Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Oblastné derby v Trenčianskych Stankovciach

Pozvánka na futbalový víkend.

ilustračnéilustračné (Zdroj: Milan Černák)

DOSPELÍ

III. LIGA - 22. 4. o 16.00 h Dubnica - FC Horses (Husár, Jančok, Kišš, Révay), 23. 4. o 16.00 h Nemšová - ViOn B Vráble (Patrovič, Žiak, Štrba, Kysel)..

IV. LIGA SZ - 22. 4. o 16.00 h J. Bohunice - Myjava B (Čulák, Meluš, Košecký, Igaz), Borčice - Šimonovany (L. Turba, Kotrec, Berec, Didek), 23. 4. o 16.00 h Nová Dubnica - Boleráz (Laco, Janus, Janus ml., Podhradský), Tr. Stankovce - Častkovce (Hrudík, Benko, S. Krivošík, Kraslan), Tr. Teplice - Vrbové (R. Farkaš, Lévai, Volf, Inovecký).

V. LIGA SEVER - 23. 4. o 16.00 h Cígeľ - Stará Turá (Rusinko, Srnec, Blažek, Formel), Bošany - Chocholná-Velčice (Debnár, Ribarič, Rajtár, Štrba), Tr. Turná - Opatová (P. Kollár, Páleník, Vyletelka, Mišún), Podolie - Uhrovec (Pintér, Baboš, Marinčák, Mikušovič).

Skryť Vypnúť reklamu

VI. liga – 22. kolo – 23.4. o 13.30 h Tr. Teplá – Dubodiel (Mikulášek, Vobořil, Holp), Veľká Hradná – Nová Ves (Ježík, Škultétyová, Veselák), Dolná Súča – Veľké Bierovce/Opatovce (Ješko, Gavenda, Jaroš), Tr. Jastrabie – Horná Súča (Vido, Valápka, Masár), Bošáca – Ľuborča (Király, Stračiak, Síleš), Očkov – Kľúčové (Ľ. Šišovksý, M. Kačička, Šimko), Kočovce – Čachtice (Kahún, Podmajerský, Cibulka), Brestovec – Zamarovce (Mazúch, Hudec, Kurnický).

VII. sever – 19. kolo – 2.4. o 10.30 h Dolná Poruba – Drietoma (Vobořil, Mikulášek, Holp), 23.4. o 16.30 h Horňany – Selec (Vido, Valápka, Masár), Záblatie – Mel.-Lieskové (Mikulášek, Vobořil, Holp), Horné Srnie – Neporadza (Jaroš, Zemanovič, Gavenda), Skalka – Mn. Lehota (Tarabus, Svetkovič, Kvasnica).

Skryť Vypnúť reklamu

VII. liga juh – 18. kolo – 22.4. o 16.30 h Kostolné/St. Turá B – Kálnica (Mazúch, Kvasnica, Vaňo), Polianka – Horná Streda (Klimčík, Zemanovič, Osuský), 23.4. o 16.30 h Zem. Pohdradie – Hrádok (V. Fabian, Ješko, Kročil), Bzince – Tr. Bohuslavice (Hulínek, F. Fabian, Pavlovič), Turá Lúka – Pobedim (D. Kováčik, J. Bušo, Kotian), Lúka – Brezová (M. Kačička, Ľ. Šišovský, Šimko), Krajné – Dolné Srnie (Podmajerský, Kahún, Osuský).

VIII. liga TN – 20. kolo – 22.4. o 16.30 h Tr. Stankovce B – Svinná (Zelieska, Hruda, Vido), 23.4. o 16.30 h Omšenie – Ivanovce (Klimčík, Jakúbek), Motešice – Soblhaov (Škultétyová, Ježík, Veselák).

VIII. liga NM – 14. kolo – 23.4. o 16.30 h St. Lehota – Lubina (Stračiak, Síleš), Brunovce – Modrová (Cibulka, Žiška), Beckov – Hrachovište (Hruda, Gago), Mor. Lieskové – Nová Bošáca (Zelieska, Jeřala), Potvorice – Lubina kop. (Király, Manina, Kutiš), Hôrka – Považany (Malík, Orzságh).

Skryť Vypnúť reklamu

VIII. liga MY – 14. kolo – 23.4. o 16.30 h Vrbovce – Priepasné (Hudec, Mazúch), Chvojnica – Košariská (Kurnický, Foltín), Jablonka – Bukovec (Švancara, Sloboda).

DORAST

I. LMD U17, U16 - 22. 4. o 11.00 a 13.15 h Senica - Trenčín (Černek, Obeda, Tokoš).

II. LSDZ a LMDZ - 23. 4. o 10.00 a 12.30 h Myjava - Lok. Trnava (Fabian, Hulínek, Tarabus), Topoľčany - Dubnica (Feranec, Košecký, Meluš).

III. LSD a LMD - 22. 4. o 10.00 a 12.30 h Bánovce - Sereď (Gašparovič, Ahmed, Grolmus), 23. 4. o 10.00 a 12.30 h Partizánske - Nové Mesto (Bezák, Švolík, Hagara).

IV. LIGA SZ - 22. 4. o 10.30 h Nová Dubnica - Beluša (Oselský, Černej), Dolná Súča - Holíč (Hulínek, Poruban), o 16.00 h N. Rudno - Tr. Turná (Janus, Janus ml.), Kúty - Tr. Stankovce (Srnec, Sládek), Led. Rovne - Nemšová (Černej, Oselský), Mokrý Háj - Borčice (Španka, Otrubčák).

