OBLASTNÝ FUTBAL: Posledným postupujúcim sa stali Melčice-Lieskové

Prehľad oblastných futbalových líg.

Nová Ves prevzala pohár a diplom za víťazstvo v VII. lige juh. Nová Ves prevzala pohár a diplom za víťazstvo v VII. lige juh. (Zdroj: OBFZ TN)

VI. LIGA

Zamarovce – Horná Súča 5:0 (1:0)

Zamarovčania sa chceli rozlúčiť s fanúšikmi víťazstvom, čo sa aj podarilo. Podľa celkového skóre sa môže zdať, že to bol jednoduchý zápas, ale opak bol pravdou. Domáci začali aktívne. V 8. min využil dieru v obrane hostí krížnou strelou Sedlár. Následne na to zahodil šancu B. Drienka, ktorý zoči-voči brankárovi netrafil priestor brány. Hostia hrozili po krídelných akciách a po jednej z nich sa nepresadil Ševčík, ktorý sám pred Fuksom zaváhal. Po rohovom kope Garaj vyhlavičkoval loptu z bránkovej čiary pred Bartekom. Ukľudňujúci druhý gól prišiel v 60. min po faule na B. Drienku. Z bieleho bodu sa nemýlil T. Drienka. Ďalší gól pridal B. Drienka, ktorý si v šestnástke posadil na zadok hosťujúceho obrancu a strelou k tyči prekonal gólmana. V závere padli ešte dva góly. Po akcií B. Drienku doklepol loptu do siete Mulík. Na záver sa presadil po kolmej akcií Palman.

Po záverečnom zápase si zaslúžia pochvalu fanúšikovia Zamaroviec, ktorí pri hráčoch stáli v dobrých aj zlých časoch.

Góly: 8. M. Sedlár, 60. Tibor Drienka (z 11m), 74. Boris Drienka, 85. R. Mulík, 87. M. Palman, R: Martin Slašťan, 100 divákov

Ľuborča – Myjava B 1:2 (0:0)

Ľuborča našla prechodný domov na posledný zápas sezóny v neďalekých Borčiciach. V prvom polčase rozdiel osem miest v tabuľke nebolo vidieť. Domáci boli víťazovi súťaže vyrovnaným súperom a vytvorili si niekoľko príležitostí. Najmä Rajníčkom vybojovaná lopta pre Tršku mala byť gólová. Do polčasu mohlo byť 3:0, ale na to sa futbal nehrá. Po prestávke otvoril skóre v 57. min Podmajerský, keď hlavičkou poslal loptu do siete. Na hrot sa dostal nestarnúci P. Machara a po šikovnom vyhnutí sa ofsajdovej taktike hostí svoj samostatný nájazd premenil na gĺ. V tom čase mohla Ľuborča zápas definitívne zlomiť, no druhý samostatný nájazd o chvíľu neskôr v podaní Patku vychytal brankár. Udrelo preto na opačnej strane. Dvaja hráči hostí sa ocitli pred Husárom a Majdlen upravil na 1:2. V absolútnom závere sa do útoku vybral aj stopér Vavruš. Po faule na neho sa kopal pokutový kop, ktorý ale Machara poslal do nebies. V zúfalom nápore a rohu v nadstavenom čase si nabehol na center gólman Husár, no jeho hlavičku smerujúcu do siete obrana hostí zblokovala.

Góly: 66. Peter Machara - 57. V. Podmajerský, 85. M. Majdlen, R: Marian Klimčík, 50 divákov.

Tr. Teplá – Kočovce 3:0 kontumačne.

Hostia dopredu oznámili, že na zápas nevycestujú.

Záblatie – Kľúčové 3:0 (0:0)

V poslednom zápase sezóny si nováčik zo Záblatia chcel udržať domácu neporaziteľnosť. Prvý polčas bol vyrovnaný so šancami na oboch stranách, no skončil sa bez gólov. Domáci sa strelecky presadili až po prestávke, kde ukázali kvalitu a hetrikom sa zaskvel kapitán Anton Fraňo. S prehľadom rozhodoval Vido.

