Utorok, 21. november, 2017 | Meniny má Elvíra

KAM ZA FUTBAL: Dubnica hostí lídra z Komárna

Pozvánka na futbalový víkend.

(Zdroj: Milan Černák)

DOSPELÍ

III. LIGA - 31. kolo - 27. 5. o 17.00 h Dubnica - Komárno (Santa, Juhás, M. Krivošík, Rosa), Horná Nitra - Nemšová (Šima, Ábel, M. Farkaš, Gábor), FC Horses - Beluša (Kozolka, Toběrný, Husár, Marci).

IV. LIGA SZ - 27. 5. o 17.00 h Vrbové - Častkovce (Mokoš, Šlosár, Piaček, Jeriga), o 19.00 h Myjava B - Domaniža (Škadra, Kollárik, Pucher, Michna), 28. 5. o 17.00 h Boleráz - Borčice (Čulák, Meluš, Košecký, Čornák), Malženice - Tr. Stankovce (Barcík, Chlebo, L. Kováč, Turčan), Nová Dubnica - Holíč (Košťál, Hrudík, Pavlovič, Hromník), Prečín - Tr. Teplice (Šmátrala, Jeremias, Kišš, Kútny).

V. LIGA SEVER - 28. 5. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Streženice (Gembický, Drábik, Zachara, Očkovský), o 17.00 h Podolie - Brvnište (Jordanov, Patka, Belanský, Hancko), Opatová - Cígeľ (Kondéová, Majer, Titurus, Kvaššay), Tr. Turná - Stará Turá (Bircsák, Bazsó, Valko, Gajdoš), Uhrovec - Plevník-Drienové (Rusinko, Srnec, Blažek, Gróf).

VI. liga – 27. kolo – 27.5. o 17.00 h Zamarovce – Veľká Hradná (Šišovský st., Gago, Škultétyová), Očkov – Tr. Jastrabie (Hruda, Jaroš, Vaňo), 28.5. o 17.00 h Kľúčové – Dolná Súča (Vitko, Zelieska, Kvasnica), Brestovec – Bošáca (Vobořil, Michalec, Mikulášek), Ľuborča – Nová Ves (P. Publko, Vaňo, Veselák), Horná Súča – V. Bierovce/Op. (Király, Síleš, Stračiak), Čachtice – Dubodiel (Vido, Gago, J. Bušo), Kočovce – Tr. Teplá (Ježík, Škultétyová, Rigó).

VII. sever – 24. kolo – 28.5. o 14.00 h Záblatie – Horné Srnie (V. Fabián, Ješko, Poruban), Selec – Neporadza (Mazúch, Zelieska, Kvasnica), Drietoma – Mel.-Lieskové (R. Kováčik, Gavenda, Masár), Horňany – Skalka (Orzságh, Malík, Manina), Mn. Lehota – Dolná Poruba (Király, Stračiak, Síleš).

VII. liga juh – 23. kolo – 27.5. o 17.00 h Brezová – Pobedim (Mikulášek, Vobořil, Michalec), Kostolné/St. Turá B – Krajné (Hudec, Kurnický, Kotian), 28.5. o 17.00 h Hrádok – Polianka (Matúš, Šimko, Klimčík), Tr. Bohuslavice – Dolné Srnie (Cibulka, Kurnický, Kubánová), Kálnica – Horná Streda (Poruban, Gavenda, Ješko), Bzince – Lúka (Kahún, Podmajerský, Foltín), Zem. Podhradie – Turá Lúka (M. Kačička, Svetkovič, Šišovský ml.).

VIII. liga Trenčín – 25. kolo – 28.5. o 17.00 h Motešice – Omšenie (Malík, Manina, Orzságh), Soblahov – Tr. Stankovce B (Jaroš, Hruda, Mazúch), Ivanovce – Bobot (Šišovský st., Zemanovič, Kročil). Dohrávka 21. kola: 27.5. o 17.00 h Svinná – Omšenie (Jakúbek, Klimčík, Valápka).

VIII. liga Nové Mesto – 19. kolo – 28.5. o 14.00 h Potvorice – Brunovce (Klimčík, Matúš, Šimko), Stará Lehota – Mor. Lieskové (Cibulka, Kubánová, Hudec), Považany – Nová Bošáca (J. Bušo, Žiška), Hôrka – Beckov (Svetkovič, Šišovský ml., M. Kačička), Lubina – Modrová (Michalec, Kotian, Jeřala), Lubina kop. – Hrachovište (Mikulášek, Vobořil).

VIII. liga Myjava – 19. kolo – 28.5. o 14.00 h Bukovec – Chvojnica (Podmajerský, Foltín), Priepasné – Košariská (Švancara, Sloboda), Hrašné – Vrbovce (Kahún, Osuský).

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 34. kolo - 24. 5. o 10.00 a 12.30 h Myjava - Nové Zámky (Poruban, Fabian, Bulko), 31. 5. o 14.00 a 16.30 h Horná Nitra - Dubnica (R).

