III. LIGA: Nemšová s prvou jarnou prehrou, debakel Bánoviec

Prehľad výsledkov III. ligy západ.

(Zdroj: ilustračné tasr)

Bánovce - Púchov 0:6 (0:3)

Bánovce nezvládli prechod z umelej trávy na prírodnú, pretože doterajšie jarné zápasy odohrali len na umelých plochách. Hostia sa už v 6. minúte ujali vedenia rýchlym gólom po chybe obrany. Po ďalšej chybe domácej obrany strelil Gajdošík druhý gól a Marman ešte do polčasu pridal i tretí gól. Po zmene strán hostia jasne dominovali, strelili ďalšie tri góly, pričom ešte domáci brankár Kopčan zlikvidoval minimálne ďalšie tri vyložené šance Púchova.

Góly: 6. Zavadzan, 33. Gajdošík, 37. Marman, 64. Pilát, 65. Lipták, 90. Valašík

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež:REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od III. po VIII. ligy

Dubnica - ViOn B Vráble 2:0 (1:0)

Už v 2. min trafil presne z priameho kopu Štefánek. Domáci boli lepším tímom, no do prestávky sa nepresadili. Kombinačnú akciu na začiatku druhého polčas zakončil zblízka Vujoševič. Ďalšie šance Vaška a Vujoševiča zneškodnil gólman, na druhej strane sa v závere vyznamenal Digaňa.

Góly: 2. Štefánek, 47. Vujoševič.

Nemšová – Gabčíkovo 1:2 (1:1)

Hostia potrestali chybu gólom už v 20. sekunde. Nemšovej sa v 10. min zranil Krivda ale v závere polčasu Stojkov vyrovnal. Krátko po prestávke sa v skrumáži po rohu presadil Turan – 1:2. Nemšovania sa snažili, no vyrovnať sa im proti pozorne hrajúcemu súperovi nepodarilo.

Góly: 34. Stojkov – 1. Krištan, 48. Turan

Ostatné výsledky: V. Ludince – Nové Zámky 1:1 (0:0), Beluša - Trnava B 3:0 (2:0), DAC B/Vrakúň – Šaľa 1:0 (1:0), Borčice/P. Bystrica – Topoľčany 2:1 (1:0), Prievidza - Led. Rovne 0:2 (0:0), FC Nitra jun. - Galanta 2:1 (2:0).

1. Hokejová eufória. V Trenčíne čakali na lístky už od polnoci Foto 2 725
  2. Gáborík vypísal Trenčanom prémiu. Musíme ho skasírovať, vraví Radivojevič Foto 2 167
  3. SÚŤAŽ: Hlasujte a vyberte hráča víkendu 943
  4. Si najväčšia troska, pôjdeš do basy. Ako Trenčín vyrábal zázraky? 912
  5. Bystrickí fanúšikovia sa snažili vniknúť do kabíny domácich, lietali päste 649
  6. FOTO: Ulica Adolfa Hitlera je čiernou škvrnou novomestských názvov 561