Góly: 50., 58. a 90. Anton Fraňo, R: Ján Vido, 100 divákov.

Bošáca – Veľké Bierovce/Op 1:1 (1:1)

Už v 1. min mali domáci veľkú príležitosť. Center R. Samotného sa však do brány nepodarilo usmerniť Ševčíkovi. Snaha a túžba domácich po víťazstve bola evidentná, ale akoby platilo pravidlo, čím viac chceš, tým sa ti menej darí, čo sa prejavilo pri zakončovaní. K tomu všetkému museli Bošáčania striedať do 35. min dvoch hráčov pre zranenie. V 37. min sa uvoľnil Martin Zámečník, dobre vystrelil, ale lopta opečiatkovala iba brvno Bartákovej brány. V 42. min hostia zahrávali aut, po ktorom ideálne trafil Peter Bulko. Lopta sa od brvna odrazila na čiaru a späť do brány. Vedenie hostí netrvalo dlho. V 44. min po priamom kope domácich odrazenú loptu poslal do brány Zdenko Bako. V 51. min sa do vynikajúcej šance dostal Breznický, no Kostelan mu v poslednom lopte vypichol loptu. Od 60. min začali domáci pritláčať na bierovskú bránu. Hostia sa spoliehali iba na dlhé odkopy od brány. V 75. min perfektne Marek Svoboda vytlačil prudkú strelu Breznického. Snaha domácich v ďalšom priebehu zápasu neskončila vytúženým gólom aj zásluhou obetavo hrajúcich hráčov hostí, ktorí s plným nasadením odvracali šance domácich.

Góly: 44. Z. Bako - 42. Peter Bulko, R: Miroslav Kahúň, 112 divákov

Tr. Jastrabie – Čachtice 2:2 (1:1)

Domáci sa chceli so sezónou rozlúčiť víťazstvom, no svoje šance v prvom polčase nevyužili. Hoci sa v závere zdalo, že body zostanú doma, päť minút pred koncom zariadil remízu 2:2 Adrián Ďuriš. Čachtičania si tak odvážajú z Tr. Jastrabia bod. Domáci hráči ďakujú fanúšikom a tešia sa na stretnutia s nimi v nasledujúcej sezóne.

Góly: 32. M. Kyselica, 65. Radovan Glasa - 20. a 85. A. Ďuriš, R: Marek Nedbal, 100 divákov

Opatová – Očkov 4:2 (2:0)

Úvod stretnutia začal pre domácich hráčov dobre. Prihrávku si prebral Kováčik a v 6. min prekonal Trebatického. Už o chvíľu mohli hostia vyrovnať zo skrumáže pred Obstovou bránou. Pre domácich bola plodná 31. min, kedy sa strelou odrazenou od žrde presadil Moško. V 43. min chýbali centimetre domácim hráčom, kedy Kováčikov pokus tesne minul hosťujúcu bránu. V 47. min mohli hostia z rohového kopu znížiť, ale lopta tesne minula Obstovu bránu. V 50. min sa k lopte dostal Pagáč, no našťastie pre domácich prestrelil. V 69. min kopali domáci roh a svojim druhým gólom v zápase sa na 3:0 presadil Moško. V 73. min sa hosťom podarilo znížiť na 3:1 Luštíkom. V 78. min pridala Opatová štvrtý gól Šubertom. Už o dve minúty kontrovali hostia a Gonom znížili na 4:2. Hráči Opatovej si väčšou túžbou po víťazstve zaslúžili vyhrať a aj sa im to po dobrom a obetavom výkone podarilo.

