VIII. LIGY: Ivanovce navýšili náskok, debakel Hrachovišťa

Motešice – Soblahov 2:4 (1:3)
Góly:
25. Ďuriš a 72. M. Antalovič – 7. M. Kačena, 13. P. Šedivý, 46. a 55. P. Pleva

Ivanovce – Omšenie 3:0 (1:0)
Domáci nastúpili na zápas iba s jedenástimi hráčmi. Prvý polčas bol vyrovnaný. Po nedorozumení hosťujúcich obrancov sa presadil B. Jantošovič a popod brankára zasunul loptu do siete. Po prestávke nastúpili domáci aktívne. Dve príležitosti zostali nevyužité. V 55. min prepadla lopta brankárovi cez ruky po rohovom kope a loptu do siete dorazil Minarech. V 75. min do otvorenej obrany zakončil na 3:0 B. Jantošovič. Zápas sa už iba dohrával.
Góly: 22. a 75. B. Jantošovič, 55. J. Minerach

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež:REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od III. po VIII. ligy

Svinná – Skalka 0:2 (0:1)
Domáci sa na rozdiel od predchádzajúceho zápasu zišli aspoň jedenásti, ale na Skalku to nestačilo. Hostia v každom polčase strelili po jednom góle. Svinná sa snažila, ale na šikovných Skalanov to nestačilo.

Hôrka – Mor. Lieskové 3:1 (2:1)
Domáci sa vedenia ujali už v 1. min po hlavičke Ondreičku. Postupne preberali iniciatívu a diktovali tempo. V 33. min pridal po peknej kombinačnej akcii na 2:0 Plachetka. Hostia ešte do prestávky znížili na 2:1 Klučárom. Po prestávke sa hra vyrovnala. Domáci napokon spečatili skóre na 3:1 z pokutového kopu Janegom.
Góly: 1. Ondreička, 33. Plachetka, 87. M. Janega (11 m) – 37. Klučár

Lubina kop. – Bzince 2:4 (1:4)
Úvod zápasu vyšiel lepšie hosťom, keď v 7. min skóroval Biháry, v 22. min Bončo a v 25. min Harmady. Zdalo sa, že domáci dostanú výprask. Hra sa postupne vyrovnala a bol to Gulán, ktorý v 31. min znížil na 1:3, no v 38. min Biháry upravil na 1:4. Hra sa v druhom polčase prelievala zo strany na stranu a dobré šance zostali nevyužité. Boli to domáci, ktorý v 89. min Robekom znížili na konečných 2:4. Hostia boli lepší do prestávky, domácim patril druhý polčas.
Góly: 31. Gulán ml., 89. Robek – 7. a 38. Biháry, 22. Bončo, 25. Harmady

Brunovce – St. Lehota 2:0 (1:0)
Prvý polčas priniesol vyrovnaný futbal. Domáci sa ujali vedenia v 7. min, keď sa po peknej akcií presadil Horečný strelou k žrdi. V druhom polčase už boli domáci lepším tímom. V 58. min po peknom centri Tulisa pridal svoj druhý zásah Horečný. Ďalšie šance domácich vrátane penalty zostali nevyužité.
Góly: 7. a 58. Horečný

Považany – Lubina 1:1 (0:0)
V prvom jarnom zápase mali domáce Považany územnú prevahu. Mohli sa ujať vedenia v prvom polčase, loptu však zastavila konštrukcia brány. Po zmene strán sa domáci dočkali, keď sa presadil Dudášik. Hostia z rýchleho protiútoku vyrovnali Veselým. Domáci súpera tlačili, vsadili všetko na ofenzívu, no víťazný gól už nepadol.
Góly: 61. P. Dudášk – 74. Veselý

Beckov – Hrachovište 8:0 (4:0)
Beckovčania začali prvý domáci zápas rýchlym gólom, ked v 4. minúte skóroval Švehla. Následne sa presadil hlavičkou Sedláček, potom Štefánik a ku skóre 4:0, na konci prvého polčasu, prispel Behúl. Druhá polovica zápasu sa odohrávala v réžii domácich, čo gólom potvrdil Pevný a hneď po ňom aj Sedláček. Striedajúci Vazovan zvýšil na 7:0 a konečný stav spečatil svojim hetrikom Sedláček.

Góly: 4. Švehla, 30., 65. a 86. Sedláček, 36. Štefánik, 44. Behúl, 60. Pevný, 80. Vazovan

Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk

1. Bystrickí fanúšikovia sa snažili vniknúť do kabíny domácich, lietali päste 2 322
  2. Gáborík vypísal Trenčanom prémiu. Musíme ho skasírovať, vraví Radivojevič Foto 2 018