Piatok, 5. marec, 2021 | Meniny má FridrichKrížovkyKrížovky

Trenčín začal s remízou

Zverenci trénera Martina Ševelu remizovali s Maccabi Tel Aviv v prvom prípravnom zápase pred zápasmi prvého predkola Európskej ligy UEFA.

V úvodnom prípravnom zápase sa zrodila remíza.V úvodnom prípravnom zápase sa zrodila remíza. (Zdroj: ASTRENČÍN.SK)

Maccabi Tel Aviv – AS Trenčín 1:1 (0:0)

Maccabi si prvú šancu vypracoval hneď v úvode stretnutia. Po strate lopty pred šestnástkou AS sa dostal k strele Scarione, ale Chudý jeho strelu vyrazil. Po úvodnom tlaku izraelského majstra prišlo poľavenie. Hra sa odohráva prevažne v strede poľa. Ďalšiu šancu Trenčania ponúkli súperovi v polovici prvého polčasu. Na začiatku akcie Maccabi bola zlá rozohrávka medzi stopérmi. Almog však krížnu strelu namieril mimo pravej žrde. V 38. minúte si Van Haaren narazil loptu s Čatakovičom. Stredom ihriska si to namieril pred pokutové územie, ale loptu poslal mimo žrde.

Druhá polovica zápasu odštartovala po početných polčasových zmenách v oboch tímoch. Tím okolo kapitána Maduku bol od prvej minúty aktívnejší. V 53. minúte zužitkoval aktivitu Čatakovič skvelou strelou spoza pokutového územia – 0:1. O štyri minúty neskôr sa oprel do lopty na hranici pokutového územia Brenkus, ale brankár jeho strelu bravúrne vytlačil na roh. Hru kúskovalo množstvo súbojov v strede poľa. Šance neprichádzali, ale gól predsa len padol. Brankár Mydla zle rozohral a Azulay už nemal problém vyrovnať – 1:1. V posledných sekundách zápasu trafil Cohen brvno, no skóre stretnutia sa už nezmenilo.

Načítavam video...

Góly: 76. Azulay – 53. Čatakovič. AS Trenčín: Chudý (46. Mydla) – R. Klooster, Maduka, Memič, Kurín – Beďatš (46. Richtárech, 73. El Mahdioui) – M. Klooster, Van Haaren (46. Brenkus, 82. Richtárech), Košťál (46. Prekop), Adekunle (46. Carro) – Čatakovič (58. Armando Mance).

Dnes (v stredu 21. júna) odohrá AS Trenčín druhý zápas prípravy, keď sa predstaví na ihrisku MŠK Žilina (11.00 h).