Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Dukla stiahla dvojgólové manko, no výhra šla na východ

Trenčania v domácom zápase Tipsport ligy prehrávali s Košicami 0:2. V poslednej tretine vyrovnali, ale rozhodnutie prinieslo zakončenie Kessela.

(Zdroj: TASR)

Trenčín - Košice 2:3 pp (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)

Trenčín začal náporom, Košice sa dostali k slovu počas presiloviek, skóre sa však menilo v 12. minúte, keď útočník hostí Petráš otvoril skóre stretnutia. O minútu domáci Mikula nevyužil trestné strieľanie. Košičanom sa darilo narúšať rozohrávky domácich, pričom v 19. minúte im vyšla ďalšia útočná kombinácia, ktorú korunoval Suja strelou do okrytej bránky. Krátko pred prvou prestávkou sa Trenčín vrátil do hry po Radivojevičovej delovke počas presilovky.

Prečítajte si tiež: Dukla porazila dvadsiatku Čítajte

Východniari aj stále ofenzívne "štípali", v 24. Boltun nastrelil žrď. Domácich brzdilo veľa nepresností, napriek tomu sa dostali k niekoľkým šanciam a v závere druhej tretiny si vynútili tlak, z ktorého však nič nevyťažili.

Neustála snaha Trenčína o vyrovanie priniesla ovocie až v 49. minúte Radivojevičovým tečom pred bránkou. Záverečná fáza zápasu bola dramatická a nervózna, pretože rozhodcovia príliš popustili uzdu, žiadne mužstvo však nedokázalo otočiť zápas vo svoj prospech ešte pred predĺžením. V ňom víťazstvo Košíc zabezpečil Kessel.

Góly: 20. Radivojevič (Bezúch, Starosta), 49. Radivojevič (Bezúch, Ölvecký) - 12. Petráš (Vrábeľ, T. Klíma), 19. Suja (Hovorka), 65. Kessel (Nagy). Rozhodovali: Baluška, Kika (ČR) - Tvrdoň, Šefčík, vylúčení: 3:3, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 3960 divákov

Trenčín: Valent – Starosta, Romančík, Cebák, Frühauf, Holenda, Bohunický, Páč – Bezúch, Ölvecký, Radivojevič – Gašparovič, T. Varga, Hossa – Hecl, Dlouhý, Mikula – D. Hudec, J. Pardavý ml., Sojčík

Košice: Habal – Kessel, Matejka, Dudáš, Šedivý, Pulli, Martin Bača, Michalčin – Kafka, Hovorka, Suja – Spilar, Pacan, L. Nagy – Hričina, Boltun, Šoltés – T. Klíma, Vrábeľ, Petráš

Peter Oremus, tréner Trenčína: "Pre divákov to musel byť perfektný zápas, nám sa však nemôže stávať, aby sme po našich chybách a prečísleniach dostali dva góly. Nakoniec sa nám podarilo vybojovať aspoň bod, ktorý si proti Košiciam vážime, napriek tomu nás však prehra mrzí."

