Štvrtok, 17. august, 2017 | Meniny má Milica

Pozvánka na futbal

MUŽI:

III. LIGA - 21. kolo - 23. 4. o 16.00 h D. Vestenice - N. Zámky (Kravárik, Santa, Lieskovský, Kysel), N. Mesto - Led. Rovne (Kastelovič, Poruban, Panák, Šulla), 24. 4. o 10.00 h Trnava B - Topoľčany (Sluk, Gábor, Frič, Didek, v Hrnčiarovciach), o 10.30 h Púchov B - Štúrovo (Mizerák, Laco, F. Farkaš, Hromník, v Dohňanoch), o 16.00 h Nemšová - Bánovce (Divéky, Koníček, Otrubčák, Ligocký), Senica - Komárno (Peťovský, Mikulaj, Kalčík, Mičúch), Levice - Vráble (Žákech, Barczi, Strasser, Brokeš), J. Bohunice - Myjava/T. Lúka (Petríček, Marinčák, Hádek, Benovič).
IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 21. kolo - 23. 4. o 16.00 h Partizánske - N. Pravno (Haršány, Paulovič, Lauko, Tvaroška), 24. 4. o 16.00 h Šimonovany - Hrnčiarovce (P. Kováč, Zs. Kukan, Baňár, Cabaj), Moravany - V. Kostoľany (Očkovský, J. Šmidovič, Kráľovič, Juráň), Dubnica B - H. Streda (M. Štrba, Ševčík, Ábel, Gendiar, v Košeci), Chynorany - Domaniža (Škadra, Barcík, M. Gálik, Novotka), Prievidza B - Častkovce (V. Kukan, Pichňa, Kasáš, Blina), Tovarníky - Vrbové (Prešinský, Pucher, Lackovský, Vadkerti), Chtelnica má voľno.
V. LIGA SEVER - 21. kolo - 24. 4. o 16.00 h Kanianka - Sverepec (J. Oppenberger, Zifčák, M. Mokoš, Gajdúšek), Podolie - Rybany (Šiška, Meluš, Kellner, Blanárik), V. Uherce - Z. Kostoľany (Kusý, I. Gálik, Macháček, Španihel), Lehota p/Vt. - Tr. Stankovce (Strečko, Hajnala, Golha, Révay), H. Poruba - P. Teplá (Túbl, Otrísal, Šťastný, Slovák), Krásno - M. Lednice (Šamko, Adamkovič, Igaz, Gálik), Tr. Jastrabie - Prečín (Pavlačka, Vánik, Zigo, Zifčák), Brezová p/Br. - Bošany (Tekeľ, Faltejsek, Maršal, Jambor).
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - DOHRÁVANE 16. kolo - PIATOK 22. 4. o 17.00 h: Čachtice - Tr. Teplice (Petrík, Kotian, Jančo), Mel. Lieskové - Nová Ves (Felgr, Vl. Mrázik, Oravec), Dol. Poruba - Dol. Súča (Klimčík, Jelínek, Puna), Soblahov - V. Hradná (Kyška, Rožník, Bušo), Hor. Srnie - Selec (Burian, Zemko, Ondrušek), Kľúčové - Hôrka (Tobiaš, Valápka, Opatovský), St. Turá - Dubodiel (Špaček, Pavlovič, Pacek), Tr. Teplá - Hor. Súča (Naď, Malec, Stračiak).
22. kolo - 24. 4. o 16.00 h: Čachtice - V. Hradná (Vl. Mrázik, Podmajerský, Markech - Batelka), Mel. Lieskové - Hor. Súča (Maráz, Farkaš, Bolfa - Podhradský), Dol. Poruba - Tr. Teplá (24.4.-10.30 h. Pavlovič, Jančo, Kyška - Burza), Soblahov - St. Turá (Valápka, Poláček, Vitko - Ježík), Hor. Srnie - Kľúčové (Kotian, Kasala, Ježík - Halász), Tr. Teplice - Dubodiel (Bušo, Oravec, M.Mrázik - Zámečník), Nová Ves - Hôrka („R“,“R“,“R“-“R“), Dol. Súča - Selec (Zemko, Hruda, Koprivňanský - Šesták).
II. TRIEDA - SEVER: 18. kolo - 24. 4. o 16.00 h: Ivanovce - Ľuborča (Felgr, Čič - Gróf), Drietoma - Skalka (Puna, Jelínek), V. Bierovce - Tr. Turná (Jančo, Cintula - Neckář), Svinná - Bobot (Horňák, Opatovský), Zamarovce - TTS (Klimčík, Tabak), Mn.Lehota - Záblatie (Ondrušek, Ševčík), Neporadza - Chocholná (Špaček, Mitaš).
II. TRIEDA - JUH: 18. kolo - 24. 4. o 16.00 h: Lubina - Tr. Bohuslavice (Rožník, Klement), Mor. Lieskové - Brestovec (Petrík, Sokolovič), Považany - Kálnica (Stračiak, Mušuta), Kočovce - Očkov (Kyška, Baláž), Beckov - Brezová B (Burian, Meravý), Myjava/Turá Lúka B - Lubina kop. (Naď, Pacek), Bošáca - Hrádok (Tobiaš, Galko - Anina).
III. TRIEDA - SEVER: 13. kolo - 24. 4. o 16.00 h: Opatová - Tr. Teplá B (Ďurech), Omšenie - Motešice (Dohál), Horňany majú voľno.
III. TRIEDA - STRED: 12. kolo - 24. 4. o 16.00 h: Lúka - Bzince (Vereš), Z. Podhradie - N. Bošáca (Valenta), Potvorice - St. Lehota (Sokol), Dol. Srnie a Pobedim majú voľno.
III. TRIEDA JUH: 14. kolo - 24. 4. o 16.00 h: Hrašné - Bukovec (Sloboda), Hrachovište - Priepasné (Pavlovič), Kostolné - Vrbovce (Fetr), Jablonka - Krajné (Krajčovič), Polianka - Chvojnica (Macejka), Vaďovce voľno.