II. LSDZ a LMDZ - 29. kolo - 28. 5. o 10.00 a 12.30 h Dubnica - PFA ViOn (Bezák, Matuška, Blaháč).

III. LSD a LMD - 28. 5. o 10.00 a 12.30 h Nové Mesto - J. Bohunice (Janus ml., Laco, Janus), Partizánske - Bánovce (Drobec, Berec, Jančok).

IV. LIGA SZ - 27. 5. o 17.00 h Tr. Stankovce - Dolná Súča (Hrenák, Judiny), Tr. Turná - Bošany (Ondráš, Hulínek), 28. 5. o 10.00 h Nemšová - Kanianka (Hulínek, Ondráš), o 11.00 h Borčice - D. Vestenice (Fabian, Poruban).

V. LIGA SEVER - 27. 5. o 14.30 h Ladce - Stará Turá (Vyletelka, Hromádka), o 17.00 h Nedožery-Brezany - Drietoma (Plecho, I. Mokrý), Selec - Klát. N. Ves (Sokol, Bečka), Turani - Košeca (Révay, Košťál), Bošáca - Streženice (Murín, Burian), 28. 5. o 13.00 h Domaniža - Melčice-Lieskové (Bulko, ObFZ), o 14.00 h Horná Poruba - Častkovce (Jakubis, Hagara).

VI. sever – 17. kolo – 27.5. o 11.00 h Ľuborča – Horné Srnie (Ješko, Zemanovič), 28.5. o 10.30 h Veľká Hradná – Bobot (Király, Síleš), o 11.00 h Ľuborča – Horné Srnie (Ješko, Zemanovič), o 14.00 h Zamarovce – Dubodiel/Tr. Jastrabie (Gago, S. Fabian), o 14.30 h Soblahov – Horná Súča (Hruda, Jaroš).

VI. juh – 17. kolo – 27.5. o 17.00 h Bzince – Brezová (Pavlovič, Žiška), 28.5. o 11.00 h Podolie/Očkov – Horná Streda (Kurnický, Jeřala), o 14.00 h Kočovce – Mor. Lieskové (Rigó, R).

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 28. 5. o 10.00 a 12.00 h Trenčín - Púchov (Judiny, R. Kováčik, Hromádka). Dohrávka: 25. 5. o 14.00 a 16.00 h FC Nitra - Trenčín (Pucher, Božik, Kollárik).

II. LSŽ a LMŽ - 29. kolo - 27. 5. o 10.00 a 12.00 h Dubnica - Bánovce (Ondráš, Opatovský), Trenčín B - Komárno (Baňár, R. Kováčik, v Opatovej).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 27. 5. o 10.00 a 12.00 h N. Pravno - N. Dubnica (M. Mokrý, I. Mokrý), Nemšová - Nové Mesto (Burian, Murín).

IV. liga st. žiaci – 22. kolo – 28.5. o 10.30 h Svinná – Tr. Jastrabie/Dubodiel (Stračiak), Tr. Turná – Zamarovce (Kvasnica), Záblatie – Dolná Súča (Masár), Soblahov – Horné Srnie (Zelieska), Stará Turá – Krajné (Kotian), Tr. Stankovce – Čachtice (Šišovský ml.), o 11.00 h Bobot/Motešice – Bošáca/Zem. Podhradie (Manina).

V. liga A – 24. kolo – 28.5. o 10.30 h Opatová – V. Bierovce/Opatovce (Veselák), o 14.00 h Chocholná-Vel. – Omšenie (Kročil), 31.5. o 17.30 h Drietoma – Ľuborča (S. Fabian).

V. liga B – 18. kolo – 27.5. o 10.30 h Podolie – Potvorice, o 15.30 h Modrová – Horná Streda (Kubánová), 28.5. o 10.30 h Brezová – Beckov (Mazúch), Bzince – Mor. Lieskové/D. Srnie (Žiška), Pobedim – Turá Lúka/Polianka (Cibulka), Nová Ves – Hrádok/Lúka (J. Bušo).

IV. liga ml. žiaci – 22. kolo – 27.5. o 10.30 h Tr. Stankovce – Kálnica (S. Fabian), Tr. Teplice – Mel.-Lieskové/Ivanovce (Jakúbek), Častkovce – Selec (Kurnický), Chocholná-Vel. – TTS Trenčín/Záblatie (Kročil), Soblahov – Tr. Bohuslavice (Šimko), o 15.00 h Horná Súča – Veľká Hradná (Ješko).

PRÍPRAVKY

Sever I – 13. kolo – 26.5. o 16.30 h Mel.-Lieskové/Ivanovce – Tr. Stankovce (Valápka), o 17.30 h Drietoma – Horná Súča (S. Fabian), Tr. Teplice/D. Poruba – Kľúčové (Jakúbek), Ľuborča – AFC Trenčín (Jaroš).