Tipsport Liga (SR) 2017/2018
1. December 2017 o 18:00 | Zimný štadión Pavla Demitru
TrenčínTrenčín
2:3
65' minúta
Koniec
KošiceKošice
Stats
Góly a asistencie: 20. Radivojevič (Bezúch, Starosta), 49. Radivojevič (Bezúch, Olvecký) – 12. Petráš (Vrábeľ, T.Klíma), 19. Suja (Hovorka), 65. Kessel (Nagy). Rozhodca: Baluška, Kika – J.Tvrdoň, Šefčík.
Prenos
Reklama na hokej, tak sa dá v skratke pomenovať dnešný zápas, v ktorom sme videli pekné hokejové predstavenie, víťazne z neho nakoniec vyšli hostia vďaka Kesselovmu gólu v predĺžení, stiahli tak na Duklu jeden bod, stále ostávajú druhí.
Koniec zápasu.
64:31Košice dali gól!
Trenčania chybovali v prihrávke a znamenalo to samozrejme okamžite protiútok, Nagy si počkal na BLAKEA KESSELA, ktorý si puk potiahol pred bránu a trafil pravý horný roh brány.
Asistencia: Ladislav Nagy.
63:38Šedivý nabil medzi kruhy Kafkovi, jeho pokus bol zblokovaný.
62:35Spilarovo nahodenie od modrej Valent zachytil.
61:10Radivojevič spomedzi kruhov neskompletizoval hetrik, Habal jeho strelu vyrazil.
60:41Kafka s Hovorkom nevyužili prečíslenie, na druhej strane pred bránkou nemieril presne Hecl.
60:02Na úvod predĺženia Mikula, Hecl, Starosta, z hostí Hovorka, Kafka a Šedivý.
60:01Začalo sa predĺženie.
Výborný zápas sa končí remízou, oba tímy si bod určite zaslúžili. Niekto si však ešte pripíše druhý bod a víťazstvo. Komu sa to podarí v atraktívnom formáte 3 na 3?
60:00Tretia tretina sa skončila.
59:40Dlouhého tvrdý súboj s Bačom za bránkou, hosťujúci obranca ostal ležať na ľade, Trenčania pokračovali v hre, ale nedokázali krátku početnú výhodu využiť. Bača sa otriasol a pokračoval v bránení a pomohol tímu vyhodiť puk.
58:50Pískať sa už zrejme nebude nič. Hokejka medzi nohami prenikajúceho Starostu, aj následné seknutie Olveckého nechali rozhodcov chladných.
58:00Oba tím sa snažia aj dopredu, ale nie za každú cenu.
56:44Trenčianski diváci dnes zaplnili štadión veľmi pekne, ale momentálne správanie viacerých nespratníkov z tribún je úbohé. Pre viaceré predmety na ľade sa musí upratovať, vhadzovať sa bude po icingu pred Valentom.
56:12Rozhodcovia už púšťajú zákroky na oboch stranách. Na jednej odpustili krosček Pullimu, na druhej hákovanie obrancu na Pacana.
55:14Pritvrdilo sa a hráči sa snažia súpera rozhodiť aj tvrdšími zákrokmi. Po zisku puku sa Hričina hnal dopredu, ale nepustil ho Pač, ktorý sa mu obetavo vrhol do jazdy.
53:20Suja spoza bránky prihral Hovorkovi na pravý kruh, jeho strelecký pokus bol zblokovaný.
52:57Hossa podržal puk v útočnom pásme, ale pri snahe prihrať jeho pas vyletel z útočnej tretiny.
51:55Na tribúnach veľa nevôle, bohužiaľ aj nespratníkov, ktorí hádžu na ľad predmety.
51:55Košičanom obranná taktika nevyšla a teraz sa snažia zastaviť domácich, ktorí sú nabudení vyrovnávajúcim gólom.
51:55Dukla sa tlačí dopredu, Sojčík sa neprebil cez Šedivého, potom keď už puk bol dávno preč, dohral Šedivý trenčianskeho útočníka, ktorý s bolestivou grimasou opúšťa ľad. Rozhodcovia už sledovali iné dianie, takže nevylučujú.
50:40Suja hľadal pred bránkou spoluhráča, obranca si ľahol na ľad, čím puk zastavil.
50:07Dlouhý s Heclom si výborne posúvali puk a vytvorili v útočnom pásme tutovku pre Mikulu, ten však z ľavej strany vypálil tesne vedľa košickej brány.
48:49Trenčín dal gól!
Gól Dukly z pomerne nevinnej akcie. Peter Olvecký sa od mantinelu preštrikoval cez dvoch hráčov, posunul na modrú, kde tesne pred čiarou posunul puk na bránu Bezúch, pričom dokonca zlomil hokejku, puk sa pomaly kĺzal a BRANKO RADIVOJEVIČ ho pred bránkoviskom len tak z otočky dokázal tečovať, čím prekvapil bezmocného brankára.
Asistencie: Juraj Bezúch, Peter Olvecký.
