Častkovce – Partizánske 2:0 (0:0)
Súboj tímov z hornej polovice ligovej tabuľky lepšie zvládli domáci. Góly však prišli až v závere zápasu. V 80. min sa ako prvý presadil striedajúci Fako. V nadstavenom čase, keď už Partizánske hralo vabank, pridal druhý presný zásah Častkoviec kapitán Madro.
góly: 80. Fako, 90.+ Madro, ŽK: Mišura, Halás – Nový, Januška, Obžera, rozhodoval: Martiška, 100 divákov.
ČASTKOVCE: Koníček – Takáč, Mišura, Mizerák, Kurín, Husár (89. Masár), Tuschel (90. Gono), Halás (65. Fako), Adamec (90. Rechtorík), Madro, Bangai. Tréner: V. Stančík.
N. Dubnica – Myjava 1:1 (0:0)
Žifčák sa v 1. min nepresadil a v 2. min Peter Sivák hlavičkoval nad a Zaťko v 3. min kryl priamy kop Copka. Peter Sivák v 9. min zaváhal a v 15. min zle zakončil Matušica. Habšuda tvrdou strelou v 19. min neprekonal Solničku a v 27. min Horeš pálil tesne nad. V 44. min priamy kop Horeša odvrátil hlavou Maník. Hostia mali po prestávke tri rohy a v 56. min po strate lopty Zaťko zmaril šancu Matušicovi. V 62. min Švikruha po prihrávke Tadlánka v tutovke trafil Solničku av 70. min Copko z päťky nedal. Zaťko vychytal Vávru a v 76. min po rohu domáci brankár podbehol loptu, čo Vávra využil – 0:1. V 86. min po ruke v šestnástke Pilný z jedenástky vyrovnal a v 90. min Horeš zblízka prehlavičkoval domácu bránu.
Góly: 86. Pilný (11 m) – 76. Vávra. Rozhodoval Szalai, bez ŽK, 50 divákov.
N. DUBNICA: Zaťko – Tóth, Žifčák, Smolka, Pilný, Maník, Švikruha, Držík, Suchánek, Habšuda (25. Tadlánek), Turza (77. Pupiš).
MYJAVA: Solnička – Flamik, Copko, Kočica, Vávra, Pecha, Peter Sivák, Matušica (55. Jánošík), Horeš, Marček, Kvasnička (85. Pavol Sivák).
Domaniža – Tr. Teplice 2:0 (1:0)
V 17. min Šiko z 20 metrov vyskúšal Kubiša, ktorý loptu vyrazil na roh. V 24. min po faule Lutišana na Sviteka premenil K. Sádecký s prehľadom jedenástku – 1:0. V 38. min mal šancu Šiko, ktorý sa zbavil Haviara, ale Kubiš jeho strelu z päťky kryl. V 62. min po rohu Augustína Kordiš zblízka netrafil bránu. O päť minút mohol vyrovnať po dlhom pase Kostiča Lutišan, ale po kľučke na brankára sa strela obtrela o brvno. V 76. min po protiútoku Kordiš spoza obrancov tečovanou strelou do horného rohu pridal druhý gól.
Góly: 24. K. Sádecký (11 m), 76. Kordiš. Rozhodoval Bartko, ŽK: M. Košút – Lutišan, Beňo, Augustini, 150 divákov.
