DOSPELÍ
III. LIGA - 29. kolo - 13. 5. o 16.30 h FC Horses - Gabčíkovo (Patrovič, Šamaj, Tokoš, Gábor), 14. 5. o 16.30 h Nové Zámky - Nemšová (Gašparovič, Grolmus, Blaháč, Valach), Galanta - Dubnica (Pecek, Ábel, M. Farkaš, Košecký).
IV. LIGA SZ - 13. 5. o 16.30 h Partizánske - N. Dubnica (R. Farkaš, Lévai, Volf, Nedveď), o 19.00 h Myjava B - Tr. Stankovce (Poruban, Fabian, Maráz, Juráň), 14. 5. o 16.30 h Častkovce - Šimonovany (Šmátrala, Jeremias, Kalčík, Kysel), Boleráz - Tr. Teplice (Šlosár, Mokoš, Piaček, Inovecký), Borčice majú voľno.
V. LIGA SEVER - 13. 5. o 16.30 h Z. Kostoľany - Stará Turá (Srnec, Rusinko, Blažek, Hengerics), 14. 5. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Brvnište (Pe. Šamko, Miksa, M. Mokrý, Kovačic), o 16.30 h Podolie - Opatová (Matuška, Mihál, Hrabaj, Jambor), Uhrovec - Horovce (Frič, Jančovič, Urbanovič, Šálek), Tr. Turná - Plevník-Drienové (M. Magdolen, I. Mokrý, Záhumenský, Kálmán).
VI. liga – 25. kolo – 13.5. o 16.30 h Zamarovce – Tr. Jastrabie (J. Bušo, Vaňo, Cibulka), 14.5. o 13.30 h Kľúčové – Bošáca (Vido, Gago, Jaroš), Čachtice – Veľká Hradná (Mazúch, Kvasnica, Zelieska), Brestovec – Kočove (Király, Stračiak, Síleš), Nová Ves – Veľké Bierovce/Opatovce (Šišovský st., Svetkovič, Rigó), Horná Súča – Dolná Súča (Ježík, Gavenda, Škultétyová), Ľuborča – Dubodiel (Maráz, Šimko, Masár), Očkov – Tr. Teplá (Hudec, Kurnický, Pavlovič).
VII. sever – 14.5. o 10.30 h Dolná Poruba – Horné Srnie (Vido, Gago, Jaroš), o 16.30 h Selec – Skalka (Ježík, Gavenda, Škultétyová), Horňany – Záblatie (Tarabus, Ješko, Zemanovič), Mel.-Lieskové – Mn. Lehota (Maráz, Masár), Drietoma – Neporadza (Poruban, Vaňo).
VII. juh – 21. kolo – 13.5. o 16.30 h Brezová – Dolné Srnei (Kahún, Podmajerský, Foltín), 14.5. o 16.30 h Hrádok – Lúka (Rigó, Svetkovič), Zem. Podhradie – Kostolné/St. Turá B (Orzságh, Malík, Manina), Kálnica – Polinaka (Zelieska, Kvasnica), Tr. Bohuslavice – Turá Lúka (Vitko, Šimko), Bzonce – Krajné (Mazúch, Jeřala), Pobedim – Horná Streda (Hulínek, Pavlovič).
VIII. liga TN – 23. kolo – 14.5. o 16.30 h Omšenie – Tr. Stankovce B (Klimčík, Jakúbek), Motešice – Bobot (Jaroš, Vido, Gago), Soblahov – Svinná (V. Fabián, Šišovský ml., Kročil).
VIII. liga NM – 17. kolo – 14.5. o 16.30 h Potvorice – Mor. Lieskové (J. Bušo, Žiška), Hôrka – Stará Lehota (Šišovský st., Kubánová), Lubina kop. – Beckov (Király, Síleš), Považany – Brunovce (Kurnický, Hudec), Modrová – Hrachovište (Cibulka, Valápka), Lubina – Nová Bošáca (Stračiak, Kotian).
VIII. liga MY – 17. kolo – 14.5. o 16.30 h Jablonka – Chvojnica (Kahún, Osuský), Hrašné – Košariská (Podmajerský, Foltín), Bukovec – Priepasné (Švancara, Sloboda).
DORAST
I. LMD U17, U16 - 13. 5. o 11.00 a 13.15 h Trnava - Trenčín (Santa, Haršány, Bartoš).
II. LSDZ a LMDZ - 33. kolo -10. 5. o 15.00 a 17.30 h Dubnica - Lok. Trnava (Obeda, Fabian, Bečka), 11. 5. o 16.00 a 14.00 h P. Bystrica - Myjava (Judiny, Černej, Oselský).
II. LSDZ a LMDZ - 27. kolo - 14. 5. o 10.00 a 12.30 h Dubnica - Petržalka akadémia (Hulínek, Papuča, Vyletelka), 17. 5. o 10.00 a 12.30 h Inter – Myjava (BFZ).
III. LSD a LMD - 13. 5. o 10.00 a 12.30 h Krakovany - Bánovce (Meluš, Laco, Miksa), 14. 5. o 10.00 a 12.30 h Nové Mesto - Šaľa (Bartoš, Santa, Haršány).
IV. LIGA SZ - 13. 5. o 12.00 h Beluša - Dolná Súča (Pavlačková, Judiny), o 16.30 h Tr. Turná - D. Vestenice (Gašparíková, Hromádka), Tr. Stankovce - Led. Rovne (Judiny, Pavlačková), 14. 5. o 10.00 h Nemšová - Bošany (Fabian, Poruban), o 11.00 h Borčice - N. Dubnica (Obeda, Maráz).