47:39Hostia sa teraz venujú prevažne zodpovednej defenzíve a čakajú všetci v strednom pásme na útoky Trenčanov. Tí to do plných nebudú mať jednoduché.
47:04Fruhauf mohol prihrať Cebákovi, ale rozhodol sa podržať puk, keďže ostatní Trenčania striedali. Dostal sa však pod tlak a tak vyhodil na zakázané uvoľnenie.
46:00Hostia dobre bránili oslabenie, nedovolili Dukle vyrovnať. Po prestriedaní sa môžu pokúsiť aj o útočný výpad.
45:58Hostia v plnom počte.
45:16Radivojevičovu snahu o prihrávku vystihol Boltun a Dukla opäť stratila útočné pásmo. Zatiaľ len jedna Mikulova strela v presilovke.
44:22Hostia dostali puk mimo svojho pásma, Hovorka nazbieral aj cenné sekundy.
43:56Vylúčenie v tíme HC Košice (Matejka – 2 min., držanie).
43:56Heclov prienik zastavil faulom Matejka, presilovka pre domácich.
43:15Trenčania získali puk v útočnej tretine, Radivojevič nezakončoval medzi kruhmi, ale ešte prihral na pravý kruh Bezúchovi, ten vystrelil pohotovo, Habal zrazil betóny a puk zachytil.
42:10Šoltés sa dostal do zakončenia medzi kruhmi, keď opäť raz štvrtý útok narobil problémy domácej rozohrávke, Valent svoj tím podržal.
41:40Mikula si vytvoril priestor na ľavom krídle, pri náprahu bol zasiahnutý hokejkou, ale rozhodcovia neposúdili obranný zákrok ako faul.
40:01Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine gól nepadol, ale pokračoval hokej vo vysokom nasadení a tempe. Pred treťou dvadsaťminútovkou je všetko otvorené.
40:00Druhá tretina sa skončila.
39:20Dukla vyhrala buly ale po nepresnosti sa Šoltés dostal k strele spomedzi kruhov, mieril tesne vedľa.
39:14Pač dával veľmi ťažkú vysokú prihrávku, rezultovalo z toho zakázané uvoľnenie. Predsa sa teda Oceliari ešte dostanú dopredu.
38:30V týchto minútach sa tlači dopredu najmä domáci tím, Košičania už by zrejme radi počuli klaksón.
37:21Konečne dostali Košičania hru pred Valenta a unavená pätica mohla vystriedať.
37:05Bezúch si spracoval puk, jeho strelu z pravého kruhu vytlačil brankár nad plexisklo. Kapitán Radivojevič sa hnevá, že mohol jeho spoluhráč radšej prihrávať pred odkrytú bránu.
36:51Icing hostí, vhadzovať sa tak opäť bude pred Habalom. Košický tréner rozumne berie time-out a necháva unaveným hráčom vydýchnuť.
36:37Domáci v plnom počte.
35:51Trenčania obetavo bránia a nepúšťajú súpera do presilovkovej kombinácie.
34:56Sojčík otravoval hostí v rozohrávke a vybojoval v oslabení šancu pre Pača, ten spomedzi kruhov mieril na lapačku Habala, ten vyrazil puk do rohu.
34:35Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Dlouhý – 2 min., podrazenie).
34:35Dlouhý si v útočnom pásme pomohol faulom a z tlaku domácich je zrazu presilovka pre Košice.
34:32Bezúch výborným napádaním získal puk pre svoj tím, následne Trenčania pritlačili hostí, po Olveckého koncovke puk tancoval okolo žrdky, hostia to nakoniec ustáli a vyhodili cez všetky čiary.
33:50Štvrtý útok Košíc tvrdo bojoval pri mantineloch o puk, najmä Šoltés si užil svoje, nakoniec hra vykázaná do stredného pásma.
31:20Starosta sa uvoľnil a po ľavom krídle mieril k bráne, rozhodol sa pre tvrdú koncovku príklepom, Habal schoval puk v náruči.
31:05Trenčania sa ešte po presilovke udržali v pásme, Starosta prihral medzi kruhy Bezúchovi, ten sa snažil trafiť pravý horný roh bránky, ale puk letel mimo.
31:00Hostia v plnom počte.
30:40Hričina odviedol výbornú prácu pri napádaní rozohrávky Dukly a nazbieral cenné sekundy.
29:47Trenčania sa rozostavili v útočnom pásme, Radivojevič posielal krížnu prihrávku na Bezúcha, ten nepálil z prvej a po spracovaní už vynikla lapačka Habala, keď sa ho Bezúch snažil prekonať príklepom.
29:00Vylúčenie v tíme HC Košice (Dudáš – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
