Utorok, 21. november, 2017 | Meniny má Elvíra

KAM ZA FUTBALOM: Boj o prvé miesto v Brezovej

Pozvánka na futbalový víkend.

Ilustračné foto.(Zdroj: Milan Černák)

DOSPELÍ

III. LIGA - 29. 4. o 16.00 h FC Horses Bánovce - Nemšová (Fehér, M. Krivošík, Ábel, Kubica), Veľký Meder - Dubnica (Drobec, Hodoško, Šandrik, Valach).

IV. LIGA SZ - 29. 4. o 16.00 h Vrbové - Tr. Stankovce (Černej, Oselský, Judiny, Koníček), 30. 4. o 16.00 h Malženice - N. Dubnica (Barta, Feranec, Jakubis, Nedveď), Častkovce - Borčice (Lévai, Volf, Kasznár, Gádoši), Myjava B a Tr. Teplice majú voľno.

V. LIGA SEVER - 29. 4. o 16.00 h Ladce - Stará Turá (Prelec, Dutka, Mráz, Balek), 30. 4. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Opatová (Jordanov, Belanský, Baňár, Gábor), o 16.00 h Podolie - Cígeľ (Pacher, Kiš, J. Kováč, Černák), Uhrovec - Bošany (Krč-Konečný, T. Gádoši, Haring, Čikes), Tr. Turná - Horovce (Szöllösy, Búri, Mészáros, Drozd).

VI. liga – 23. kolo – 29.4. o 16.30 h Zamarovce – Očkov (Kahún, Podmajerský, Foltín), Nová Ves – Dolná Súča (Király, Stračiak, Cibulka), 30.4. o 16.30 h Kľúčové – Kočovce (Poruban, Šimko, Valápka), Horná S/ča – Bošáca (Hruda, Čaja, Zemanovič), Čachtice – Tr. Jastrabie (Ježík, Holp, Škultétyová), Ľuborča – Veľká Hradná (Hulínek, F. Fabian, Pavlovič), Veľké Bierovce/Opatovce – Dubodiel (Mazúch, Vobořil, Masár), Brestovec – Tr. Teplá (Révay, D. Kováčik, Kubánová).

VII. sever – 20. kolo – 30.4. o 10.30 h Neporadza – Skalka (Cibulka, J. Bušo, Kurnický), Dolná Poruba – Horňany (Király, Malík, Kutiš), o 13.00 h Drietoma – Mn. Lehota (Hruda, F. Fabian, Pavlovič), o 16.30 h Mel.-Lieskové – Horné Srnie (Klimčík, Jaaroš, Jakúbek), Selec – Záblatie (Baňár, Svetkovič, Kročil).

VII. juh – 19. kolo – 29.4. o 16.00 h Brezová – Turá Lúka (Šišovský st., Hruda, Škultétyová), 30.4. o 13.30 h Hrádok – Bzince (M. Kačička, Kvasnica, Veselák), Tr. Bohuslavice – Kostolné/St. Turá B (Vobořil, Mazúch, Masár), Zem. Pohdradie – Krajné (Vido, Vaňo, Šišovský ml.), Pobedim – Polianka (Škultétyová, Ježík, Holp), Horná Streda – Dolné Srnie (Zelieska, Švancara, Sloboda), Kálnica – Lúka (Kurnický, Hudec, Žiška).

VIII. liga Trenčín – 21. kolo – 30.4. o 13.30 h Svinná – Omšenie (Tomčo, Stračiak, Síleš), Bobot – Tr. Stankovce B (Malík, Király, Kutiš), Ivanovce – Motešice (Jaroš, Klimčík, Jakúbek).

VIII. liga Nové Mesto – 15. kolo – 30.4. o 16.30 h Hôrka – Mor. Lieskové (Kvasnica, M. Kačička, Veselák), Považany – Potvorice (Švancara, Sloboda), Lubina kop. – St. Lehota (Kurnický, Šišovský ml.), Lubina – Brunovce (Hudec, Žiška), Modrová – Beckov (J. Bušo, Zelieska, Jeřala), Hrachovište – Nová Bošáca (Vaňo, Vido).

VIII. liga Myjava – 15. kolo – 30.4. o 16.30 h Vrbovce – Košariská (Kahún, Foltín), Jablonka – Priepasné (Podmajerský, Osuský), Hrašné – Bukovec (Kotian, Cibulka).

DORAST

I. LMD U17, U16 - 2. 5. o 14.00 a 16.15 h Trenčín - Michalovce (Bečka, Murín, Tarabus).

II. LSDZ a LMDZ - 30. 4. o 10.00 a 12.30 h Dubnica - P. Bystrica (Bezák, Hagara, Žiak), 1. 5. o 10.00 a 12.30 h Horná Nitra - Myjava (Bezák, Gašparovič, Hagara).

III. LSD a LMD - 29. 4. o 10.00 a 12.30 h Galanta - Bánovce (Pecek, Kollárik, Jančok), Nové Mesto - Hlohovec (Košťál, K. Kováčik, Murín).