Sever II – 27.5. o 9.00 h Bobot (Škultétyová, Síleš), Juh I – 27.5. o 9.00 h Čachtice (Jeřala), Juh II – 27.5. o 9.00 h St. Turá (Foltín), Juh III – 27.5. o 9.00 h Kočovce (Žiška).

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 27. 5. o 12.00 (14.00) h Tr. Teplice - Žilina (Ďurčo, Pavlačková, Gašparíková), 28. 5. o 14.30 (16.30) h Myjava - Slovan (Otrubčák, Černek, Obeda).


  1. Bývalý starosta obce Višňové Jaroslav Bača ide za mreže na 20 rokov Foto 21 977
  2. Súd vymeral tresty pre členov zločineckej skupiny z Považia 17 303
  3. Odsúdeného exstarostu Baču zadržali a odviezli do väzenia Foto 5 020
  4. FOTO: Historická medaila Tadlánka, sklamanie Chochlíkovej 502
  5. Politológ: Budeme prekvapení, ako sa budú nezávislí správať v zastupiteľstvách 338
  6. FOTO: Novorodenci z trenčianskej pôrodnice 318
  7. Podľa poslancov začala župa zasadať s porušením zákona Foto 305
  8. Nové detské ihrisko doplní unikátny vodný svet Foto 287
  9. Nepoučiteľný Marek nafúkal cez 2,5 promile. Hrozia mu dva roky väzenia 249
  10. Fotosúťaž HoryZonty: Nádherné fotky prírody a človeka Foto 233

Najčítanejšie správy

Trenčín

Bývalý starosta obce Višňové Jaroslav Bača ide za mreže na 20 rokov

Krajský súd v Trenčíne dnes zamietol odvolanie Jaroslava Baču a potvrdil rozsudok Okresného súdu. Bývalý starosta Višňového tak pôjde do väzenia na 20 rokov.

Súd vymeral tresty pre členov zločineckej skupiny z Považia

Rozsudok je právoplatný a senát ho vyhlásil po tom, ako schválil dohodu o vine a treste medzi prokurátorom a obvinenými.

Odsúdeného exstarostu Baču zadržali a odviezli do väzenia

Bývalý starosta obce Višňové Jaroslav Bača po rozhodnutí Krajského súdu dnes nastúpil na výkon trestu v ilavskej väznici.

FOTO: Historická medaila Tadlánka, sklamanie Chochlíkovej

Začiatkom novembra sa v Budapešti konali majstrovská sveta najprestížnejšej organizácie v kickboxe WAKO. Tomáš 
Tadlánek na nich získal bronzovú medailu.

Politológ: Budeme prekvapení, ako sa budú nezávislí správať v zastupiteľstvách

Župným voľbám v Trenčianskom kraji dominoval Jaroslav Baška, vo veľkej miere uspeli aj nezávislí kandidáti.

Blízke regióny

D1 pri Žiline definitívne skončí v poli

Hoci si diaľničiari vybrali zhotoviteľa privádzača do Žiliny ešte pred štyrmi mesiacmi, dodnes nie je zmluva so stavebnou spoločnosťou podpísaná.

Policajti pátrajú po mužovi z Poluvsia

Odsúdený muž sa vyhýba nástupu do väzenia. Môže byť ozbrojený.

Väzenie pre časť skupiny z Považia známej ako „dvojičky“

Nepodmienečné tresty odňatia slobody na päť až deväť rokov vymeral dnes senát na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pre sedem osôb, ktoré priznali spáchanie trestných činov založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a drogový zločin.

Napadnutý policajt, fajčenie na stanici či vytrhnuté sedadlá. Polícia bola v pohotovosti aj po zápase

Bratislavskí policajti zaevidovali včera viacero prípadov v súvislosti so zápasom medzi Slovanom a Spartakom Trnava.

Našli jasnú stopu po lúpežnom rytierovi

Pri opravách v severnom obytnom krídle Bystrického hradu narazili chlapi, ktorí sa venujú záchrane pamiatky, na ďalšie prekvapenie. Tých má hrad, ktorý prešiel opakovanými prestavbami, naozaj veľa.

Všetky správy

V Belgicku zadržali 112 slovenských kamiónov pre možné vykorisťovanie vodičov

Polícia skúma, či nedošlo k systematickému sociálnemu dumpingu.

Slovensko neuspelo v boji o sídlo Európskej liekovej agentúry

Bratislava nezískala sídlo EMA, bola na štvrtej nepostupovej pozícii.

Raši chce prerátať výsledky volieb, podal podnet na Ústavný súd

Košický primátor napadol sčítanie hlasov v Zemplínskej Širokej.

Štátna firma ukázala, ako by sa dalo obísť zvyšovanie príplatkov

Najväčší súkromní zamestnávatelia zhodne tvrdia, že také kroky, ako chystá železničné Cargo, neplánujú.

Vo veku 49 rokov zomrela bývalá wimbledonská víťazka Jana Novotná

Českej tenistke sa darilo najmä vo štvorhre, veľké úspechy však dosiahla aj v dvojhre.

Kam vyraziť