TRENČIANSKE TEPLCIE. Policajná hliadka z Trenčianskych Teplíc 22. novembra v raňajších hodinách spozorovali pred pohostinstvom v Trenčianskych Tepliciach 36-ročného Ondreja, o ktorom je známe, že v minulosti sa dopustil rôznej trestnej činnosti.

Hliadka sa rozhodla pre kontrolu Ondreja. Muž bol špinavý. Na rukách a na topánkach bolo vidieť stopy červenej tekutiny, ktorá pripomínala krv.
Policajti následne zistili, že na ulici Ľudovíta Štúra v opustenom liečebnom dome fyzicky napadol 49-ročného muža. Kovovou tyčou ho mal opakovane udierať do hlavy a následne mal zobrať zo zeme nôž, ktorým ho pichol do oblasti brucha.

Po tomto zistení išla hliadka ihneď uvedenú vec preveriť. Na mieste bol nájdený 49-ročný muž, ktorý chodil po chodbe, pričom na hlave mal zaschnutú krv, ale nesťažoval sa na žiadnu bolesť.
Policajná hliadka ihneď privolala rýchlu zdravotnú pomoc. Nakoľko bolo miesto ťažko prístupné, hliadka muža vyviedla von.
„Poškodený počas incidentu utrpel zranenia s predpokladanou dobou liečenia cca jeden mesiac. V zmysle zákona hrozí v tomto prípade obvinenému strata slobody na štyri až desať rokov,“ povedal krajský policajný hovorca Pavol Kudlička.
Autor: tn