Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

VI. LIGA: Šláger kola rozhodol Drahoš

Prehľad výsledkov VI. ligy.

Veľké Bierovce/Opatovce (v bielom) vyhrali na pôde Kočoviec. Veľké Bierovce/Opatovce (v bielom) vyhrali na pôde Kočoviec. (Zdroj: TIMOTEJ BULKO)

Kľúčové – Zamarovce 1:1 (0:1)

Domáci boli od úvodu aktívnejším tímom, no hrali iba po šestnástku. Chýbala im presná finalizácia akcii. V 17. min z ojedinelého útoku a následného rohu dokopol loptu do siete Dobiaš. Od toho momentu bola hra rozháraná a šance nepribúdali. Úvod druhého polčasu domáci gólom D. Vavruša vyrovnali na 1:1 a čakali, že ich to nakopne. Boli to však hostia, ktorí B. Drienkom hrozili z brejkov. Výraznejšia šanca sa už nezrodila. Remíza je zaslúžená.

Góly: 47. D. Vavruš – 17. Dobiaš

Prečítajte si tiež: REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od III. po VIII. ligy Čítajte

Kočovce – V. Bierovce/Op. 0:1 (0:0)

V 7. min brankárovi Bartákovi vypadla lopta, ale Maraz v ťažkej pozícii mieril vedľa. V 16. min mal šancu po dorážke T. Sivák, ale Motola reflexívne loptu vyrazil. V 33. min prehadzoval Maraz brankára, ten mu jeho úmysel vystihol. V 53. min hlavičkoval do brány Maraz, ale Barták opäť vyrazil. V 82. min sa k lopte dostal L. Breznický a prekonal domáce gólmana.

Góly: 82. L. Brezický

Načítavam video...

Myjava B – Čachtice 1:0 (0:0)

Na Starej Myjave sa hral vyrovnaný zápas dvoch vyspelých tímov, ktorí chceli hrať futbal. Na náročnom teréne sa snažili hrať kombinačne. Do zápasu lepšie vstúpili domáci a do 20. min mali dve šance. Problémy hosťom robili prieniky Oríška. Následne sa hra vyrovnala. Samostatný nájazd hosťom vyrazil brankár Černák. Po prestávke domáci chceli streliť gól. Už v úvode však Oríšek neprestrelil brankára, ktorý loptu vyrazil. Domáci boli v druhom polčase lepší a hostia čakali na nebezpečné kontry. O všetkom napokon rozhodol v 82. min Drahoš, ktorý do siete dorazil gólmanom vyrazenú strelu.

Góly: 82. Drahoš

Horná Súča – Očkov 1:1 (1:1)

Domácim vyšiel úvod zápasu výborne. Už v 5. min prvá strela na bránu z kopačky Barteka skončila v sieti. Hostia prevzali iniciatívu na svoje kopačky a celý prvý polčas dobíjali domácu bránu. V 25. min sa im podarilo vyrovnať po krížnej strele Ščepka. Po prestávke mali viac z hry Očkovčania, ale šancu si nevypracovali. Horná Súča sa snažili hroziť z brejkov, no obrana hostí stála na pevných nohách. Hostia predviedli dobrý výkon, ale bez vážnejších šancí. Domáci si za obetavosť a bojovnosť zaslúžili remízu.

Góly: 5. Bartek – 25. Ščepko

Ľuborča – Turani 1:3 (1:3)

Góly: 18. Bahno – 14. a 25. Viskup, 40. Nikodem

Tr. Teplá – Brestovec 0:0

Záblatie – Opatová 1:1 (0:1)

V Záblatí sa hralo mestské derby. Hovorí sa, že derby nemá favorita, čo sa aj potvrdilo. Domáci po sérii dobrých výkonov a výsledkov s ťažkými súpermi v tomto zápase dobrú formu nepotvrdili. V prvom polčase sa hral futbal medzi šestnástkami. Až v závere polčasu sa vyskytlo niekoľko šancí. V 43. min hostia udreli, keď skóre otvoril Čaja. K očakávanému tlaku zo strany domácich prišlo až v poslednej desaťminútovke a Záblatiu to stačilo iba na vyrovnanie, keď v 88. min po skrumáži v pokutovom území hostí vyrovnal Agafon. Pred peknou návštevou domáci výkonom neoslnili, a tak sa v priemernom zápase zrodila zaslúžená remíza.

Góly: 88. Agafon – 43. Čaja

Bošáca – Tr. Jastrabie 1:1 (1:0)

Od začiatku bolo jasné, že obom mužstvám chýbajú body. Hrali zo zabezpečenej obrany a spoliehali sa na kontry. V 17. min dali gól domáci, keď Samotný z hranice šestnástky prekvapil Cabalu. Na druhej strane vystrašil Svobodu Fodrek. V 31. min nevyužil veľkú šancu Richtárech. Záver prvého polčasu patril hosťom, no gól nepadol. Už v 46. min hostia pohrozili, no lopta letela tesne vedľa brány. V 58. min Zámečník trafil bočnú sieť. Hostia prebrali iniciatívu. Ich snaha bola korunovaná v 67. min. Kyselica krížnou strelou vyrovnal. V 71. min mali domáci dve šance. Ochodnický st. nastrelil Ochodnického ml. a Ševčík tesne minul. V 74. Doktor opečiatkoval brvno.

16. Bošáca 19 3 4 12 26:39 13

1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?

Na Slovensku bude od 24. októbra do 1. novembra platiť zákaz vychádzania

Výnimky tvoria cesty do práce, obchodu, lekárne či na vychádzku so psom.

Igor Matovič hovorí o nových opatreniach.

Školy budú od pondelka 26. októbra do piatka 27. novembra zatvorené

Výnimku z tohto opatrenia majú detské jasle, materské školy a prvý stupeň základných škôl.

Hokejisti HK Dukla Trenčín - ilustračná fotografia.