Góly: 6. D. Kováčik, 31. a 69. M. Moško, 78. L. Šubert - 73. M. Luštík, 80. T. Gono, R: Radek Michalec, 100 divákov

Brestovec – Turá Lúka 3:1 (3:1)

Derby stretnutie začali lepšie domáci, keď už v 4. min po centri Obucha netrafil v dobrej pozícii hlavou loptu Mozolák. Už o tri minúty Obuchov prízemný center zužitkoval na úvodný gól Kučerák. O chvíľu sa sám pred brankárom ocitol Mozolák, ale ľavou nohou poslal loptu mimo Nečasovej brány. V 13. min prišiel trest. Nikodémovu prihrávku zužitkoval pohotovou strelou zo šestnástky kapitán hostí Šarudi. V 17. min zahrával Obuch rohový kop. Loptu posadil na hlavu Matúšovi Vidovi a ten dal na 2:1. V 30. min zahrával rohový kop z opačnej strany Kučerák, lopta sa k nemu odrazila a jeho následný center na zadnú tyč jemne tečoval Sládeček a lopta skončila v bráne – 3:1. Do konca polčasu nevyužili dve veľké príležitosti Tulák. Prvú kryl brankár Vido a druhú mu kĺzačkou zblokoval P. Bruško. V druhom polčase v 58. min domáci trestuhodne zahodili trojšancu, keď najskôr hlavičku Mozoláka brankár vyrazil a odrazenú loptu domáci zle zakončili, tá sa dostala späť k Mozolákovi, ktorý z 3 metrov prekopol prázdnu bránu. V 79. min unikol po krídle Farbák, prihral Mozolákovi a ten pred prázdnou bránou zaváhal. O tri minúty zastavila obrana nedovolene Koníčka, no Vido penaltu Šarudiho chytil. Do kvalitného zápasu zapadla dobrým výkonom aj rozhodcovská trojica.

Góly: 7. a 30. P. Kučerák, 17. Matúš Vido - 13. S. Šarudi, R: Matúš Rigó, 100 divákov

Dubodiel – Neporadza 3:2 (1:2)

Góly: 18. P. Hostačný, 56. M. Štefanech, 61. T. Žáčik - 20. M. Richtárech, 35. Rastislav Laššo, R: Vladimír Fabian, 80 divákov

Selec – Dolná Poruba 2:3 (0:2)

Góly: 60. Šimon Šišovský (z 11m), 63. Jakub Letko - 22., 48. a 5. Tomáš Váni (1 z 11m), R: Martin Ježík, 100 divákov

Tr. Stankovce B – Mn. Lehota 2:0 (2:0)

Zápas posledného kola súťažného ročníka sa začal v pomalšom tempe, hralo sa bez šancí a bez priameho ohrozenia brány. Postupne začali preberať iniciatívu v zápase domáci hráči, ale šance neprichádzali, chýbala hlavne finálna prihrávka a hlavne streľba. Prvá šanca sa zrodila až v 16. min., Gábor zahrával štandardnú situáciu, lopta sa dostal k Chudému a ten zblízka skóroval – 1:0. V 18.min. mohlo byť vyrovnané, ale Mikušinec sám pred brankárom strieľal nad. Potom sa hralo väčšinou v strde poľa a ďalšia gólová akcia domáceho mužstva sa zrodila až v 33.min. a strelcom gólu bol Ďuráči – 2:0. V 38. min. nepremenil obrovskú gólovú príležitosť Mandinec a z následnej dorážky bol neúspešný Svatík. V 40. min. Chudý prudkou strelou opečiatkoval brvno a v 41. min. Beňovič strieľal vedľa.

Aj v druhom polčase sa hralo v pomalšom tempe, hra bola vyrovnanejšia, ale kombinovalo sa hlavne v strede poľa. Dlhé minúty sa hralo v strede poľa, bez šancí na oboch stranách a bez priamej streľby na bránu. Až v 68. min. unikol po pravom krídle rýchly Mikušinec, ale s jeho strelou k bližšej tyči si Horváth poradil. Hráči hostí aj za nepriaznivého stavu bojovali a v 76. min.musel Horváth prudkú strelu vytlačiť na roh. V 84. min. to bol opäť najaktívnejší hráč hostí Mikušinec, ktorý išiel do brejku, ale strieľal vedľa brány. V 88. min. išiel sám na súperovu bránu Švajčík, ale strieľal do brankárových nôh. Gól tak v druhom polčase nepadol a hráči stankovskej rezervy tak zakončili súťažný ročník domácim víťazstvom.