V. LIGA SEVER - 22. 4. o 13.30 h Ladce - Bošáca (Pavlačková, Hromádka), o 14.00 h Melčice-Lieskové - Horná Poruba (R. Kováčik, Burian), o 16.00 h Drietoma - Košeca (Baňár, Majcher), Chynorany - Častkovce (Varga, Záhumenský), Stará Turá - Selec (Bečka, Sokol), 23. 4. o 13.30 h FK Turani - Nedožery-Brezany (D. Kováčik, ObFZ).

VI. liga sever – 12. kolo – 22.4. o 13.00 h Opatová – Bobot (Šimko, Jakúbek), o 16.00 h Zamarovce – Soblahov (Svetkovič, M. Kačička), Dubodiel/Tr. Jastrabie – Horné Srnie (Škultétyová, Stračiak), Veľká Hradná – Ľuborča (Síleš, Király).

VI. liga juh – 12. kolo – 2.4. o 16.00 h Bzince – Podolie/Očkov (J. Bušo, F. Fabian), 23.4. o 12.30 h Potvorice – Krajné (Kutiš, Manina), o 13.00 h Mor. Lieskové – Brezová (Jeřala, Zelieska).

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 21. 4. o 14.00 a 16.00 h FC Nitra - Trenčín (Pucher, Szalai, Kollárik), 22. 4. o 10.00 a 12.00 h Myjava - Levice (Ševčík, Markech, D. Kováčik, Turá Lúka).

I. LMŽ U13, U12 - 23. 4. o 10.00 a 11.30 h PFA ViOn – Myjava, Trenčín – Senica. Predohrávka: 20. 4. o 14.00 a 15.30 h FC Nitra – Trenčín.

II. LSŽ a LMŽ - 18. 4. o 10.00 a 12.00 h P. Bystrica - Trenčín B (Papuča, Ďurčo), 22. 4. o 10.00 a 12.00 h Dubnica - Lok. Trnava (Judiny, Bulko), 23. 4. o 10.00 a 12.00 h Bánovce - Galanta (M. Mokrý, Sliepka).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 22. 4. o 10.00 a 12.00 Nové Mesto - Horovce (Murín, Čaja), 23. 4. o 10.00 a 12.00 h Nová Dubnica - Nemšová (Burian, R. Kováčik), N. Rudno má voľno. Dohrávka: 19. 4. o 15.00 a 17.00 h N. Dubnica - N. Rudno (Černej, Janček).

IV. liga st. žiaci – 17. kolo – 23.4. o 10.30 h St. Turá – Záblatie (Kahún), Čachtice – Soblahov (Kotian), Krajné – Svinná (Podmajerský), Bošáca/Zem. Podhradie – Tr. Jastrabie/Dubodiel (Žiška), Zamarovce – Horné Srnei (Vaňo), o 11.00 h Bobot/Motešice – Tr. Turná (Országh), Dolná Súča – Tr. Stankovce (Gavenda).

V. liga A – 19. kolo – 23.4. o 10.30 h Skalka – Drietoma (Gago), Horná Súča – Chocholná-Vel. (Ješko), Ľuborča – V. Bierovce/Opatovce (Klimčík), o 11.00 h Omšenie – Opatová (Jakúbek).

V. liga B – 13. kolo – 23.4. o 10.30 h Pobedim – Brezová (Cibulka), Mor. Lieskové/D. Srnei – Potvorice (Jeřala), Turá Lúka/Polianka – Horná Streda (Foltín), Bzince – Modrová (Kurnický), Podolie – Hrádok/Lúka (F. Fabian), o 14.00 h Beckov – Nová Ves (Gago, Hruda).

IV. liga ml. žiaci – 17. kolo – 22.4. o 10.30 h Selec – Tr. Stankovce (Cibulka), Mel.-Lieskové/Ivanovce – TTS Trenčín/Záblatie (Kročil), Opatová/AS Trenčín – Tr. Bohuslavice (Kvasnica), Veľká Hradná – Soblahov (Síleš), Kálnica – Chocholná-Vel. (Pavlovič), Horná Súča – Častkovce (Gago).

PRÍPRAVKY

Sever I – 8. kolo – 21.4. o 16.30 h Horná Súča – Tr. Stankovce (Gago), Drietoma – Kľúčové (Kvasnica), Mel.-Lieskové/Ivanovce – AFC Trenčín (Valápka), Tr. Teplice/D. Poruba – Ľuborča (Klimčík).

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 23. 4. o 14.30 (16.30) h Myjava - Tr. Teplice (Košťál, Maráz, Poruban).

II. liga Ženy sk. B - 22. 4. o 15.00 h Bánovce - L. Mikuláš (I. Mokrý, Pe. Šamko), o 16.00 h P. Bystrica - Trenčín (Miakiš).

I. liga žiačky sk. B - 22. 4. o 14.30 h P. Bystrica - Trenčín (Miakiš), 23. 4. o 12.00 h Dubnica - Topoľčany (Šamaj).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 26 559
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 23 741
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 12 247
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 812
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 607
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 333
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 129
  8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 528
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 400
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 596
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

FOTO: Plošné testovanie bude prebiehať rovnako ako v novembri

Odberné miesta v okrese Trenčín má najviac ľudí navštíviť cez víkend.

Čaká nás ďalšie kolo testovania.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Pozor na snehové jazyky a záveje

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu prvého stupňa pred snehovými závejmi a jazykmi.

Na cestách pozor na snehové jazyky.

V Trenčíne chcú počas víkendu otvoriť 36 odberných miest

Mesto Trenčín chce počas víkendu testovať antigénovými testami v 36 odberných miestach. Informovala o tom hovorkyňa Trenčína Erika Ságová.

Plošné testovanie na Covid-19:Zdravotník odoberá vzorku.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

V Trenčíne pribudne ďalšie záchytné parkovisko, bude bezplatné

Jeho kapacita nepresiahne 60 parkovacích miest.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Už ste čítali?