Bebravou chcú vytvoriť 14 odberných miest

Bánovská samospráva pripravuje testovanie obyvateľstva na prítomnosť ochorenia COVID-19.

Brankárska rošáda v Trenčíne, Kanaďana strieda Fín

Vedenie HK Dukla Trenčín dva dni zvažovalo situáciu, až sa nakoniec rozhodlo podporiť talentovaného kanadského brankára v jeho ďalšom rozvoji.

Rybník sa počas zimných mrazivých dní mení na miesto pre športy.