VIII. LIGY: Bobot zostrelil Ivanovce, Lubina zaskočila Hôrku

Prehľad výsledkov VIII. líg.

(Zdroj: TASR/AP)

TRENČÍN

Soblahov – Omšenie 0:0

Prvý polčas bola hra vyrovnaná a ani jedno mužstvo nedokázalo využiť svoje šance. Po zmene strán chceli domáci streliť vedúci gól a začali aktívne. Lenže po faule šiel domáci gólman predčasne pod sprchy. Hra sa otvorila. Hostia podnikali brejky, ale gól sa im streliť nepodarilo. Mužstvá sa rozišli po spravodlivej remíze.

Rozhodoval: Holp, 50 divákov.

Skalka – Motešice 7:1 (1:1)

Domáci potvrdili stúpajúcu formu z predchádzajúcich zápasov a s Motešicami si poradili po jednoznačnom výsledku, ktorým potešili svojich priaznivcov. Opäť sa hetrikom blysol Hrušovský. Poďakovanie patrí aj domácemu fanklubu, ktorý vytvoril pravú futbalovú atmosféru.

Góly: 21., 70. a 73. Hrušovský, 55. Holíček, 60. Šlesarik, 80. Šumichrast, 86. vlastný (Horňák) – 31. Ďuriš, rozhodoval: Michalec, 60 divákov.

Bobot – Ivanovce 7:1 (3:0)

V krásnom slnečnom počasí sa na bobotskom ihrisku zrodil jednoznačný výsledok v prospech domácich. V 21. minúte začal strelecké ťaženie Tatranu Erik Antalovič svojou individuálnou akciou a prekonal tak brankára hostí. Už o 3 minúty zvýšil vedenie domácich strelou spoza šestnástky Lukáš Jonis. Minútu pred koncom polčasu pridal gól do šatne hostí opäť Erika Antaloviča. Druhé dejstvo načal hattrickom Erik Antalovič a domáci viedli už o 4 góly. Nasledoval ďalší presný zásah domácich v 72. minúte, keď Adam Koreň preloboval brankára hostí. O šesť minút pridal šiesty gól domácich Tomáš Putera, keď ho do koncovky vyzval peknou prihrávkou Adam Koreň. Siedmy gól pridal v 78. minúte po centrovanej lopte do malého vápna Pavol Koplík. Hostia dve minúty pred koncom strelili svoj čestný úspech, keď zakončoval kapitán hostí Juraj Minarech. Domáci získali cenné tri body a urobili si pekné strelecké hody.

Góly: 22., 44. a 61. Antalovič, 25. Jonis, 72. A. Koreň, 77. Putera, 78. Koplík – 88. Minarech, rozhodoval: Malik, 80 divákov.

Svinná – Horňany 0:1 (0:0)

Gól: 76. Masár, rozhodovala: Škultétyová, 50 divákov.

Dohrávky: Horňany – Svinná 1:0 (1:0), gól: 38. Niko, Motešice – Skalka 3:4 (3:2), góly: 43. a 44. Hošek, 33. Antalovič – 18., 65. a 80. Hrušovský, 45. T. Ješko.

Mor. Lieskové – Nová Bošáca 5:0 (2:0)

Domáci zvládli zápas proti tímu z chvosta ligovej tabuľky. Strelecky sa darilo Jurajovi Kúkolovi, ktorý zaznamenal hetrik.

Góly: 5., 16. a 75. Kúkol, 50. Podhradský, 80. Burza, rozhodoval: Kotian, 50 divákov.

Hrachovište – Lubina kop. 3:1 (1:1)

Domáci mali viac z hry, čo sa prejavilo vedúcim gólom v 11. min, keď sa efektnými nožničkami presadil Šimna. Vo zvyšku polčasu sa hra vyrovnala a hosťom sa podarilo vyrovnať v 38. min, keď sa po úniku presadil Cibulka. V druhom polčase kopaničiari pridali, ale domáca defenzíva si s ich šancami poradila. Víťazstvo sa Hrachovištu podarilo strhnúť na svoju stranu po chybe brankára, keď sa v 84. min po zrážke gólmana s obrancom presadil dôsledný Vašek. V 89. min pridal poisťovací gól po autovom vhadzovaní Tomka. Zápas sledovalo 60 divákov. S prehľad rozhodoval Hudec.

Góly: 11. Šimna, 84. Vašek, 89. Tomka – 38. Cibulka, rozhodoval: Hudec, 60 divákov.

Lubina – Hôrka 4:2 (2:1)

Do Lubiny prišlo mužstvo, ktoré malo v tabuľke oveľa lepšie postavenie ako domáci a v poli mali prevahu. Domáci však bojovnosťou dokázali eliminovať technickú zdatnosť Hôrky. Napriek tomu, že proti domácim boli odpískané dve sporné penalty a bol aj vylúčený brankár, dotiahli zápas do víťazného konca.

Góly: 31. Hučko, 38. Soldán, 68. Hargaš, 87. Vido (11 m) – 6. a 56. Matúš Janega (oba z 11 m), rozhodoval: Cibulka, 80 divákov.

Lúka – St. Lehota 1:0 (1:0)

Prvý polčas bol bojovný a so šancami na oboch stranách. Po prihrávke zo stredu ihriska sa Juliny pohral s hosťujúcou obranou a v 24. min strelou k pravej žrdi otvoril skóre zápasu. Šancu mali i hostia. Osamotený Marek Petruš šiel sám na brankára, ale ten ju reflexívne vyrazil nohou. Po prestávke zostali šance nevyužité na oboch stranách a body zostali prekvapivo doma.

Gól: 24. Juliny, rozhodoval: Žiška, 85 divákov.

Chvojnica – Priepasné 3:2 (2:1)

Góly: 35. a 62. Lacuška, 4. Hyža (11 m) – 16. Baranovič, 54. Krásny, rozhodoval: Sloboda, 53 divákov.

Hrašné – Bukovec 5:2 (3:1)

Góly: 40. a 75. R. Ferianec, 10. Medveď, 44. Kusý, 56. T. Ferianec – 9. Gavlas, 85. Augustín, rozhodoval: Osuský, 30 divákov.

Košariská – Jablonka 2:0 (1:0)

Góly: 40. Galbavý, 69. Mĺkvy, rozhodoval: Podmajerský, 50 divákov.

1. Chvojnica 15 14 1 0 60:13 43

2. Priepasné 15 9 2 4 37:23 29

3. Hrašné 15 4 4 7 30:43 16

4. Košariská 15 2 7 6 22:39 13

5. Bukovec 15 2 6 7 22:39 12

6. Jablonka 15 3 2 10 16:30 11

1. Hovoriaci prekladač reči do vrecka Langie - až 52 jazykov!
  2. Nezabudnite na sporenie na dôchodok! Ušetríte na daniach
  3. Nestíhate nakupovať darčeky?
  4. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  5. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  6. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  7. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?