Góly: 16. B. Chudý, 33. M. Ďuráči, R: Tadeáš Vaňo, 100 divákov

Drietoma – Dolná Súča 1:2 (1:1)

Domáci nastúpili na zápas v oklieštenej zostave. Napriek tomu sa podriadili taktike a veľmi dobre bránili. Hostia sa ujali vedenia po jednej z mála chýb obrany - kedy sa presadil kanonier hostí Hlávek. Do polčasu Drietoma ožila a vyrovnala z kopačky Bečára. Druhý polčas podobne ako prvý mali viac z hry hostia, ale do vyložených šancí ich dobre pracujúca obrana domácich nepúšťala. Nakoniec hostia potvrdili úlohu favorita, keď po štandardnej situácii sa presadil Gajdošík a rozhodol o víťazstve hostí. Domáci sa snažili o vyrovnanie, avšak nebolo im súdené skórovať, a tak si dobre hrajúci hostia odviezli tri body. Zápas dobre úrovne vynikajúco zvládla rozhodcovská trojica.

Góly: 22. P. Bečár - 18. Dominik Hlávek, 78. Adrián Gajdošík, R: Richard Király, 100 divákov

Horné Srnie – Mel.-Lieskové 3:5 (2:3)

V 6. min sa hostia ujali vedenia kurióznym gólom, keď Dárius Jančovič prekvapil priamo z rohu brankára Riečičiara. V 17. min hostia vyšachovali domácu obranu a Žiška upravil už na 0:2. V 30. min sa osmelili aj domáci. Rýchly protiútok gólom zakončil po prihrávke Maleca M. Blaško a znížil na 1:2. Hostia trestali hrubé chyby Hornosrňanov v 35. min a Dárius Jančovič zvýšil vedenie lídra na 1:3. V 40. min prišlo opäť domáce zníženie, keď center M. Blaška zakončil do odkrytej brány dobre hrajúci Meščánek. Hostia v prvom polčase vyťažili z minima maximum. Druhý polčas začal opatrne z oboch strán a v 53. min zahodil Štefák čistú príležitosť, keď jeho strela z 8 m letela vysoko nad bránu. V 60. min zahodil hosťujúci Daniel Jančovič čistú príležitosť, keď jeho samostatný nájazd bravúrne zneškodnil Riečičiar. V 67. min hostia využili ďalšiu štandardku a po rohovom kope hlavičkoval na 2:4 Dárius Jančovič, ktorý zavŕšil svoj hetrik. V 82. min ešte strelu M. Blaška kryl hosťujúci brankár, no o chvíľu domáci znížili z kopačky kanoniera B. Blaška. O dve minúty sa skóre menilo, keď obrana domácich zlyhala a Žiška upravil na konečných 3:5. Po záverečnom hvizde výborne pískajúcich rozhodcov na čele s D. Kováčikom vypukli na hracej ploche oslavy postupu Melčíc-Lieskového do VI. ligy.

Góly: 30. Milan Blaško, 40. M. Meščánek, 82. Branislav Blaško - 17. a 84. P. Žiška, 35., 67. a 6. Dárius Jančovič, R: Dominik Kováčik, 90 divákov

VII. JUH

Horná Streda – Kostolné/St. Turá B 2:1 (0:1)

V poslednom zápase sezóny začali domáci zle, keď mali loptu na kopačkách viac hosťujúci hráči, avšak ich šance zostali nevyužité. Rovnako sa nepresadil aj domáci kanonier Stefan Nikolič., keď jeho voleje skončili tesne mimo súperovej brány. Trest pre nervóznych domácich hráčov prišiel v 34. min keď sa po peknej kombinačnej akcii strelecky presadil Juraj Györög 0:1. Vyrovnanie na 1:1 prišlo v 54. min, keď bol v pokutovom území faulovaný Stefan Nikolič, ktorý aj penaltu premenil -1:1. Víťazstvo domácim zabezpečil Lukáš Vrábel, ktorý dostal ideálnu prihrávku za obranu hostí a popri vybiehajúcom brankárovi umiestnil loptu do siete. Domáci si víťazstvom zabezpečili 2. miesto v tabuľke, ale ich výkon vôbec nezodpovedal tomuto umiestneniu, keď veľmi zaostali za očakávaním a iba zo šťastím vydreli 3 body. Pred 80 divákmi rozhodoval Miroslav Kurnický (Michal Kališ).

