Trenčianske Stankovce nastrieľali Motešiciam desať gólov

Prehľad výsledkov VIII. ligy Trenčín.

ilustračnéilustračné (Zdroj: Milan Černák)

Ivanovce – Svinná 2:4 (1:1)

Hostia sa ujali vedenia gólom po chybe stopéra domácich, keď ten nešťastne prihral Kuchtiakovi. Domáci v 36. min vyrovnali hlavičkou Minarecha po rohovom kope. V druhom polčase šiel domáci hráč sám na brankára, no Myšák šancu chytil. Potvrdilo sa známe nedáš-dostaneš a Judiny upravil na 1:2. Hostia pridali na 1:3 v 56. min Jawarom. O dve minúty upravil na 2:3 Minarech. V 70. min skóre zápasu uzavrel Košík. Vo vyrovnanom zápase boli hostia efektívnejší a preto si z Ivanoviec odviezli všetky body. Pre domácich je tento zápas upozornením, že pokiaľ chcú mladí hráči hrať, musia chodiť na tréningy.

Góly: 36. a 58. Minarech – 13. Kuchtiak, 47. Judiny, 56. Jawara, 70. Košík, rozhodoval: Švancara, 100 divákov.

IVANOVCE: Mário Ťazim – Kuchta, Matejovič, Ondrejička, Minarech, Kusenda, Staňák, . Chlapík (77. Miroslav Ťazim), Gago, Kanáloš, Herceg

SVINNÁ: Myšák – Laštík, Košík, Vondra, Jawara, F. Krajčík, Krpelan, Krasimirov-Nikolov (74. Ševčík), Kuchtiak (82. Štefánik), Kovalíček (46. Judiny), P. Krajčík

Soblahov – Bobot 4:0 (1:0)

Ak Soblahov chcel predbehnúť nedeľného súpera, musel zabrať za tri body. V prvej šanci sa ocitol v 16. min Pleva, ale v dobrej pozícii prestrelil. V prvom polčase bola hra vyrovnaná, oba kolektívy si vytvorili niekoľko šancí. Ujala sa iba pätička L. Červeňana v 26. min, ktorý ťažil z centra J. Kačenu. Druhý polčas začali aktívnejšie hostia z Bobota, ale útočník hostí na Hrnčára nevyzrel. V 65. min pridali domáci druhý gól, keď sa strelou spoza šestnástky presadil Sivák. Od tohto momentu sa hralo už iba na bránu hostí, ktorí fyzicky nestačili. V 80. in trafil k tyči ideálne Mrázik a v 90. min unikol po pravej strane M. Fabo, obhodil si obrancu a strelou k tyči uzavrel skóre na konečných 4:0.

Góly: 26. Červeňan, 65. Sivák, 80. Mrázik, 90. M. Fabo, rozhodoval: Svetkovič, 70 divákov.

SOBLAHOV: Hrnčár – Mrázik, M. Kačena, Kudlík, Červeňan, J. Fabo (46. Ďuráči), Schéry, Pleva (16. Drienka), Ďuďák, J. Kačena, Sivák (71. M. Fabo)

BOBOT: Obranec – T. Sokolík, Marušek, Galko, D. Sokolík, Jonis, Antalovič, Koreň, Poláček, Ďuriš, Masár

Motešice – Tr. Stankovce B 0:10 (0:5)

Zápas mal jednoznačný priebeh. Hostia na ihrisku dominovali technicky aj rýchlostne. Napokon, výsledok hovorí jasnou rečou.

Góly: 16., 30., 72. a 87. Sedláček, 28. a 34. Chudý, 41. Poruban, 48. Pekár, 82. Zverbík, 88. T. Hudec, rozhodoval: Ješko, 100 divákov.

MOTEŠICE: Beňo – Ginter, Peťko, Sýkora, Riška, Krivoklatský, Obranec (31. Horňák), Král, M. Tašár, J. Tašár, Káčer

TR. STANKOVCE B: Horváth – Sedláček, Zverbík, Poruban (45. Pekár), M. Hudec, Koprivňanský, Arbet, Kmeťo (71. T. Hudec), Chudý, Berko, Púček (55. Švajčík)

3. Aj matematika sa dá skrotiť
  4. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  5. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  6. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  7. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  8. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  9. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  10. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  1. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
  2. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  3. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  4. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  5. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  6. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  7. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  8. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  10. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 711

Rast počtu pacientov môže v trenčianskej nemocnici sťažiť poskytovanie starostlivosti

Z Fakultnej nemocnice Trenčín je momentálne v domácej karanténe 71 pozitívne testovaných zamestnancov.

Cyklotrasa prepojila Česko a Slovensko

Spoznávať krásy Veľkej Javoriny môže verejnosť z oboch strán štátnej hranice.

Vysielač Veľká Javorina

Je čachtickým Haalandom. Borussia a Bayern? Toľko peňazí nemajú, smeje sa „Keko“

Na jeseň nastúpil na osem stretnutí a nastrieľal 21 gólov. Miroslav Trebatický z Čachtíc je bezkonkurenčne najlepším strelcom VIII. ligy Nové Mesto nad Váhom. Skúsený futbalista si pri dobrom zdraví trúfa aj na viac.

Miro "Keko" Trebatický na jeseň strelil 21 gólov.

Premiér: Minister školstva má naplánovať, ako vrátiť deti do škôl od 7. decembra

Premiér chce, aby systém následne mohol fungovať aj v ďalších mesiacoch.