V. LIGA SEVER - 13. 5. o 16.30 h Bošáca - Melčice-Lieskové (R. Kováčik, Ševčík), FK Turani - Chynorany (Majcher, Baňár), Selec - Streženice (Bulko, Čaja), Častkovce - Klát. N. Ves (D. Kováčik, Révay), 14. 5. o 14.00 h Ladce - Drietoma (Poruban, Fabian), Prečín - Stará Turá (Szalai, Kotrec).
VI. sever – 15. kolo – 13.5. o 11.00 h Ľuborča – Dubodiel/Tr. Jastrabie (Ješko, Jakúbek), 14.5. o 11.00 h Horná Súča – Horné Srnie (Gavenda, Škultétyová), o 13.30 h Zamarovce – Opatová (Jakúbek, Klimčík), o 14.00 h Soblahov – Bobot (Šišovský ml., Kročil).
VI. juh – 15. kolo – 13.5. o 16.30 h Bzince – Kočovce (Švancara, Sloboda), 14.5. o 13.00 h Potvorice – Mor. Lieskové (J. Bušo, Žiška), o 13.30 h Krajné – Brezová (Kotian).
ŽIACI
I. LSŽZ U15, U14 -14. 5. o 10.00 a 12.00 h Trnava - Myjava (Bartko, S. Krivošík, Benko), Trenčín - Inter (Tarabus, Šamaj, Majcher).
I. LMŽ U13, U12 - 13. 5. o 10.00 a 11.30 h Myjava – Trnava, Inter – Trenčín.
II. LSŽ a LMŽ – 27. kolo - 13. 5. o 10.00 a 12.00 h Trenčín B - Trebatice (R. Kováčik, Ševčík, v Opatovej), Dubnica - P. Bystrica (Čaja, Bulko), 14. 5. o 10.00 a 12.00 h Piešťany - Bánovce (Košťál, Haring).
III. LSŽ a LMŽ - 13. 5. o 10.00 a 12.00 h Nové Mesto - N. Pravno (D. Kováčik, Révay), Nemšová - N. Rudno (Baňár, Majcher), N. Dubnica má voľno.
IV. liga st. žiaci – 20. kolo – 14.5. o 10.30 h Svinná – Dolná Súča (Stračiak), Soblahov – Zamarovce (Šišovský ml.), Tr. Jastrabie/Dubodiel – Horné Srnie (Király), Tr. Stankovce – St. Turá (Šišovský st.), Záblatie – Bošáca/Zem. Podhradie (Jakúbek), Tr. Turná – Krajné (Valápka), o 11.00 h Bobot/Motešice – Čachtice (Manina).
V. liga A – 22. kolo – 13.5. o 10.30 h Drietoma – V. Bierovce/Op. (Valápka), 14.5. o 9.00 h Horná Súča – Ľuborča (Škultétyová, Gavenda), o 10.30 h Skalka – Omšenie (Klimčík), Opatová – Chocholná-Vel. (Šimko).
V. liga B – 16. kolo – 14.5. o 10.30 h Potvorice – Horná Streda (Žiška), Podolie – Beckov (Kubánová), Pobedim – Hrádok/Lúka (Cibulka), Brezová – Mor. Lieskové/D. Srnie (Mazúch), o 11.00 h Nová Ves – Bzince (Rigó). Zápas Modrová – Turá Lúka/Polianka je odložený na 2.6. o 17.00 h.
IV. liga ml. žiaci – 20. kolo – 13.5. o 10.30 h Častkovce – Opatová/AS Trenčín (Rigó), Chocholná-Vel. – Mel.-Lieskové/Ivanovce (S. Fabian), Tr. Bohuslavice – TTS Trenčín/Záblatie (Žiška), o 12.00 h Tr. Stankovce – Horná Súča (Šišovský ml.), o 14.00 h Soblahov – Selec (Zelieska), 15.5. o 17.00 h Tr. Teplice – Veľká Hradná (Jakúbek).
PRÍPRAVKY
SEVER I – 11. kolo – 12.5. o 16.30 h Mel.-Lieskové/Ivanovce – Horná Súča (Valápka), o 17.00 h Tr. Teplice/D. Poruba – Drietoma (Jakúbek), Ľuborča – Tr. Stankovce (Klimčík), AFC Trenčín – Kľúčové (Vaňo).
SEVER II – 13.5. o 9.00 h Kľúčové (Masár). JUH I – 13.5. o 9.00 h Bošáca (Kvasnica). JUH II – 13.5. o 9.00 h Krajné (Podmajerský). JUH III – 13.5. o 9.00 h Hrádok (Kurnický).
ŽENY
I. LIGA ŽENY (juniorky) - 14. 5. o 13.00 (15.00) h Nitra - Tr. Teplice (Valent, Drobec, Berec).
II. LIGA ŽENY sk. B – 13. 5. o 13.30 h Bánovce - Beluša (Matuška, Maňuch).
I. LIGA ŽIAČKY sk. B - 13. 5. o 11.30 h Bánovce - Beluša (Maňuch), o 13.00 h Tr. Teplice - Horná Nitra (Gašparíková), o 14.00 h Dubnica - Trenčín (Hromádka), Topoľčany a P. Bystrica voľno.
Autor: tn