VIII. LIGY: Gólové hody v Beckove a Lubine

Prehľad výsledkov VIII. líg.

Ilustračné foto.Ilustračné foto. (Zdroj: Pixabay)

TRENČÍN

Soblahov – Skalka 6:0 (2:0)

Oba tímy nastúpili bez niektorých hráčov základnej zostavy. Soblahov začal aktívne a po strelách L. Mrázika a J. Scheryho viedol 2:0. Druhý polčas pridal tretí gól po dorážke P. Šedivý. Po úniku strelil štvrtý gól Schery a ten istý hráč z rohového kopu zavŕšil hetrik. Na 6:0 skóre do prázdnej brány uzavrel L. Mrázik.

Góly: 20., 63. a 69. Schéry, 19. a 80. Mrázik, 61. Šedivý, rozhodoval: Hruda, 50 divákov.

Prečítajte si tiež: REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od III. po VIII. ligy Čítajte

Omšenie – Bobot 3:2 (2:0)

Od začiatku zápasu domáci diktovali hru a hostia sa nedostali do vážnejšej šance. Po chybe obrany hostí z rohu šestnástky strieľal Lukáš Kohút 1:0. Baláž po svojej akcii zo strany prihral Ťupekovi pred prázdnu bránu a ten sa nemýlil. V druhom polčase korigoval Husák. Domáci nepremenili niekoľko sľubných šancí, až opäť trafil Ťupek. Kožej pri záverečnom tlaku ešte upravil na 3:2, a tým sa zápas ukončil.

Góly: 7. Kohút, 20. a 86. Ťupek – 66. Husák, 88. Kožej, rozhodoval: Kačička, 30 divákov.

Motešice – Horňany 2:2 (1:2)

Góly: 23. Hošek, 82. Antalovič – 28. Mikloš, 38. Filin, rozhodoval: Murín, 200 divákov.

Ivanovce – Svinná 5:1 (1:0)

V prvom polčase sa domácim podarilo skórovať až v závere, keď Kusenda dorazil loptu do siete po priamom kope. Lepší futbal sa rozbehol až po prestávke. V 47. min pridal na 2:0 Jantošovič a hostia otvorili obranu. V 59. min za hostí skorigoval skóre Judiny, no následne prišli chvíle Minarecha, ktorý v priebehu 15 minút zaznamenal hetrik.

Góly: 43. Kusenda, 47. Jantošovič, 70., 78. a 85. Minarech – 59. Judiny, rozhodoval: Kováčik, 33 divákov.

Mor. Lieskové – Považany 6:0 (3:0)

Domácim mladíkom sa proti Považanom darilo. Zápas si užili a využili množstvo šancí.

Góly: 3., 59. a 76. Kúkol, 38. Juran, 43. a 61. Liška, rozhodoval: Malik, 60 divákov.

Beckov – Nová Bošáca 9:0 (5:0)

Góly: 5. Pevný, 31. Tinka, 33., 44., 69. a 72. Behúl, 35., 44., 50. Štefánik, 76. Pastorek, rozhodoval: Hudec, 125 divákov.

Lubina – Brunovce 6:5 (3:1)

V Lubine sa odohral rušný zápas, ktorý sa divákom musel páčiť. Domáci do polčasu viedli 3:1 a vsadili na dobrú obranu a rýchle protiútoky. Hostia v druhom polčase stav otočili a viedli 3:5. Potom sa hra zmenila a boli to domáci, ktorí sa tlačili do ofezívy a stav otočili na 6:5. Dirigentom a najlepším hráčom zápasu bol strelec dvoch gólov, 52-ročný Peter Vido, ktorý ešte na ďalšie aj nahral.

Góly: 20. a 82. Vido, 24. Veselý, 26. Štepanovic, 87. Veselý, 89. Hargaš – 23., 62. a 66. Zervan, 54. Markovský, 58. Horečný, rozhodoval: Zelieska, 50 divákov.

Lúka – Hôrka 0:7 (0:3)

Susedské derby malo jednoznačný priebeh. Hostia boli výrazne lepší a mohli streliť aj viac gólov.

Góly: 13., 17. a 52. Ondreička, 42., 84. a 85. M. Janega (3. z 11 m), 87. Košnár, rozhodoval: Király, 50 divákov.

St. Lehota – Bzince 2:3 (2:1)

Od začiatku zápasu sa hral dobrý futbal s množstvom šancí na oboch stranách. Domáci sa ujali vedenia po dorážke Mokriša. Hostia ešte do polčasu vyrovnali po skrumáži po rohovom kope. Lehota stihla ešte gólovo odpovedať, keď sa presadil po úniku opäť Mokriš. Po prestávke sa hral futbal zo strany na stranu. Hostia vyrovnali po strele Matějku z väčšej vzdialenosti. Bzince otočili zápas na 2:3 v 67. min. Loptu do siete dorazil Fekete. Diváci videli remízový zápas, ale šťastnejší hostia zaknihovali víťazstvo.

Góly: 17. a 42. Mokriš – 28. Biháry, 62. Matějka, 67. Fekete, rozhodoval: Veselák, 50 divákov.

Bukovec – Priepasné 1:2 (0:1)

Góly: 71. Augustín - 18. a 55. Baranovič, rozhodoval: Podmajerský, 40 divákov.

Chvojnica – Jablonka 3:0 (3:0)

Góly: 6. a 18. Lacuška, 39. Hyža (11 m), rozhodoval: Švancara, 80 divákov.

Hrašné – Košariská 3:3 (1:1)

Góly: 29. Štefík, 55. KOpunec, 63. Lišaník – 1. Miškech, 69. Repta, 83. vlastný (Ferianec), rozhodoval: Gago, 60 divákov.

1. Chvojnica 13 12 1 0 55:11 37

2. Priepasné 13 8 2 3 31:19 26

3. Bukovec 13 2 6 5 20:32 12

4. Jablonka 13 3 2 8 16:27 11

5. Košariská 13 1 7 5 19:35 10

6. Hrašné 13 2 4 7 24:41 10