Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement

FUTBAL / II. TRIEDA SEVER

Ivanovce – Ľuborča 1:2 (1:2)
V bojovnom zápase sa domáci ujali vedenia už v 2. min po krížnej strele Lukáčika. Hosťom sa po celo polčasovej prevahe podarilo stav otočiť, keď najskôr Mihálik v 16. min hlavičkou a v 39. min opäť ten istý hráč dorazil brankárom vyrazenú loptu do siete. V druhom polčase zaujali najmä dve nastrelené brvná po jednom na každej strane a tak sa na výsledku už nič nezmenilo.
Góly: Lukáčik – Mihálik 2. Rozhodoval: Stračiak, 50 divákov.
Dorast: Ľuborča – Lubina 2:0.
Marek Koníček

Drietoma – Skalka n/V.
(súper sa nedostavil)

V. Bierovce/Opatovce – Tr. Turná 1:2 (1:0)
V derby stretnutí domáci proti favorizovanému súperovi bojovali. V prvom polčase s podporou vetra niekoľkokrát zaútočili. Hostia tlačili, ale šancu si nevypracovali. Domáci sa ujali vedenia z trestného kopu, ktorý vsietil Sabatka. V druhom polčase sa prejavila lepšia kondícia hostí, domácich pritlačili a po dvoch rohových kopoch najskôr Častulin vyrovnal na 1:1 a potom zo skrumáže Lapšanský pretlačil loptu na 2:1. Domáci bojovali, ale v tomto stretnutí ťahali za kratší koniec. Hralo sa slušne a slušná bola aj divácka kulisa.
Góly: Sabatka – Častulin, Lapšanský. Rozhodoval: Jančo, 120 divákov.
Peter Oravec

Svinná – Bobot 3:0 (2:0)
Domáci dali aspoň čiastočne zabudnúť na nepresvedčivý výkon v minulom kole v Tr. Turnej a zdolali v ťažkom zápase v susedskom derby odvekého rivala rozdielom triedy.
Góly: Sabo, Zradula, Hošek. Rozhodoval: Horňák, 200 divákov.
(jh)

Zamarovce – TTS Trenčín 1:2 (1:0)
Od úvodných minút sa domáci pustili do súpera bez rešpektu, vyvinuli si územnú prevahu avšak bez vyloženejších šancí. Postupom času sa hra vyrovnala, boli to hostia, ktorí mali bližšie ku gólu. Keď sa už zdalo, že sa prvý polčas diváci gólu nedočkajú, dravý prienik Kleina zastavili hostia v šestnástke za cenu faulu. Nariadený pokutový kop s prehľadom premenil domáci brankár Duras. Druhý polčas hostia začali aktívnejšie, v 51. min vyrovnali gólom Bernáta. V 64. min po cetri do pokutového územia vsietil gól hostí Dužek. Taktickou hrou v druhom polčase si hostia víťazstvo zaslúžili. V 55. min dostal tréner hostí Koronci červenú kartu za neustálu kritiku rozhodcu.
Góly: Duras z pok. kopu – Bernát, Dužek. Rozhodoval: Klimčík, 80 divákov.
Dorast: Zamarovce – AS Trenčín C 0:5, Žiaci: Zamarovce – Čachtice 7:0.
Ľuboš Minárik

Mn. Lehota – Záblatie 4:2 (2:2)
Lehoťani naladení po výhre v minulom kole v Chocholnej začali zápas zostra náporom, ale ani hostia sa nedali zahanbiť, keď sa vyrovnali hre domácich. Boli to hostia, ktorí domácich zaskočili útokom a v 8. min sa ujali vedenia gólom Kopúňa. Domáci tento gól vyviedol z nátlakovej hry, ale v 30. min vyrovnali na 1:1 gólom Lacu. V 38. min sa domáci ujali vedenia gólom Krajču, keď dostal dobrú loptu do šestnástky a sám pred brankárom nezaváhal. Hostia ani za stavu 2:1 sa nevzdávali a v 40. min vyrovnali gólom Brleja. Druhý polčas sa diváci nemali na čo pozerať a obe mužstvá si nevypracovali žiadnu šancu. Keď sa už myslelo na remízu, v posledných piatich minútach šťastnejší domáci rozhodli o troch bodoch dvoma gólmi Tomáša Krajču.
Góly: Krajčo T. 3, Laco – Kopúň, Brlej. Rozhodoval: Ondrušek, 80 divákov.
Žiaci: Mn. Lehota – Veľká Hradná 11:1 (5:1) Góly domácich: Marcinát 5, Ďuriš M. 4, Koník, Alakša D.
Július Hrnčár

Neporadza – Chocholná-Velčice 0:0
Počas zápasu sa šance striedali na oboch stranách, ale bez gólového efektu. Hostia mali šancí viac, ale v tomto zápase by netrafili ani stodolu, a nie futbalovú bránu.
Rozhodoval: Hoferka, divákov 100.