Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Dukla prevalcovala aj mladíkov z HK Orange 20

Trenčania vyhrali aj v 11. zápase sezóny.

Trenčín nemal problém s Novými Zámkami.Trenčín nemal problém s Novými Zámkami. (Zdroj: SITA)

TRENČÍN.Do trenčianskej bránky sa po prvý raz v sezóne postavil brankár Hiadlovský. Dukla nechcela ponechať nič na náhodu a proti svižne hrajúcej dvadsiatke sa rýchlo dostala do vedenia. V 2. min prenechal Mikula puk Dlouhému a jediný legionár v drese Trenčína otvoril pohotovou strelou skóre. Už o minútu mohli viesť domáci dvojgólovým
rozdielom, lenže prihrávka Šveca na Pardavého bola pridlhá.

Aktivita lídra pokračovala a v 13. min pridal aj druhý gól. Starostovu strelu od modrej tečoval pred Durným Bezúch a bolo 2:0. V 16. min mohol pridať tretí gól opäť Bezúch, no nenamieril presne.

Úvod druhej tretiny patril mladíkom. Tí si vypracovali niekoľko šancí. Dlapkovo zakončenie zachránil Hiadlovský a Vibíralova strela iba tesne minula pravú tyč. Gól napokon padol na opačnej strane. Starostov nahadzovaný puk usmernil za Durného chrbát Olvecký. Mladíci boli aktívni, ale na gól im to nestačilo ani v prostrednej časti hry.

Aj úvod poslednej tretiny patril Trenčanom. Tí už po 27 sekundách pridal štvrtý presný zásah. Po Starostovej strele sa k odrazenému puku dostal Bezúch a nechytateľným zakončením upravil už na 4:0. Mladíci sa napriek nepriaznivému stavu snažili o otvorený hokej a hoci šance nepribúdali, hral sa ľúbivý hokej. Desať minút pred koncom zápasu mohol hetrik skompletizovať Bezúch. Jeho pokus však Durný zlikvidoval.

Záverečná desaťminútovka sa už iba dohrávala a Dukla bez väčších problémov zvíťazila aj v jedenástom zápase sezóny.

Dukla Trenčín - HK Orange 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Góly: 2. Dlouhý (Mikula), 13. Bezúch (Starosta, Radivojevič), 27. Olvecký (Starosta, Bezúch), 41. Bezúch (Starosta, Radivojevič), vylúčení: 2:1, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: J.Konc, Baluška Junek, Výleta, 1440 divákov.

Trenčín: Hiadlovský Starosta, Romančík, Cebák, Frhauf, Holenda, Bohunický, Themár Bezúch, Olvecký, Radivojevič T.Varga, Bulík, Sojčík Gašparovič, R.Dlouhý, O.Mikula D.Hudec, J.Pardavý ml., J.Švec O.Okuliar
HK Orange: Durný Fereta, Hedera, Dlapka, Švarc, Zeleňák, Matejovič, Krempaský, Hílek Václav, Kundrík, Jaško Vašaš, V.Čacho ml., Vybíral Bjalončík, Tamáši, E.Smolka Marcinek, Šmida, Musliu

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

Odberné miesta v okrese Trenčín má najviac ľudí navštíviť cez víkend.

Čaká nás ďalšie kolo testovania.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Pozor na snehové jazyky a záveje

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu prvého stupňa pred snehovými závejmi a jazykmi.

Na cestách pozor na snehové jazyky.

V Trenčíne chcú počas víkendu otvoriť 36 odberných miest

Mesto Trenčín chce počas víkendu testovať antigénovými testami v 36 odberných miestach. Informovala o tom hovorkyňa Trenčína Erika Ságová.

Plošné testovanie na Covid-19:Zdravotník odoberá vzorku.