29:00No a teraz pri odchode na striedačku práve Dudáš triafa vysokou hokejkou mimo hru Hudeca. Oslabuje svoj tím.
28:37Prvá formácia Dukly sa snažila niečo vytvoriť, ale obrana Košíc bola aktívna a pevná. Najmä Dudáš vynikal dohrávaním súbojov. Po tom hite od Hudeca je teda v poriadku.
27:04Košičania sa ubránili útočnej snahe druhej formácie Dukly a okamžite zamierili dopredu. Zakončenie Pacana z uhla dokázal Valent vyraziť, hostia sa udržali dlhšie v pásme, po odraze puku sa dostal k dorážke Nagy, snažil sa z uhla nadvihnúť puk ponad ležiaceho Valenta, ale ten zachytil jeho strelu v lapačke. Ladislav Nagy od hnevu tresol hokejkou do plexiskla.
26:02Hecl získal puk a snažil sa na pravom kruhu z otočky prekonať brankára, ale netrafil priestor brány.
25:10Dukla hrá aktívne, ale hostia vedia vyraziť do veľmi nebezpečných brejkov po zisku puku, dnes už prečíslili Trenčanov minimálne päťkrát, dvakrát z toho bol gól.
23:42Domáci nezachytili rozbeh hostí a tí sa rútili traja na jediného obrancu. Hričina prihrával Šoltésovi, ten ešte prenechal medzi kruhy Boltunovi a po jeho koncovke bol už Valent prekonaný, ale pomohla mu žŕdka, ktorá zvoní hádam ešte teraz.
23:28Zaútočili aj domáci, udržali sa v pásme, dvakrát strieľal Fruhauf, ale oba pokusy dokázal Habal pokryť.
22:48Kafka získal puk na pravom kruhu, ponad hokejky dvoch hráčov prehodil žabku pred nabiehajúceho Suju, ten v dobrej šanci netrafil priestor brány.
22:04Dudáš zašprintoval za pukom a odstrelil ho pred Hudecom, ten ho dohral pri mantineli. Obranca Košíc odchádza na striedačku so skrčenou nohou a bolestivou grimasou.
21:02Fruhauf zle prihral a Nagy dostal puk rovno pred bránu, ale musel ho ešte spracúvať, tak mu Valent vyrazil strelu včas. Z protiútoku zakončoval Hossa, aj Habal bol pripravený.
20:16Olvecký vyhral aj druhé buly nad Hovorkom a Starosta zakladal ďaľší útok Dukly, ten stroskotal pri pokuse o prechod útočnou modrou.1858
20:06Pri pokuse o rýchle založenie akcie zakázané uvoľnenie domácich.
20:01Začala sa druhá tretina.
V prvej tretine sme videli výborný hokej, oba tímy dali do hry všetko, hralo sa v rýchlom tempe a šance boli na oboch stranách. Hostia využili dve prečíslenia, vytvorili si náskok, ale využitá domáca presilovka zo záveru tretiny priblížila Duklu na dostrel a v druhej tretine sa môžeme tešiť na pokračovanie pekného hokejového predstavenia.
20:00Prvá tretina sa skončila.
19:41Trenčín dal gól!
Výborná presilovková súhra Dukly, Starosta poslal od modrej na pravý kruh Bezúchovi, ten rýchlo krížom na ľavú stranu na BRANKA RADIVOJEVIČA a ten z prvej prudkou ranou nedal šancu presúvajúcemu sa Habalovi.
Asistencie: Juraj Bezúch, Tomáš Starosta.
19:13Olvecký netrafil prihrávku Radivojeviča medzi kruhmi, následne sa hosťom podarilo dostať z pásma.
18:58Vylúčenie v tíme HC Košice (Pacan – 2 min., nedovolené bránenie).
18:58Pacan po buly nechcel pustiť Vargu za pukom, po páde domáceho hráča rozhodca dáva prvú presilovku aj Dukle.
18:02Košice dali gól!
Trenčania prepadli v útočnom pásme, kde hostia získali puk a vydali sa do prečíslenia 3 na 1. Suja ho potiahol po ľavom krídle, prihral na stred Hovorkovi, ktorý mu umne vrátil a pre JAKUBA SUJU bolo jednoduché upratať puk do odkrytej brány.
Asistencie: Marek Hovorka.
15:00A opäť to bola štvrtá formácia Dukly, ktorá ohrozila bránu hostí, Sojčík však bekhendom nenašiel priestor v postavení Habala a Pardavému následne po Sojčíkovej prihrávke nesadol puk na hokejku,
13:48Košičania bojovali o puk pri mantineli, ten sa dostal k Petrášovi, ktorý z pravého kruhu pohotovo strieľal, ale nebol tentoraz presný.
12:52Štvrtý domáci útok hrá dnes veľmi aktívne, opäť sa nasťahoval pred Habala, ktorý mal čo robiť, aby reflexívne zasiahol po teči Hudeca.
