Piatok, 30. júl, 2021 | Meniny má LibušaKrížovkyKrížovky

Martin Pacas poslal marockého súpera k zemi

V priebehu mesiaca jún sa pretekári z Victory gym predstavili na viacerých podujatiach.

Martin Pacas (vpravo). Martin Pacas (vpravo). (Zdroj: Bobipix BobiZiv)

TRENČÍN. Začiatkom júna sa uskutočnili v Košiciach majstrovstvá Slovenska v kickboxe, kde Monika Chochlíková vyhrala kategóriu žien do 56kg v K1. Vo finále porazila súperku Alexandru Nižníkovu z Prešova jasne 3:0 na body a stala sa majsterkou Slovenska.
O týždeň na to sa v Trenčíne konal galavečer Gentlemen´s BOXing Night, ktorý organizoval slovenský profi boxer Tomi Kid Kovacs. Za Victory gym sa predstavili traja zápasníci. V superfightoch na body vyhrali Martin Čermák a Miroslav Trenčiansky. V titulovom zápase o ProAm. majstra Európy v Thaiboxe asociácie WKU nastúpil Tomáš Tadlánek, proti ktorému stál Poľský šampión Kamil Szczepaniak. Šlo o odvetu, kde prvý zápas pred rokom a pol vyhral Poliak. V tomto zápase jednoznačne na body vyhral domáci Tomáš Tadlánek a stal sa novým ProAm. majstrom Európy v Thaiboxe asociácie WKU v kategórii do 60kg.
18. júna sa v Prievidzi konal prestížny ruský turnaj W5, na ktorom štartoval v ťažkej váhe Martin Pacas. Čakal ho nepríjemný súper z Maroka. Pacas v druhom kole uštedril súperovi KO predným hákom a pripísal si na svoje konto veľmi cenný skalp.