Góly: 54. S. Nikolić (z 11m), 65. Lukáš Vrábel - 34. J. Györög, R: Miroslav Kurnický, 80 divákov

Dolné Srnie – Tr. Bohuslavice 1:4 (0:2)

Posledný zápas súťažného ročníka sa odohral už v sobotu. Úvodný gól strelil hosťujúci Patrik Zaťovič z polovice ihriska, keď brankár domácich nestihol zakročiť. Prvý polčas priniesol niekoľko šancí na oboch stranách, ale gólom skončila až tá na konci polčasu. Opäť sa tešili hostia. Gólom do šatne sa prezentoval Žákovic. Druhý polčas začal hrubou chybou obrancu Dolného Srnia a hostia viedli už 0:3. Po tomto momente si domáci vypracovali viacero čistých šancí. Svoj prvý gól strelil Milan Vicena po ideálnom centri. Posledný gól strelili hostia, a tak sa na záver súťaže tešili z víťazstva.

Góly: 64. Milan Vicena - 16. a 72. Patrik Zaťovič, 45. a 51. R. Žákovic, R: Karol Svetkovic, 50 divákov

Polianka – Hrádok 1:4 (1:3)

Hostia boli v stretnutí o niečo lepším tímom a do vedenia sa dostali už v 12. min po zakončení Mária Sevalda. Po polhodine hry pridal druhý úspech Hrádčanov Šimlovič. Domáci sa ešte pozviechali. Značne im k tomu pomohol vlastný gól v podaní Tomáša Sekulu, lenže už v 41. min Šagát svojim prvým gólom v stretnutí prinavrátil hosťom dvojgólové vedenie. Po prestávke sa šance striedali na oboch stranách, gólovo sa však presadil už iba Šagát, ktorý v 79. min uzavrel skóre stretnutia na 1:4.

Góly: 36. Tomáš Tekula (vl. gol) - 12. Mário Sevald, 34. P. Šimlovič, 41. a 79. M. Šagát, R: Juraj Foltín, 50 divákov

Pobedim – Krajné 3:2 (2:0)

V poslednom stretnutí sezóny sa FK 1925 Pobedim predstavil pred domácim publikom koncentrovaným výkonom a zaslúžene išiel do kabín s dvojgólovým vedením po góloch Krajinčáka. Hostia síce kontrovali peknými umiestnenými strelami V. Baranoviča na 2:1 a 3:2, ale domáci už v závere stretnutia vyrovnanie nepripustili a divákom sa odvďačili za celú sezónu víťazstvom vďaka hattricku Dominika Krajinčáka 3:2. Hosťom napokon patrí tretia priečka. Domáci uhájili "magickú osmičku.

Góly: 33., 55. a 8. D. Krajinčák (1 z 11m) - 49. a 80. V. Baranovič, R: Matúš Rigó, 100 divákov

Nová Ves – Vrbovce 6:1 (3:0)

Domáci sa na zápas dobre vyspali. Po minulotýždňovom jasnom víťazstve u najväčšieho konkurenta v Krajnom sa s chuťou pustili do súpera. V 8. min po centri výborne hrajúceho Siku Bajzík ešte nedotlačil loptu do súperovej brány. Brankár hostí sa vyznamenal aj o minútu, keď vyrazil strelu Moravčíka a rovnako v 13. min, keď vyrazil gólovú strelu Buša. V 19. min po prihrávke Bajzíka Sika bombou z 30 m strelil vedúci gól domácich. V 33. min po ideálnej prihrávke Buša Moravčík pridal na 2:0. V 41. min po akcií Jančo-Gajdošech upravil na polčasových 3:0 Sika. V druhom polčase už v 47. min strelu Siku do brvna dokopol do brány Buš – 4:0. V 60. min po prihrávke Buša Gajdšoch zvýšil na hrozivých 5:0. V 64. min po chybe obrany Mocko znížil na 5:1. Potom sa zápas zmenil na exhibíciu domácich. Nová Ves vystriedala piatich hráčov a pokračovala vo výbornom výkone, ale i v zahadzovaní šancí. Zahodili najmenej ďalších päť vyložených príležitostí, nastrelili žrď i brvno hosťujúcej brány. Skóre zápasu uzavrel v 89. min Fačkovec po výbornej akcií Kačinu. Víťazstvo domácich je plne zaslúžené. Hostia podali sympatický a bojovný výkon, ktorý však na domácich nestačil. Zápas s absolútnym prehľadom rozhodoval najstarší rozhodca ObFZ Jozef Kotian, ktorému dobre asistovala Kubáňová. Výbor SFK Nová Ves touto cestou gratuluje všetkým hráčom, realizačnému tímu k postupu do vyššej súťaže a ďakuje za výbornú reprezentáciu obce.