IV. LIGA SZ - 29. 4. o 16.00 h Tr. Turná - Nová Dubnica (Maráz, Janček), Tr. Stankovce - N. Rudno (Fabian, Tarabus), 30. 4. o 10.00 h Nemšová - D. Vestenice (D. Kováčik, Čaja), o 13.00 h Kanianka - Dolná Súča (Pivarček, Kúdela), Borčice majú voľno. Dohrávka: 1. 5. o 14.00 h Tr. Stankovce - Mokrý Háj (Poruban, Fabian).

V. LIGA SEVER - 29. 4. o 14.30 h FK Turani - Stará Turá (Majcher, Baňár), o 16.00 h Bošáca - Nedožery-Brezany (Burian, Ševčík), Selec - Melčice-Lieskové (Murín, R. Kováčik), Častkovce - Streženice (Markech, Révay), 30. 4. o 13.00 h Domaniža - Drietoma (Judiny, Černej).

VI. liga sever – 13. kolo – 29.4. o 11.00 h Ľuborča – Zamarovce (Kvasnica, Šimo), o 16.00 h Veľká Hradná – Opatová (Manina, Síleš), Horné Srnie – Bobot (Klimčík, Jakúbek), 30.4. o 14.00 h Horná Súča – Dubodiel/Tr. Jastrabie (Zemanovič, Čaja).

VI. liga juh – 13. kolo – 29.3. o 16.00 h Horná Streda – Brezová (F. Fabian, Žiška), Bzince – Mor. Lieskové (Hudec, Kubánová), 30.4. o 11.00 h Podolie/Očkov – Potvorice (Švancara, Sloboda), o 13.30 h Krajné – Kočovce (Podmajerský, Osuský).

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 26. 4. o 14.00 a 16.00 h PFA ViOn - Myjava (Kozolka, Debnár, Rajtár), 2. 5. o 14.00 a 16.00 h Trenčín - Dun. Streda (Burian, Ševčík, R. Kováčik).

I. LMŽ U13, U12 - 29. 4. o 10.00 a 11.30 h Myjava - Horná Nitra, FC Nitra – Trenčín dohrajú 10. 5.

II. LSŽ a LMŽ - 29. 4. o 10.00 a 12.00 h Šaľa - Bánovce (Pintér, Kasznár), AS Trenčín B - Gabčíkovo (Majcher, Judiny, v Opatovej), Dubnica - Sereď (Bečka, Janček).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 29. 4. o 10.00 a 12.00 h Kanianka - Nová Dubnica (Plecho, M. Mokrý), Nemšová - N. Pravno (Ševčík, Burian), Nové Mesto má voľno.

IV. liga st. žiaci – 18. kolo – 30.4. o 10.30 h Svinná – Bošáca/Zem. Podhradie (Síleš), Tr. Jastrabie/Dubodiel – Zamarovce (Stračiak), Záblatie – Čachtice (Svetkovič), Soblahov – Krajné (Zelieska), Tr. Stankovce – Bobot/Motešice (M. Kačička), Tr. Turná – St. Turá (Tomčo), Horné Srnie – Dolná Súča (Klimčík).

V. liga A – 20. kolo – 30.4. o 10.30 h Drietoma – Opatová (Vido), V. Bierovce/Opatovce – Horná Súča (Šimko), o 11.00 h Omšenie – Ľuborča (Jakúbek), o 14.00 h Chocholná-Vel. – Skalka (Valápka). Dohrávka 28.4. o 16.30 h V. Bierovce/Opatovce – Omšenie (Valápka).

V. liga B – 14. kolo – 29.4. o 14.00 h Nová Ves – Pobedim (Cibulka), o 16.00 h Podolie – Mor. Lieskové/D. Srnie (J. Bušo), 30.4. o 10.30 h Brezová – Bzince (Mazúch), Potvorice – Turá Lúka/Polianka (Hudec), Horná Streda – Beckov (Kubánová), o 14.00 h Modrová – Hrádok/Lúka (Jeřala, J. Bušo).

IV. liga ml. žiaci – 18. kolo – 29.4. o 10.30 h Tr. Teplice – Horná Súča (Jakúbek), Častkove – Kálnica (Kurnický), Chocholná-Vel. – Veľká Hradná (Kročil), Soblahov – Opatová/AS Trenčín (Masár), Tr. Bohuslavice – Mel.-Lieskové/Ivanovce (Pavlovič), TTS Trenčín/Záblatie – Selec (Holp).

PRÍPRAVKY

SEVER I – 9. kolo – 28.4. o 16.30 h Tr. Teplice – Horná Súča (Jakúbek), Ľuborča – Mel.-Lieskové/Ivanovce (Zemanovič), AFC Trenčín – Drietoma (Vaňo), Kľúčové – Tr. Stankovce (Klimčík). Dohrávka: 25.4. o 17.00 h Horná Súča – Tr. Stankovce (Gago).

