Nedeľa, 20. august, 2017 | Meniny má Anabela

FUTBAL / III. TRIEDA JUH

Hrašné – Bukovec 3:2 (1:0)
Skóre stretnutia otvorili domáci dve minúty pred prestávkou. Ihneď po rozohraní však mohlo byť vyrovnané, no hosťujúci hráč netrafil prázdnu bránu a prestrelil. Po zmene strán opäť udreli domáci, keď po dvoch štandardných situáciách zvýšili na 3:0. Hosťom sa v závere podarilo už len dvoma gólmi výsledok skorigovať. Divákov 50, rozhodoval Sloboda. Góly za hostí: Kovár, Karlík.
Jaro Sabot

Hrachovište – Priepasné 0:2 (0:1)
Po celý zápas boli hostia lepší, technickejší, domáci pôsobili bojovnejším dojmom. Do vedenia sa dostali hostia v 13. minúte prvého polčasu, druhý gól pridali v 70. minúte zápasu. Z domáceho mužstva vynikol brankár Kurtis. Stretnutie sa hralo bez kariet.
Pred 80 divákmi rozhodoval Pavlovič.
František Arbét

Kostolné – Vrbovce 0:4 (0:1)
Celé stretnutie bolo jednoznačnou záležitosťou hostí, ktorí predviedli v druhom polčase drvivý tlak. Domáci sa sporadicky dostávali k šestnástke hostí. Góly: Sabota Pavol 2, Hyža Ľubomír., Petrák Michal, Divákov 40, rozhodoval Machula.
Ján Cilka

Jablonka – Krajné 1:1 (1:1)
Diváci videli zápas dobrej úrovne, kde domáci sa už v tretej minúte ujali vedenia. V desiatej minúte mohlo byť rozhodnuté keby domáci hráč premenil pokutový kop. Hostia pomaly hru vyrovnali a slávili úspech, keď v 40. minúte vyrovnali. V druhom polčase sa hra prelínala na oboch stranách, no gól sa už nikomu nepodarilo vsietiť. Góly: Michalička – vlastný. Derby stretnutie sledovalo 140 divákov. Rozhodoval Krajčovič.
Marián Piešťanský

Polianka – Chvojnica 1:2 (0:0)
Domáci pokračovali v slabých výkonoch, keď v prvom polčase dvakrát vystrelili na bránu hostí. Po prestávke sa ujali vedenia hostia v 60. minúte vlastným gólom po nedorozumení domácich hráčov s brankárom. V 70. minúte hostia zvýšili z pokutového kopu, ktorý rozhodca odpískal za ruku. Od tejto chvíle hrali domáci iba desiati, no snažili sa zápas vyrovnať a štyri minúty pred koncom po rohovom kope znížili gólom mladého Svinkáska. Záverečný tlak už vyrovnanie nepriniesol. Výborne rozhodoval Macejka.
Góly: Svinkásek – vlastný, Trizuliak (11m). Čk.: 1:0 Diváci: 50