TR. TEPLICE: Škultéty – Lutišan, Beňo, Krivda, Kostič, Ševela, Mikloš, Augustini (69. Prchlík), Paška (86. Halaška), Moško (75. Batelka), Šiko. RADO HAVIAR
Tr. Stankovce – Holíč 2:0 (1:0)
Zápas sa hral krásneho slnečného počasia, ale fúkal mierny vietor. Hral sa rýchly, útočný futbal a útoky sa striedali na oboch stranách. Prvú šancu mal už v 2. min. Hrubý, ale bol z toho len roh. V 6. min. sa dostal do dobrej streleckej pozície Kováčik, ale jeho strela bola nepresná. Hráči Trenč. Stankoviec si potom vypracovali územnú prevahu, vyvíjali tlak na súperovu bránu, ale šance neprichádzali. Hráči Holíča hrozili hlavne z rýchlych brejkov, ale domáca obrana ich do vyložených šancí nepúšťala. Obrovskú šancu na otvorenie skóre zápasu mal v 24. min. Kováčik, ale Ravasovi v bráne hostí pomohlo brvno. Domáci hráči naďalej pokračovali v nátlakovej hre a v dobíjaní súperovej brány, mladí hráči Holíča však poctivo bránili.Prvá gólová akcia sa zrodila až v 36. min., keď sa k lopte v ideálnej pozícii dostal Ďuráči a prudkou strelou rozvlnil sieť – 1:0. Domáci hráči naďalej pokračovali v tlaku a väčšinou sa hralo na polovici súpera. Domáci hráči sa však proti prehustenej obrane hostí len ťažko presadzovali a tak na prestávku odchádzali s najtesnejším vedením.
Obraz hry sa nezmenil ani v druhom polčase, domáce mužstvo malo naďalej výraznú prevahu, miestami až drvivú. Prvú šancu v 2. polčase mal v už v 47. min. Blaško, ale gól z toho nebol. V 57. min. zahrávali hráči Holíča štandardnú situáciu a lopta len tesne minula pravú tyč Zemanovičovej brány. V 61. min. sa dostal do šance Ďuráči, ale jeho prudká strela išla do náručia brankára. Ďalšia gólová akcia sa zrodila v 64. min. Do šestnástky vnikol Repa v pozícii pravého krídla, jeho prvú strelu stihol Ravas zblokovať, ale následný lob skončil v sieti – 2:0. V 68. min. si nabehol na hlavičku Ančic, ale hlavičkoval tesne nad. Rovnako neúspešne hlavičkoval v 72. min. Čibík. V 73. min. sa ocitol sám pred brankárom Antošík, ale brankár mu strelu zblokoval. V 74. min. napálil Ďuráči loptu z 10 m do brvna. Domáce mužstvo naďalej pokračovalo v útočných aktivitách, ale bez gólového efektu. Obrovskú šancu na zvýšenie náskoku mal v 88. min. Repa, ale jeho prudkú strelu vytlačil Ravas na roh. Víťazstvo mohol spečatiť v 90. min. Pekár, ale mieril len do brankára.
góly: 36. Ďuráči, 64. Repa, ŽK: Ďanovský, Repa – Uher, Mihálik, rozhodoval: Švolík, 200 divákov.
TR. STANKOVCE: Zemanovič – Antošík (90. Pekár), Kováčik (64. Marcinát), Kvasnice, Čibík, Hrubý, Repa (89. Polek), Blaško (77. Biras), Ďanovský, Ďuráči, Ančic. Tréner: R. Pevný. ŠTEFAN ŠMATLÁK
Ostatné výsledky: Hlohovec – Vrbové 4:2 (2:0), Jaslovské Bohunice – Prečín 4:0 (2:0), Boleráz – Veľké Kostoľany 0:0, Malženice – Šimonovany 2:0 (1:0).
1. Malženice 7 6 1 0 16:3 19
2. Šimonovany 7 5 1 1 12:6 16
3. Tr. Stankovce 8 5 0 3 21:8 15
4. Častkovce 7 5 0 2 14:5 15
5. Hlohovec 7 4 2 1 13:9 14
6. Prečín 8 4 1 3 16:16 13
7. Myjava 7 3 2 2 10:6 11
8. Jasl. Bohunice 8 3 2 3 8:5 11
9. Boleráz 7 3 2 2 9:7 11
10. Vrbové 8 2 3 3 8:9 9
11. Partizánske 8 2 3 3 7:9 9
12. Domaniža 8 3 0 5 8:17 9
13. V. Kostoľany 7 2 2 3 8:9 8
14. N. Dubnica 7 2 1 4 10:12 7
15. Holíč 7 0 0 7 2:19 0
16. Tr. Teplice 7 0 0 7 4:26 0