Utorok, 17. október, 2017 | Meniny má Hedviga

FUTBAL / III. TRIEDA STRED

Zem. Podhradie – Lúka 3:4 (1:2)
Diváci videli kvalitný zápas, obe mužstva podali perfektný výkon. Hostia si dlho držali gólový odstup od súpera. Domácim sa podarilo v závere skorigovať na rozdiel jedného gólu na 3:4 ale záverečný tlak už vyrovnanie nepriniesol. Pred 100 divákmi rozhodoval Kotian.
Ľuboš Kusenda

Pobedim – Dolné Srnie 6:0 (2:0)
Domáci začali od prvej minúty veľkým tlakom a už v 45 sekunde Ján Mitošinka otvoril skóre. Tlak sa neustále stupňoval, v 30. minúte ten istý hráč zvýšil na 2:0, Rovnakým pomerom sa skončil prvý polčas. Druhý polčas sa opäť niesol v réžii domácich, čistý hetrik zavŕšil nezastaviteľný Ján Mitošinka. O päť minút skóroval opäť Mitošinka, ale tentokrát Robert. Piaty gól do siete hostí pridal Ján Daniel, ktorý nekompromisne z tridsiatich metrov prudkou strelou vymietol ľavú šibenicu hosťujúcej bránky. Bodku za stretnutím dal Zervan, ktorý upravil na končených 6:0 pre domácich. Stretnutie sledovalo 100 divákov.
Tomáš Žitňanský

Nová Bošáca – Bzince pod Javorinou 0:5 (0:2)
V prvom polčase domáci ešte ako-tak držali krok so súperom, nastrelili tyčku, ale predsa inkasovali dva góly. Po zmene strán domáca obrana nestačila na hosťujúcu útočnú hru a brankár domácich lovil zo svojej siete ešte loptu tri razy.
Góly: Kovačovic Tomáš 2, Hasala Tomáš, Hasala M., Abrahám. 90 divákov. Rozhodoval Pacek.