Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby primátora v Bánovciach nad Bebravou
1. Oliver Gajdoš, Ing., 63 r., dôchodca, nezávislý kandidát
2. Anton Grňo, 47 r., robotník, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
3. Miroslava Hudecová, Mgr., 39 r., účtovníčka, nezávislá kandidátka
4. Marián Chovanec, 48 r., primátor mesta, nezávislý kandidát
5. Ján Kšiňan, Ing., PhD., 43 r., technicko-hospodársky pracovník, nezávislý kandidát
6. Rudolfa Novotná, PhDr. PaedDr., 61 r., pedagogička, školská psychologička, nezávislá kandidátka
7. Stanislav Vavro, Ing., 56 r., šéfredaktor, Spolu – občianska demokracia
VYHLÁSENIE KANDIDATÚRY pre voľby poslancov Mestského zastupiteľstva
Volebný obvod č. 1
1. Martin Bittara, 43 r., kvalitár, Kresťanskodemokratické hnutie
2. Martin Botka, Bc., 29 r., obchodný zástupca, Koalícia Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé
osobnosti (oľano)
3. Iveta Duchoňová, Mgr., 46 r., riaditeľka, Smer -sociálna demokracia
4. Peter Fodora, 53 r., vodič, Sme rodina - Boris Kollár
5. Dávid Holý, Mgr., 31 r., notársky koncipient, nezávislý kandidát
6. Rudolf Jánošík, Ing., 57 r., štátny zamestnanec, Kresťanskodemokratické hnutie
7. Richard Makýš, Ing., 58 r., riaditeľ, Smer - sociálna demokracia
8. Rastislav Porubčan, 43 r., operátor výroby, Slovenská národná strana
9. Bronislava Šarayová, 50 r., osobný asistent, nezávislá kandidátka
Volebný obvod č. 2
1. Miloš Daniš, Ing., 34 r., riaditeľ prepravnej spoločnosti, Smer - sociálna demokracia
2. Milan Ďuračka, Ing., 45 r., manažér kvality, Spolu - občianska demokracia
3. Mária Hajšová, Ing., PhD., 57 r., tajomníčka fakulty, Smer - sociálna demokracia
4. Marián Hejtmánek, Ing., 54 r., súkromný podnikateľ, Kresťanskodemokratické hnutie
5. Denisa Kováčiková, Bc., 25 r., administratívna pracovníčka, Smer - sociálna demokracia
6. Ján Kšiňan, Ing., PhD., 43 r., technicko-hospodársky pracovník, nezávislý kandidát
7. Rudolfa Novotná, PhDr. PaedDr., 61 r., pedagogička, školská psychologička, nezávislá kandidátka
8. Roman Paul, Ing., 58 r., ekonóm, Kresťanskodemokratické hnutie
9. Zuzana Rydziová, Mgr., 44 r., manažérka, nezávislá kandidátka
10. Michaela Sahul, 44 r., nezamestnaná, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
11. Patrik Tuchyňa, 33 r., riaditeľ spoločnosti, Sme rodina - Boris Kollár
Volebný obvod č. 3
1. Alena Bernátová, 50 r., predavačka, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
2. Milan Botka, 55 r., majster kontroly, Koalícia Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti
(oľano)
3. Rudolf Dado, 65 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska
4. Peter Janáč, 42 r., technicko-hospodársky pracovník, Slovenská národná strana
5. Michal Kapuš, Ing., 38 r., prednosta okresného úradu, Smer - sociálna demokracia
6. Naďa Ondrejková, Mgr., 55 r., vedúca školského klubu detí, Smer - sociálna demokracia
7. Vladimír Raučina, Mgr., 59 r., riaditeľ súkromného centra, Kresťanskodemokratické hnutie
8. Alena Strempeková, Ing., 48 r., vedúca oddelenia ekonomiky, Spolu - občianska demokracia
Volebný obvod č. 4
1. Ľudmila Bencová, 68 r., dôchodkyňa, nezávislá kandidátka
2. Marián Chovanec, 48 r., primátor mesta, nezávislý kandidát
3. Miroslav Libič, Mgr., 45 r., učiteľ, Slovenská národná strana
4. Marieta Ševčíková, Mgr., 28 r., odborná referentka, Smer - sociálna demokracia
5. Jana Virgovičová, Ing., 46 r., stredoškolská učiteľka, Kresťanskodemokratické hnutie
6. Nadežda Zaťková, 47 r., riaditeľka Domu kultúry, Smer - sociálna demokracia
Volebný obvod č. 5
1. Lucia Bieliková, Mgr., 36 r., asistent predaja a popredajných služieb, nezávislá kandidátka
2. Ján Botka, Ing., 32 r., projektový manažér, nezávislý kandidát
3. Peter Bulík, Mgr., 60 r., pedagóg, Slovenská národná strana
4. Marián Burza, Ing., 37 r., technik, Národ a spravodlivosť - naša strana
5. Jozef Farkaš, 41 r., vedúci pracovník, Smer - sociálna demokracia
6. Peter Farkaš, Ing., 33 r., súkromný podnikateľ, Smer - sociálna demokracia
7. Anton Grňo, 47 r., robotník, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
8. Branislav Grznár, Mgr., 43 r., štátny zamestnanec, Kresťanskodemokratické hnutie
9. Dušan Holbay, 66 r., starobný dôchodca, Smer - sociálna demokracia
10. Miroslava Hudecová, Mgr., 39 r., účtovníčka, nezávislá kandidátka
11. Martin Ježík, 33 r., obchodný zástupca, Sme rodina - Boris Kollár
12. Jozef Kocúr, 63 r., dôchodca, predseda SZZP č. 3, Národná koalícia
13. Peter Králik, Bc., 28 r., učiteľ, nezávislý kandidát
14. Ondrej Kubík, Mgr., 29 r., radca, Smer - sociálna demokracia
15. Jozef Majba, 34 r., audítor, Spolu - občianska demokracia
16. Mária Miková, Ing., 63 r., starobná dôchodkyňa, Smer - sociálna demokracia
Strana: 2
17. Peter Sečkár, 42 r., hasič záchranár, Slovenská národná strana
18. Peter Ševčík, Ing., 29 r., živnostník, Koalícia Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti
(oľano)
19. Dana Švecová, Mgr., 49 r., zástupkyňa primátora mesta, Smer - sociálna demokracia
20. Tomáš Valient, 31 r., operátor strojárskej výroby, Spolu - občianska demokracia
Volebný obvod č. 6
1. Milan Igaz, 62 r., starobný dôchodca, Smer - sociálna demokracia
2. Michal Morávek, 60 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát
Volebný obvod č. 7
1. Oliver Gajdoš, Ing., 63 r., dôchodca, Slovenská národná strana
2. Dušan Senčík, JUDr., 58 r., dôchodca, Smer - sociálna demokracia
3. Stanislav Vavro, Ing., 56 r., šéfredaktor, Spolu - občianska demokracia
Volebný obvod č. 8
1. Lukáš Machala, Ing., 29 r., manažér, Slovenská národná strana
2. Mária Peťovská, Ing., 49 r., ekonómka, Smer - sociálna demokracia
Volebný obvod č. 9
1. Martina Balážová, 35 r., nezamestnaná, Kresťanskodemokratické hnutie
2. Ľubomír Kutiš, 57 r., zvárač, Slovenská národná strana
3. Juraj Pastorek, 57 r., živnostník, Smer - sociálna demokracia
4. Ján Urbaník, 52 r., vodič, Národ a spravodlivosť - naša strana