Góly: 19. a 41. D. Sika, 33. A. Moravčík, 46. M. Bušo, 60. M. Gajdošech, 89. M. Fačkovec - 64. J. Mocko, R: Jozef Kotian, 80 divákov

Potvorice – Brezová 1:1 (0:1)

Góly: 88. I. Melicher - 21. M. Hrdlička, R: Marian Otiepka, 120 divákov

Kálnica – Zem. Podhradie 4:0 (3:0)

V zápase dobrej úrovne sa zrodilo zaslúžené víťazstvo domácich, ktorí počas celého stretnutia mali veľkú prevahu a hostí nepustili do žiadnej gólovej príležitosti. V zápase sa presadili Martin Šicko, Miroslav Dedík, Ján Bolech a Marián Ivana.

Góly: 10. Martin Šicko, 14. M. Dedík (z 11m), 44. J. Bolech, 74. M. Ivana, R: Ivan Svancara, 100 divákov

Soblahov – Svinná 2:2 (0:1)

V úvode sa viac darilo hosťom. Už v 6. min sa presadil Judiny po prečíslení obrany – 0:1. Do polčasu sa hra prelievala zo strany na stranu, domáci sa usilovali o vyrovnanie, no to sa im nepodarilo. V druhom polčase Soblahov začal hrať aktívnejšie. V 58. min vyrovnali na 1:1 Kopálom. Od toho momentu boli domáci lepším tímom a vypracovali si niekoľko vyložených šancí, ale bez úspechu. Do vedenia šli domáci až v 75. min, keď premenil penaltu premenil Rastislav Kačena. Hostia už o dve minúty vyrovnali na 2:2 po štandardnej situácií, keď z priameho kopu vyrovnal J. Ševčík. Od toho momentu mali domáci niekoľko šancí, no zvíťaziť sa im nepodarilo. Napriek tomu videli diváci pekný zápas.

Góly: 58. R. Kopál, 75. Rastislav Kačena (z 11m) - 6. J. Judiny, 77. J. Ševčík, R: Tomáš Ješko, 51 divákov

Ivanovce – Horňany 2:6 (1:2)

V súboji tímov, ktoré dlho bojovali o prvé miesto napokon zaslúžene zvíťazil postupujúci tím z Horňán. Domáci síce šli do vedenia po peknom góle Matejoviča, no hostia už do polčasu otočili stav skóre na 1:2. V druhom polčase sa Ivanovčania presadili ešte raz. V 63. min Milan Kusenda znížil na 2:3. Záver však patril hosťom, ktorí troma gólmi uzavreli skóre na 2:6. Domáci sa tak so sezónou lúčia s vysokou prehrou a nejasnou budúcnosťou.

Góly: 4. B. Matejovič, 63. Milan Kusenda - 9. M. Minárik, 44. a 74. I. Ďurkáč, 83. P. Niko, 89. a 54. P. Mikloš, R: Peter Hruda, 50 divákov

Motešice – Bobot 2:3 (0:1)

Góly: 65. M. Benčo, 90. M. Hošek (z 11m) - 15. a 63. E. Antalovič, 57. L. Jonis, R: Peter Kvasnica, 100 divákov

Omšenie – Skalka 1:2 (1:2)

Góly: 14. Andrej Škrovánek - 6. a 40. D. Hrušovský, R: Milan Zelieska, 50 divákov

Mor. Lieskové – Lubina kop. 5:1 (2:0)

Domáci futbalisti sa chceli so sezónou rozlúčiť víťazne, čo sa im aj podarilo. Proti tímu z dna tabuľky si Lieskovania schuti zastrieľali. Darilo sa najmä Podhradskému, ktorý konto súperovho gólmana zaťažil troma gólmi. Body zostali doma zaslúžene, víťazstvo Iskry mohlo byť aj výraznejšie.