12:35Mikula skúsil svoj tradičný blafák na bekhend, ale brankára nerozhýbal natoľko, aby mu puk nedokázal vyraziť.
12:35Dudáš podrazil prenikajceho Mikulu – trestné strieľanie pre Duklu.
12:20Ladislav Nagy išiel sám na brankára Valenta, nerobil blafák, ale skúšal sa presadiť strelou okolo vyrážačky, domáci brankár bol úspešnejší.
11:58Košice dali gól!
Netaktické domáce striedanie hostia potrestali. Prečíslenie 2 na 1 vyriešili výborne, Vrábeľ predložil ŠIMONOVI PETRÁŠOVI, ktorý trafil odkrytú časť brány.
Asistencia: Filip Vrábeľ, Tomáš Klíma
11:35Domáci v plnom počte.
11:19Olvecký s Radivojevičom sa v oslabení pustili dopredu, Branko Radivojevič sa dostal do koncovky na pravom kruhu, jeho príklep Habal vyrazil.
10:47Do Sujovej strely obetavo skočil Pardavý a zastavil puk telom.
10:20Kesselovo nahodenie bolo tečované mimo bránu, Hudec následne získal puk a vyhodil.
09:35Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Fruhauf – 2 min., hákovanie).
09:35Košický hráč výrazne prifilmoval pád, jeho skok ohodnotil rozhodca dvoma minútami, čo berie s nevôľou celý domáci štadión aj kapitán Radivojevič.
09:09Domáci brankár má niečo s výstrojom a necháva si to opraviť pri striedačke.
09:00Radivojevič obkrúžil s pukom bránu a potom sa snažil prihrať pred odkrytú bránku Vargovi, tomu chýbalo pár centimetrov, aby lepšie trafil puk.
08:33Domáci v plnom počte.
08:27Na Pacanovu prihrávku si nakorčuľoval na ľavý kruh Hovorka, ale strela z prvej neprešla za Valenta.
07:29Hudec prekazil kombináciu hostí v pásme a vyhodil puk.
07:06Kessel nastrelil puk na bránu, kde mal Valent síce zakrytý výhľad, ale jeho pokus zastavil.
06:54Po vystrelení puku s tečom ďaľšie vhadzovanie pred Valentom.
06:38Dlouhý zahral umne buly dopredu a puk mieril až za Habala.
06:33Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Radivojevič – 2 min., hákovanie).
06:27Hovorkov prienik zastavil domáci hráč len za cenu faulu, košický kanonier ešte navyše vystrelil z pravého kruhu, čo Valent pokryl.
05:30Hrá sa v rýchlom tempe hore-dolu, od ľavého mantinelu nahodil puk na bránku Boltun, Valent na dvakrát prikryl a pred dobiedzajúcim košickým hráčom radšej hru prerušil.
04:15Trenčania nepustili súpera k ohrozeniu brány, v protiútoku nahodil puk na bránu Romančík, Habal ho schoval do lapačky.
03:54Vrábeľovo vyhodenie zastavil vo vzduchu Sojčík, ale keďže to bolo vysokou hokejkou, hra sa sťahuje pred domáceho brankára.
03:18Aktívnejšia stále Dukla, po ďaľšom buly strieľal Dlouhý tesne vedľa pravej žrde, následne Šoltés nahodil od červenej na Valenta a ten prerušil hru.
03:00Po vhadzovaní v útočnom pásme sa puk odrazil k Hossovi, ten skúsil šťastie z otočky, ale Habal bol pozorný.
02:15Hudec s Pardavým zabojovali o puk v útočnom pásme, po jeho zisku poslali obaja jeden pokus na Habala, ten si v oboch prípadoch poradil.
01:28Dlouhého delovka od ľavého mantinelu neprekvapila košického brankára, ten prudký puk vyrazil na ochrannú sieť.
01:04Nagy sa tlačil do koncovky po ľavom krídle, Fruhauf mu streleckú parketu sťažil.
00:37Olveckého nahodenie z ľavej strany vyrazil Habal na hokejky svojich obrancov.
00:01Stretnutie sa práve začalo.
V 28 domácich zápasoch v roku 2017 získala Dukla doma aspoň bod, až pred týždňom vyšla naprázdno v stretnutí proti Nitre. Dnes sa bude snažiť vrátiť na bodový chodníček, ale zverenci trénera Jančušku budú určite proti. V ich zostave chýbajú obrancovia Čížek a Gernát, ako aj útočníci Bicek a Jenčík. Na domácej súpiske kvôli zraneniu márne hľadáme Tomáša Bulíka.
Košičania dnes oblečú biele dresy, v ich bránke bude stáť Vladislav Habal. Domáci v červeno-žltom, ich svätyňu bude hájiť Michal Valent.
Úvodné zostavy:

