Trenčania stratili dvojgólový náskok. O výhre napokon rozhodol Paukovček.

V Dukle Trenčín počítajú finančné straty spôsobené koronakrízou.V Dukle Trenčín počítajú finančné straty spôsobené koronakrízou. (Zdroj: HKDUKLA.SK/V.K.)

DVTK Miškovec - Dukla Trenčín 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Góly:
35. Galanisz, 41. Beauviller (Ross) – 17. Sojčík (Bartovič), 25. Alderson (Mikyska), 51. Paukovček (Štach). Rozhodovali: Štefik, Novák – Beniač, Smrek, vylúčení: 4:10 na 2 min., navyše Harrison na 10 min. za nešportové správanie sa, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 910 divákov.

Napísali sme V Nemecku som trpel. Dukla bola pre mňa vykúpením, priznáva druhý najproduktívnejší hráč Tipsport ligy Mikyska Čítajte

DVTK Miškovec: Rajna – Ross, Dudás, Láda, Vandane, Szirányi, Gőz, D. Kiss - Beauvillier, Galanisz, Magosi – Valchar, Tousignant, Beach – Harrison, Miskolczi, Ritó – Farkas, P. Kiss

Dukla Trenčín: Tomek – McCormack, Brodeur, Rajnoha, Štach, Kajínek, Sládok, Ferenyi, Bokroš – Bezúch, Mikyska, Alderson – Hecl, Paukovček, Valach – Sojčík, Švec, Bartovič – Hlinka, Sádecký, Džugan

Ani tri presilovky domácich v úvodných desiatich minútach neznamenali zmenu skóre. Na trestnú lavicu postupne putovali Trenčania Švec, Bokroš a Sojčík, ale hostia predviedli kompaktnú hru v oslabení a domácich prakticky nepustili do žiadnej veľké šance. Až na konci 13. minúty sa už v rovnovážnom stave dostal Miškovec do prečíslenia dvoch na jedného, Magosi s Beauvillerom ho ale gólovo nezvládli. Potom ešte Tomek musel zakročiť betónom proti Beachovi, no na druhej strane udrela Dukla a Sojčík ju poslal do vedenia 1:0.

Napísali sme Uvažoval som, že pôjdem robiť sendviče do rýchleho občerstvenia, priznáva Holenda Čítajte

Aj druhú časť začal aktívnejšie Miškovec, no potom sa k prvej presilovke v zápase dostala Dukla a Alderson v 25. minúte švihom prestrelil Rajnu - 0:2. Už o chvíľku neskôr mal ten istý hráč ďalšiu šancu, tentoraz zo súboja vyšiel lepšie domáci brankár. Miškovec potom nevyužil skrátenú presilovku o dvoch hráčov, napokon sa ale dočkal v 35. minúte, keď na rozdiel jediného gólu znížil Galanisz.

Bartovič na konci druhej časti putoval na trestnú lavicu za hru vysokou hokejkou na štyri minúty a Miškovec výhodu využil na začiatku tretej, keď na 2:2 vyrovnal Beauviller. Desať minút pred koncom mohli vo vlastnom oslabení ísť do vedenia domáci, no Harrison s Miskolczim prečíslenie nevyužili, Na druhej strane potom v 51. minúte rozhodol o triumfe Trenčína Paukovček, ktorý pred bránkou šikovne tečoval nahodenie Štacha. Miškovec už nedokázal vyrovnať ani v záverečnej hre bez brankára.

1. Tatra banka ako prvá banka na Slovensku vydala zelené dlhopisy
  2. Príbehy investorov: Na čo si dávať pozor?
  3. Najkrajší darček? Nielen maminy poteší večer plný dobrej hudby
  4. SME.sk prináša nové Prémiové predplatné
  5. Boj Grékov za slobodu prebudil solidaritu v celej Európe
  6. Prečo držia Slováci peniaze na účtoch, keď im nezarábajú?
  7. Televízory budúcnosti: Keď sa skĺbi umenie so sci-fi
  8. SME Elektromobilita: Ako nabíjať? Aký majú dojazd?
  9. O pro-agingu so Soňou Müllerovou, Deň matiek a ekošpeciál
  10. Máte 30 a začínate investovať? Týchto 6 vecí potrebujete vedieť
  1. Najkrajší darček? Nielen maminy poteší večer plný dobrej hudby
  2. SME.sk prináša nové Prémiové predplatné
  3. Televízory budúcnosti: Keď sa skĺbi umenie so sci-fi
  4. Prečo držia Slováci peniaze na účtoch, keď im nezarábajú?
  6. Tatra banka ako prvá banka na Slovensku vydala zelené dlhopisy
  7. SME Elektromobilita: Ako nabíjať? Aký majú dojazd?
  8. O pro-agingu so Soňou Müllerovou, Deň matiek a ekošpeciál
  9. Ako zabezpečiť vhodné podmienky na dôstojnú prácu?
  10. Moderná drevostavba s vlastným rukopisom
  1. Zaočkovaní dostávajú pivo zdarma alebo 350 eur 58 025
  2. Ste finančný guru? Otestujte sa a investujte s mobilom 18 639
  3. Deti sa počas pandémie vrátili dozadu, hovorí pedagogička 15 006
  4. Prečo držia Slováci peniaze na účtoch, keď im nezarábajú? 12 803
  5. Máte 30 a začínate investovať? Týchto 6 vecí potrebujete vedieť 8 169
  6. Minerálky pod lupou. Kedy nám škodia a kedy prospievajú? 7 989
  7. Zaujímavé príležitosti po kríze. Analytici radia, kam investovať 7 887
  8. Čo ľuďom chýba počas práce z domu najviac? Káva to nie je 7 379
  9. Investuje od dvanástich. Najväčší rast dosiahol o 1 600 percent 7 141
  10. Tipy od delegátky: Egypt má veľa turistami neobjavených miest 7 049

Výstraha platí pre celý Trenčiansky kraj.

12 h
Richard Križan (vpravo).

S Nitrou vybojoval postup medzi futbalovú elitu. Na pôsobenie v Maďarsku nespomína v najlepšom. Emotívny stredný obranca Richard Križan dnes patrí medzi opory AS Trenčín.