Góly: 6., 40. a 58. P. Podhradský, 52. J. Kúkol, 88. M. Juran - 83. T. Cibulka, R: Milan Zelieska, 100 divákov

Brunovce – Hôrka 2:0 (1:0)

V poslednom zápase sezóny pricestovala do Brunoviec Hôrka. Oba tímy chceli získať cenné body a skončiť v konečnej tabuľke na čo najlepšom mieste. Úvodné minúty patrili hosťom, ale svoju prevahu pretavili len do nastrelenej tyče. Skóre zápasu po štandardnej situácii a následnej odrazenej lopte otvoril Dušan Patrnčiak. Ďalšie góly diváci do polčasu nevideli. Cez prestávku fanúšikom spríjemnili čakanie deti z miestnej materskej školy svojim tanečným vystúpením. Druhy polčas sa niesol v nervóznom duchu z oboch strán. Lepšie sa s tlakom vyrovnali Brunovčania a o konečné skóre sa postaral najlepší strelec Brunoviec Ľuboš Zervan. Domáci sa tak rozlúčili so sezónou vydretým víťazstvom proti dobre hrajúcemu súperovi.

Góly: 33. D. Patrnčiak, 69. Ľ. Zervan, R: Patrik Žiška, 150 divákov

Nová Bošáca – St. Lehota 0:2 (0:2)

Góly: 9. P. Domin, 28. D. Mokriš, R: Juraj Foltín, 30 divákov

Považany – Lúka 5:2 (3:1)

Aspoň v poslednom zápase sezóny sa chceli futbalisti rozlúčiť víťazne s vernými fanúšikmi. Prišlo ich oproti posledným zápasom viac. V 4. min dostal do vedenia domácich peknou strelou L. Michalík – 1:0. Na 2:0 pridal po individuálnej akcií Patrik Kubica v 9. min. V 13. min sa k nim pridal Peter Dudášik – 3:0. V závere prvého polčasu po ruke v šestnástke kopali hostia pokutový kop. Ten premenil Ferkodič – 3:1. Po polčase pridal dobre hrajúci Kubica štvrtý gól domácich. V 66. min sa k nemu pridal Lukáš Michalík – 5:1. Na 5:2 upravil v 79. min Juliny.

Góly: 4. a 66. L. Michalík, 9. a 58. P. Kubica, 13. Peter Dudášik - 44. A. Ferkodič (z 11m), 79. R. Juliny, R: Karol Svetkovic, 75 divákov

Hrachovište – Lubina 0:3 (0:1)

Skóre stretnutia otvorili hostia v 15. min, keď sa strelou z kraja šestnástky presadil Sekerka. Domáci sa snažili vyrovnať, ale ich šance skončili vedľa alebo v náručí brankára. Do druhého polčasu lepšie nastúpilo Hrachovište, ale podobne ako do prestávky sa im nedarilo streliť vyrovnávajúci gól. Naopak, hostia využili chybu obrany a pridali v 75. min Líškom na 0:2. V závere stretnutia v 84. min spečatil výsledok na 0:3 opäť Sekerka.

Góly: 15. a 84. Igor Sekerka, 75. R. Líška, R: Jozef Kotian, 50 divákov

1. Beckov 22 20 1 1 110:23 61

2. Brunovce 22 16 1 5 73:37 49

3. Bzince 22 16 1 5 101:50 49

4. Hôrka 22 14 1 7 93:40 43

5. Stará Lehota 22 11 1 10 49:50 34

6. Mor. Lieskové 22 9 4 9 60:51 31

7. Lubina 22 9 3 10 52:78 30