ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV pre voľby primátora mesta Nová Dubnica
1. Tibor Kramár, Mgr., LL.M., 56 r., manažér, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ
ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, Zmena zdola,
Demokratická únia Slovenska, Občianska konzervatívna strana
2. Gabriela Krupová, 43 r., ekonómka, Ľudová strana Pevnosť Slovensko
3. Peter Marušinec, Ing., 37 r., primátor, SMER – sociálna demokracia, Slovenská
národná strana
ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV pre voľby do Mestského zastupiteľstva v Novej Dubnici
Volebný obvod č. 1
Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.
1. Mária Augustínová, MUDr., 58 r., praktická lekárka, nezávislá kandidátka
2. Marta Babuková, 68 r., starobná dôchodkyňa, SMER – sociálna demokracia,
Slovenská národná strana
3. Michal Bukovčák, 33 r., produktový manažér, nezávislý kandidát
4. Lukáš Cucík, 29 r., asistent riaditeľa, SMER – sociálna demokracia, Slovenská
národná strana
5. Drahomíra Janíková, Ing., PhDr., 57 r., referent, SMER – sociálna demokracia,
Slovenská národná strana
6. Júlia Králiková, 51 r., účtovníčka, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
7. Tibor Kramár, Mgr., LL.M., 56 r., manažér, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ
ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, Zmena zdola,
Demokratická únia Slovenska, Občianska konzervatívna strana
8. Ľubomír Kunert, Ing., 65 r., starobný dôchodca, SMER – sociálna demokracia,
Slovenská národná strana
9. Jaroslav Kusý, Ing., 71 r., riaditeľ sociálnych služieb, nezávislý kandidát
10. Jaroslav Marušinec, Bc., 42 r., referent špecialista, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
11. Bohumil Mikláš, Ing., 70 r., starobný dôchodca, nezávislý kandidát
12. Peter Perichta, RNDr., CSc., 56 r., vysokoškolský pedagóg, Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, Zmena
zdola, Demokratická únia Slovenska, Občianska konzervatívna strana
13. Matej Plánek, Mgr., 26 r., referent komunikácie, nezávislý kandidát
14. Štefan Prekop, Ing., 55 r., SZČO, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, Zmena zdola, Demokratická
únia Slovenska, Občianska konzervatívna strana
15. Jana Šošovičková, Ing., PhD., 46 r., pedagóg, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ
ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, Zmena zdola,
Demokratická únia Slovenska, Občianska konzervatívna strana
16. Tomáš Zemko, Mgr., 33 r., obchodný riaditeľ, SMER – sociálna demokracia,
Slovenská národná strana
Volebný obvod č. 2
Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.
1. Vincent Bezdeda, 65 r., starobný dôchodca, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
2. Jozef Bukovčák, Bc., 35 r., obchodný manažér, nezávislý kandidát
3. Štefan Cucík, Bc., 52 r., pracovník v priemysle, SMER – sociálna demokracia,
Slovenská národná strana
4. Michal Doman, Mgr., 35 r., riaditeľ pobočky banky, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
5. Štefan Dvorský, 58 r., moderátor, nezávislý kandidát
6. Ľubomír Galovič, 58 r., riaditeľ spoločnosti, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
7. Miroslav Holba, JUDr., 59 r., právnik, nezávislý kandidát
8. Gabriela Krupová, 43 r., ekonómka, Ľudová strana Pevnosť Slovensko
9. Peter Lendel, Ing., 64 r., starobný dôchodca, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
10. Pavol Pažítka, Bc., 50 r., zástupca primátora, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
11. Iveta Pekařová, Mgr., 29 r., banková pracovníčka, nezávislá kandidátka
12. Peter Púš, Mgr., 56 r., výsluhový dôchodca, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ
ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Občianska konzervatívna strana
13. Roman Rybák, JUDr., Ing., 45 r., advokát, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Občianska konzervatívna strana
14. Miloš Strapko, Ing., 49 r., elektromechanik, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ
ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, Zmena zdola,
Demokratická únia Slovenska, Občianska konzervatívna strana
15. Andrea Vaská, 42 r., asistentka, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
Volebný obvod č. 3
Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.
1. Miroslav Ovečka, 39 r., profesionálny náhradný rodič, Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, Zmena
zdola, Demokratická únia Slovenska, Občianska konzervatívna strana
2. Lukáš Polakovič, 31 r., živnostník, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
3. Jaroslav Tlapák, 44 r., SZČO, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná
strana