Dukla Trenčín: Valent – Starosta, Romančík, Cebák, Frühauf, Holenda, Bohunický, Pač – Bezúch, Ölvecký, Radivojevič – Gašparovič, T.Varga, Hossa – Hecl, Dlouhý, Mikula – D.Hudec, J.Pardavý ml., Sojčík – J.Švec

HC Košice: Habal – Kessel, Matejka, Dudáš, Šedivý, Pulli, Martin Bača, Michalčin, Martin Novotný – Kafka, Hovorka, Suja – Spilar, Pacan, L.Nagy – Hričina, Boltun, Šoltés – T.Klíma, Vrábeľ, Š.Petráš.
Piatkový hokejový podvečer v Trenčíne bude v znamení veľkého šlágra Tipsport ligy. Sily si zmeria prvý s druhým. Dukla má aktuálne pred Košicami náskok 6 bodov, pričom Oceliari majú odohratý 1 zápas navyše. Pod hradom Matúša Čáka sa budú snažiť o stiahnutie náskoku svojho rivala.

Dukla má aktívne skóre 77:42 a 59 bodov, vyhrala šesť z posledných siedmich zápasov. Na domácom ľade dokázala pozbierať 33 z 39 možných bodov, keď vyhrala 9 stretnutí v riadnom hracom čase, tri v predĺžení a jedinýkrát odišla bez bodov, práve počas minulého víkendu, kedy podľahla Nitre 1:4. Najproduktívnejším hráčom trenčianskeho tímu je Peter Ölvecký, ktorý má na konte 22 bodov (10+12) a celkovo je v produktivite ligy na 11.priečke. V tímovej tabuľke mu dýchajú na chrbát Radivojevič (6+14), Bezúch (8+10), po 15 bodov majú Starosta a Varga. Brankárskou jednotkou Trenčanov je Michal Valent, jeho úspešnosť zákrokov 95% je najlepšia v celej Tipsport lige.

