Štvrtok, 26. apríl, 2018 | Meniny má Jaroslava

FUTBAL / II. trieda Juh

Beckov – Lubina 2:0 (0:0)
Domácim sa prvý polčas ťažko dostávalo do prehustenej obrany hostí. V druhom polčase sa domáci v 68. min ujali vedenia po hlavičke Krištofa. Ďalšie šance domácich zlikvidoval brankár hostí. V 80. min striedajúci Tehlár potvrdil víťazstvo domácich.
Góly: Krištof, Tehlár. Rozhodoval: Bušo, 80 divákov.
Dorast: Beckov – Krajné 1:4 (0:3) Góly: Husár – Ušák, Straka, Prelička, Javro.
Vladimír Školár

Kálnica – Mor. Lieskové 2:0 (1:0)
V obojstranne slušnom stretnutí obe mužstvá toho veľa neukázali. Vyhrali šťastnejší domáci, keď pohotový Lajzo dvoma gólmi zabezpečil Kalničanom tri body.
Góly: Lajzo 2. Rozhodoval: Pavlovič, 100 divákov.
Dorast: 4:1 (2:0) Góly: Jamrich 2, Čičmanský, Kubica – Gavalec.
Dušan Filip

Očkov – Považany 3:1 (2:0)
Domáci začali nebojácne a už v prvej minúte nepremenili čistú gólovú šancu. Po neustálom tlaku sa domáci ujali vedenia po hlavičke Kamila Gonu v 21. min. V 31. min po samostatnej akcií zvýšil Blaško na 2:0. Hostia nastúpili do druhého polčasu so snahou skorigovať výsledok, čo sa im začalo dariť už v 48. min, keď znížili Michalcom. Domáci zabojovali, ale až v 79. min strelili gól, keď obranca Augustín Peter lobom zvýšil na 3:1.
Góly: Gono, Blaško, Augustín Peter – Michalec. Rozhodoval: Bolfa, 100 divákov.
Žiaci: Očkov – Pobedim 0:7
Dušan Klčo

Brezová B/Košariská – Kočovce 3:0 (1:0)

Brestovec – Myjava/T. Lúka B 1:2 (1:0)
Hostia nastúpili so šiestimi posilami z A musžtva, čo sa prejavilo aj na ihrisku. Hlavne v druhom polčase, kedy domácich kondične prevýšili a otočili zápas vo svoj prospech.
Góly: Žák – Marek, Adamec. Rozhodoval: Podmajerský, 450 divákov.
Ján Majtán

Lubina kop. – Bošáca 3:2 (0:1)
Hostia začali náporom, avšak domácich to neodradilo a postupne začali preberať iniciatívu. Keď už sa zdalo, že domáci hrajú v pohode, bol to Kusenda, ktorý v 30. min prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. Tak skončil i prvý polčas. Do druhého polčasu domáci nastúpili ako vymenení, keď v 50.min Vojtek vyrovnal na 1:1 a o štyri minúty neskôr bol to Durec, ktorý strelil gól, čím dostal domácich do vedenia. Neprešli ani tri minúty a v 56. min prekrásnou strelou do šibenice upravil Vojtek na 3:1. Hosťom sa podarilo skorigovať výsledok v 85. min Breznickým. Zaslúžené a vydreté víťazstvo domácich.
Góly: Vojtek 2, Durec P. – Kusenda, Breznický. Rozhodoval: Jelínek, 80 divákov.
Milan Dunajčík

Hrádok – Tr. Bohuslavice 4:0 (4:0)
Úvod zápasu vyšiel domácim nad očakávanie, keď už v 2. min výborne zapracoval Bjazík, loptu prihral Pánikovi a ten otvoril skóre zápasu. V 20. min po faule na Vašíčka zahrávali domáci pokutový kop. Janžo však prekonal brankára hostí až na druhý krát, keď jeho prvú strelu brankár vyrazil. V 28. min zahrávali domáci rohový kop a Janžo peknou hlavičkou strelil svoj druhý gól v zápase. V 32. min po ideálnej prihrávke Bajzika Pagáč strelou k ľavej tyčke zvýšil na 4:0. Hostia mohli v 40. min znížiť, ale trafili iba ľavú tyč prázdnej brány. V druhom polčase si ani jedno z mužstiev nevypracovalo vyloženú gólovú šancu a tak domáci zaknihovali tretie jarné domáce víťazstvo.
Góly: Janžo 2, Pánik, Pagáč. Rozhodoval: Galko, 100 divákov, ŽK: 1:3.
Žiaci: Hrádok – Brunovce 2:7
Vlastimil Otrubný

Dohrávky 14. kola (29. 4.):
Lubina – Myjava/T.Lúka B 1:1 (1:0). Góly: Hargaš – Šimoni. Rozhodoval: Petrík, 80 divákov, ŽK: 3:2. Mor. Lieskové – Bošáca 1:1 (1:1). Gól za domácich: M. Kucharovič. Považany – Tr. Bohuslavice 1:2 (1:2). Góly: Munk – Krištofovič, Drahoš. Rozhodoval: Pavlovič, 50 divákov, ŽK: 1:1. Kočovce – Hrádok 1:1 (1:0). Góly: Orsava – Pánik. Rozhodoval: Rožník, 120 divákov. Beckov – Lubina kop. 4:1 (4:1). Góly: Krištof 2, Neboháč, Podhorský – Alušic. 50 divákov. Brezová B/Košariská – Brestovec 1:0 (0:0). Očkov – Kálnica 5:3 (3:0). Góly domácich: Neuschl, Gono K., Rusnák, Masár P., Žažo T. Rozhodoval: Poláček, 80 divákov.

1. Očkov 19 14 4 1 61:25 46 (+16)
2. Hrádok 19 11 4 4 39:20 37 (+7)
3. Brestovec 19 11 1 7 48:29 34 (+4)
4. Považany 18 9 5 4 31:24 32 (+8)
5. Beckov 19 9 4 6 30:30 31 (+1)
6. Tr. Bohuslavice 19 10 0 9 35:32 30 (+3)
7. Kálnica 18 8 5 5 34:22 29 (-1)
8. Myjava-T.Lúka“B“ 19 8 3 8 35:31 27 ( 0)
9. Mor. Lieskové 19 6 3 10 26:33 21 (-6)
10. Bošáca 19 6 2 11 33:39 20 (-7)
11. Lubina 19 6 1 12 24:43 19 (-8)
12. Kočovce 19 5 3 11 20:46 18 (-9)
13. Lubina kop. 19 5 2 12 18:48 17 (-13)
14.Brez.“B“/Košar. 19 4 3 12 24:36 15 (-15)

1. FOTO: V Dubnici nad Váhom zrekonštruovali väznicu, odsúdeným pridali pol metra Foto 2 277
  2. Frühauf priznáva možný koniec kariéry, Ölveckého dcérka odhodila medailu 1 477