III. LIGA: Dubnica zvládla šláger kola, prvý zápas v Tr. Tepliciach

Prehľad výsledkov III. ligy západ.

Ilustračná fotografia.Ilustračná fotografia. (Zdroj: TASR)

Bánovce – N. Zámky 0:4 (0:2)

Bánovce po nepresvedčivých výkonoch pokračovali v trápení, ospravedlnením im môže byť iba neúčasť až piatich hráčov zo základnej zostavy, ktorých museli nahradiť dorastenci. V Bánovciach ešte nebola spustená ani svetelná tabuľa, keď po centre z boku vyrazil loptu domáci brankár pred Bodyho a ten rozvil sieť – 0:1. V ďalšom priebehu sa hral iba nezáživný futbal, domáci mohli vyrovnať po výbornej akcii Zajaca, ale Oravec páli len do brankára. V nadstavenom čase prvého polčasu sa domáci zadáci na čele s brankárom dopustili hrubej chyby a hostia šli do dvojgólového vedenia. Po zmene strán mali domáci nejaké náznaky, Zajacov brejk brankár vyrazil len pred Lásku, ktorý triafa len do obrancu hostí. Hostia následne pridali v priebehu ôsmich minút po hrubých chybách ďalšie dva góly a v závere sa tak stretnutie už iba dohrávalo.

Prečítajte si tiež: REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od III. po VIII. ligy Čítajte

Góly: 1. a 60. Body, 45. Szénasi, 68. Tawanda. R Kišš, bez kariet, 80 divákov.

Dubnica - Led. Rovne 1:0 (0:0)

Zápas prvého s tretím tímom viac než päťsto divákov sklamal, fanúškovia domácich môžu mať iba radosť z troch bodov. Hralo sa medzi šestnástkami, šancí bolo minimálne a centrované lopty nemal kto zakončiť. O výhre Dubnice rozhodol v 33. min Jakúbek, ktorý získal loptu a usmernil loptu do siete.

Gól: 33. Jakúbek.

Nemšová – Topoľčany 5:2 (2:0)

V netradičnom čase v sobotu predpoludním na ihrisku v Tr. Tepliciach začala Nemšová aktívne a už v 6. min zakončil krásnu akciu vedúcim gólom Jambor. Domáci mali množstvo ďalších šancí, ale do prestávky využili iba jedinú v 41. min, kedy skóroval Šiko. Hostia v 50. min dali kontaktný gól a v 54. min mali šťastie, keď po faule Jambor trafil z jedenástky iba žrď. V 58. min bol za kopnutie súper a vylúčený Mikula a presilovku Nemšová dokonale využila. Šiko a Jambor v priebehu troch minút zvýšili na 4:1. Legionár Salim z ojedinelej akcie dal druhý gól hostí. Domáci mali výraznú prevahu a ich výhra mohla byť oveľa vyššia. Hostia mali ešte jednu šancu, no Žilka bol pozorný. V 90. min dosiahol Jambor hetrik – 5:2.

Góly: 6., 68. a 90. Jambor, 41. a 65. Šiko – 50. Mikula, 75. Salim

Načítavam video...

Ostatné výsledky: Beluša – Gabčíkovo 1:0 (1:0), Púchov - Trnava B 1:2 (1:2), DAC B/Vrakúň – FC Nitra jun. 1:1 (1:0), Veľké Ludince – ViOn B Vráble 1:1 (0:1), Prievidza - Šaľa 1:2 (0:1), Borčice/P. Bystrica – Galanta 0:1 (0:0).

1. Študuj perspektívne programy!
  2. Si maturant? Vyber si kvalitu a príď študovať pod Zobor!
  3. Ivan Krechňák: Robiť niečo, čo máš rád, je na nezaplatenie
  4. Študuj ekonómiu na špičkovej škole a odštartuj svoju kariéru!
  5. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tradíciou!
  6. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  7. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  8. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  9. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  10. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto!
  1. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  3. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  4. Dáma s pávím pierkom
  5. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  6. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  7. Získaj náskok pred štartom
  8. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  9. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  10. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne
  1. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 16 228