Posledné zápasy Dukly:
Orange 20 – Dukla 2:4 (Góly: Starosta, Bulík, Bezúch, Ölvecký)
Dukla – Nitra 1:4 (Gól: Radivojevič)
Žilina – Dukla 2:5 (Góly: Hossa 2, Ölvecký, Pardavý, Sojčík)
Dukla – Bystrica 4:2 (Góly: Hecl 2, Varga, Sojčík)
Poprad – Dukla 1:2 (Góly: Hudec, Sojčík)

Košice majú na konte 53 puntíkov, nastrieľali 87 gólov a inkasovali doposiaľ 59-krát. V posledných siedmich dueloch našli dvoch premožiteľov. Vonku nie sú výkony zverencov trénera Jančušku najlepšie, z dvanástich zápasov vyhrali päťkrát, sedem duelov vyšlo lepšie súperom. Lídrom kanadského bodovania Oceliarov je Marek Hovorka, ktorý je na bronzovej pozícii ligy so ziskom 26 bodov (8+18). Kafka má o tri puntíky menej (13+10), Ladislav Nagy aj vinou menšieho počtu odohraných zápasov je na méte 21 bodov (13+8), v posledných piatich zápasoch nastrieľal 7 gólov!. Medzi troma žrďami sa košický tím spolieha na dvojicu Lundstrom – Habal. Švéd Joakim Lundström nastúpil na 11 stretnutí, z ktorých 6 vyhral a má bilanciu 92,80% úspešných zákrokov. Český kolega Vladislav Habal má na konte 14 duelov, z nich 10 víťazných a bilanciu 92,80%.

Posledné zápasy Košíc:
Košice – Nové Zámky 7:0 (Góly: Nagy 2, Hovorka, Klíma, Pulli, Suja, Šoltés)
Košice – Žilina 5:2 (Góly: Kafka 2, Hovorka, Nagy, Boltun)
Bystrica – Košice 5:3 (Góly: Pacan, Nagy, Kessel)
Košice – Poprad 3:1 (Góly: Kafka, Hovorka, Šedivý)
Mikuláš – Košice 2:4 (Góly: Nagy 3, Pacan)
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.
Rozpis
Dukla Trenčín
Zostavy :
Zoradenie : Valent – Starosta, Romančík, Cebák, Frühauf, Holenda, Bohunický, Pač – Bezúch, Ölvecký, Radivojevič – Gašparovič, T.Varga, Hossa – Hecl, Dlouhý, Mikula – D.Hudec, J.Pardavý ml., Sojčík – J.Švec
Lavička :
HC Košice
Zostavy :
Zoradenie : Habal – Kessel, Matejka, Dudáš, Šedivý, Pulli, Martin Bača, Michalčin, Martin Novotný – Kafka, Hovorka, Suja – Spilar, Pacan, L.Nagy – Hričina, Boltun, Šoltés – T.Klíma, Vrábeľ, Š.Petráš
Lavička :
Rozhodcovia
Baluška, Kika – J.Tvrdoň, Šefčík

1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?

Blíži sa veľká obnova kina Panorex

Náklady na opravu odhaduje mesto na 2,5 milióna eur.

Vizualizácia interiéru kina

Na Slovensku bude od 24. októbra do 1. novembra platiť zákaz vychádzania

Výnimky tvoria cesty do práce, obchodu, lekárne či na vychádzku so psom.

Igor Matovič hovorí o nových opatreniach.

Školy budú od pondelka 26. októbra do piatka 27. novembra zatvorené

Výnimku z tohto opatrenia majú detské jasle, materské školy a prvý stupeň základných škôl.

Hokejisti HK Dukla Trenčín - ilustračná fotografia.