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 29. 4. o 13.00 (15.00) h Tr. Teplice – B. Bystrica (Gašparíková, Vyletelka, Šamaj), 30. 4. o 13.00 (15.00) h FC Nitra - Myjava (Kozolka, Studený, Szalai).

I. liga žiačky sk. B - 26. 4. o 16.00 h Tr. Teplice - P. Bystrica (Murín).


  1. Bývalý starosta obce Višňové Jaroslav Bača ide za mreže na 20 rokov Foto 21 977
  2. Súd vymeral tresty pre členov zločineckej skupiny z Považia 17 303
  3. Odsúdeného exstarostu Baču zadržali a odviezli do väzenia Foto 5 020
  4. FOTO: Historická medaila Tadlánka, sklamanie Chochlíkovej 502
  5. Politológ: Budeme prekvapení, ako sa budú nezávislí správať v zastupiteľstvách 338
  6. FOTO: Novorodenci z trenčianskej pôrodnice 318
  7. Podľa poslancov začala župa zasadať s porušením zákona Foto 305
  8. Nové detské ihrisko doplní unikátny vodný svet Foto 287
  9. Nepoučiteľný Marek nafúkal cez 2,5 promile. Hrozia mu dva roky väzenia 249
  10. Fotosúťaž HoryZonty: Nádherné fotky prírody a človeka Foto 233

Najčítanejšie správy

Trenčín

Bývalý starosta obce Višňové Jaroslav Bača ide za mreže na 20 rokov

Krajský súd v Trenčíne dnes zamietol odvolanie Jaroslava Baču a potvrdil rozsudok Okresného súdu. Bývalý starosta Višňového tak pôjde do väzenia na 20 rokov.

Súd vymeral tresty pre členov zločineckej skupiny z Považia

Rozsudok je právoplatný a senát ho vyhlásil po tom, ako schválil dohodu o vine a treste medzi prokurátorom a obvinenými.

Odsúdeného exstarostu Baču zadržali a odviezli do väzenia

Bývalý starosta obce Višňové Jaroslav Bača po rozhodnutí Krajského súdu dnes nastúpil na výkon trestu v ilavskej väznici.

FOTO: Historická medaila Tadlánka, sklamanie Chochlíkovej

Začiatkom novembra sa v Budapešti konali majstrovská sveta najprestížnejšej organizácie v kickboxe WAKO. Tomáš 
Tadlánek na nich získal bronzovú medailu.

Politológ: Budeme prekvapení, ako sa budú nezávislí správať v zastupiteľstvách

Župným voľbám v Trenčianskom kraji dominoval Jaroslav Baška, vo veľkej miere uspeli aj nezávislí kandidáti.

Blízke regióny

D1 pri Žiline definitívne skončí v poli

Hoci si diaľničiari vybrali zhotoviteľa privádzača do Žiliny ešte pred štyrmi mesiacmi, dodnes nie je zmluva so stavebnou spoločnosťou podpísaná.

Policajti pátrajú po mužovi z Poluvsia

Odsúdený muž sa vyhýba nástupu do väzenia. Môže byť ozbrojený.

Väzenie pre časť skupiny z Považia známej ako „dvojičky“

Nepodmienečné tresty odňatia slobody na päť až deväť rokov vymeral dnes senát na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pre sedem osôb, ktoré priznali spáchanie trestných činov založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a drogový zločin.

Napadnutý policajt, fajčenie na stanici či vytrhnuté sedadlá. Polícia bola v pohotovosti aj po zápase

Bratislavskí policajti zaevidovali včera viacero prípadov v súvislosti so zápasom medzi Slovanom a Spartakom Trnava.

Našli jasnú stopu po lúpežnom rytierovi

Pri opravách v severnom obytnom krídle Bystrického hradu narazili chlapi, ktorí sa venujú záchrane pamiatky, na ďalšie prekvapenie. Tých má hrad, ktorý prešiel opakovanými prestavbami, naozaj veľa.

Všetky správy

V Belgicku zadržali 112 slovenských kamiónov pre možné vykorisťovanie vodičov

Polícia skúma, či nedošlo k systematickému sociálnemu dumpingu.

Slovensko neuspelo v boji o sídlo Európskej liekovej agentúry

Bratislava nezískala sídlo EMA, bola na štvrtej nepostupovej pozícii.

Raši chce prerátať výsledky volieb, podal podnet na Ústavný súd

Košický primátor napadol sčítanie hlasov v Zemplínskej Širokej.

Štátna firma ukázala, ako by sa dalo obísť zvyšovanie príplatkov

Najväčší súkromní zamestnávatelia zhodne tvrdia, že také kroky, ako chystá železničné Cargo, neplánujú.

Vo veku 49 rokov zomrela bývalá wimbledonská víťazka Jana Novotná

Českej tenistke sa darilo najmä vo štvorhre, veľké úspechy však dosiahla aj v dvojhre.

Kam vyraziť