DORAST:

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - DOHRÁVANE 16. kolo - STREDA 20. 4. o 17.00 h: Čachtice - Trenč. Turná (Pavlovič, Kotian), Mel. Lieskové - Ľuborča (Špaček, Burian), Lúka - Dol. Súča (v Brunovciach - Rožník, Klimčík), AS Trenčín B - Tr. Jastrabie ( 21.4.-17.00h., Puna, Valápka), Brezová B - Omšenie (na umelej tráve, Naď, Petrík), LO Trenčín - Lubina (Vl. Mrázik, Malec), Častkovce - Dubodiel (Kyška, Bušo), Tr. Teplá - Hor. Súča (Felgr, Zemko).
22. kolo - 24. 4. o 13.30 h: Čachtice - Tr. Jastrabie (24.4.-13.00h., Podmajerský, Markech), Mel. Lieskové - Hor. Súča (23.4.-15.30h., Sokol, Cintula), Lúka - Tr. Teplá (23.4.-16.00h.,Valenta, Maráz), AS Trenčín B - Častkovce (24.4.-10.30h., Špaček, Mušuta), Brezová B - LO Trenčín (23.4.-10.00h., na umelej tráve, Pacek, Klement), Tr. Turná - Dubodiel (Cintula, Ondrušek), Ľuborča - Lubina (Ježík, Klimčík), Dol. Súča - Omšenie (23.4.-16.00h., Tabak, Mušuta).
II. TRIEDA - SEVER: 18. kolo - 24. 4. o 13.30 h: Svinná - Bobot (24.4.-10.30h., Farkaš), Zamarovce - AS Trenčín C (Tabak), Tr. Teplice, Soblahov, Záblatie a Neporadza majú voľno.
II. TRIEDA - JUH: 18. kolo - 24. 4. - 13.30 h: Krajné - Tr. Bohuslavice (Macejka), Mor. Lieskové - H. Streda (Sokolovič), Kočovce - Podolie (Baláž), Beckov - Nová Ves (Meravý), Bošáca - Modrová (Galko), Kálnica a Lubina kop. majú voľno.

ŽIACI:

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI: 13. kolo - 23. 4. o 14.00 h: Soblahov - Častkovce (24.4.-10.30h., Sokol), Záblatie - Kľúčové (24.4.-10.30h., Tabak), Podolie - H. Súča (Maráz), H. Streda - Tr. Teplice (24.4.-10.30h., Valenta), Skalka - AS Trenčín B (Burian), Zamarovce - Čachtice (Vl. Mrázik).
II. TRIEDA SKUPINA A: 13. kolo - 24. 4. o 10.30 h: Tr. Jastrabie - Tr. Teplá (23.4.-14.00h.,Opatovský), Dol. Poruba - Svinná (v Omšení - Baláž), Dubodiel - Bobot (Kasala), Mn. Lehota - V. Hradná (Vitko), Neporadza - Selec (Ježík), V. Bierovce voľno.
II. TRIEDA SKUPINA B: 13. kolo - 24. 4. o 10.30 h: Bošáca - Ivanovce (Valápka), Chocholná - D. Srnie (Sokolovič), Kálnica - Mel. Lieskové (Pacek), Bzince - Tr. Bohuslavice (24.4.-13.30h., Klement), Kočovce a Mor. Lieskové majú voľno.
II. TR. SKUPINA C: 13. kolo - 24. 4. o 10.30 h: Brunovce - Krajné (Maráz), Považany - Hôrka (Markech), Modrová - Očkov (23.4.-13.00h., Pavlovič), Pobedim - Vaďovce (Podmajerský), Nová Ves - Hrádok (Bušo), Potvorice voľno.

MLADŠI ŽIACI:

23. apríla - SKUPINA A (IV. turnaj v Trenčíne Za mostani od 10.00 h): AS Trenčín B - Dol. Súča (Meravý), Dol. Súča - Tr. Teplice (Meravý), AS Trenčín B - Tr. Teplice (Meravý).
23. apríla - SKUPINA B (7. kolo): Z. Podhradie - St. Turá (24.4. Macejka), Vrbovce - Nové Mesto B (24.4.Sloboda).


  1. Jedenásť gólov Melčíc-Lieskového, šláger kola v Novej Vsi skončil nerozhodne 331
  2. Dávajte si pozor! Vieme, kde bude hliadkovať polícia 286
  3. Študenti vyrobili pre chlapcov špeciálne autíčka 253
  4. Trinásť gólov v Brestovci, hodové body zostali v Tr. Jastrabí 252
  5. Po ročnej pauze opäť trenčiansky turnaj Rona Cup 210
  6. Stará Turá v oblastnom derby porazila Chocholnú-Velčice 150
  7. Tipy na voľné chvíle 144
  8. Turnianka vydala ďalšiu rozprávkovú knižku Foto 137
  9. Festival jedného herca bude s dobrovoľným vstupným 132
  10. Bábätká z trenčianskej pôrodnice 109

Najčítanejšie správy

Trenčín

Dávajte si pozor! Vieme, kde bude hliadkovať polícia

Počas aktuálneho týždňa bude v Trenčianskom kraji prebiehať celoslovenská kontrola zameraná na dokumentovanie priestupkov vodičov.

Študenti vyrobili pre chlapcov špeciálne autíčka

Elektrické autíčka modifikovali študenti počas šesťtýždňovej praxe, deťom pomôžu adaptovať sa do spoločnosti.

Po ročnej pauze opäť trenčiansky turnaj Rona Cup

V Trenčíne sa okrem dvoch slovenských tipsportligistov predstavia aj po dve české a francúzske družstvá.

Blízke regióny

Polícia pátra po Michalovi z Prievidze

Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Prievidzi prosí obyvateľov o pomoc pri hľadaní nezvestnej osoby.

Rušeň sa zrazil s kamiónom, šofér z Turecka nerešpektoval STOP-ku +foto

Nehoda sa stala ešte včera popoludní na železničnom priecestí v Dunajskej Strede. O nehode už informovali aj policajti.

Dráma na Košovskej ceste: Výtržníci brutálne zbili muža a zapálili kanceláriu

Nepodarilo sa im kradnúť. Vyrušil ich zamestnanec, ten však doplatil na brutalitu útočníkov.

V okrese Prievidza sa zbiehajú policajti. Vieme, kedy budú na vodičov číhať

Dopravná polícia sa zameria na porušovanie pravidiel cestnej premávky, ktoré sú za hlavnými príčinami dopravných nehôd.

V Žiline zrazil vlak 13-ročné dievča

O udalosti informovala facebooková stránka Policajti Žilina

Všetky správy

Plavčan vo štvrtok skončí, Danko chce štyri dni na premýšľanie (minúta po minúte)

Predseda SNS hovorí o potrebe obnoviť dôveru v koalícii.

Reportér Týždňa Magušin: Videl som, ako Fico Danka prekvapil a rozčúlil

Redaktor Týždňa Michal Magušin sa so šéfom SNS Andrejom Dankom rozprával vo chvíli, keď sa dozvedel o pokyne na odvolanie ministra školstva Petra Plavčana (nominant SNS).

Štyri vety, ktorými Fico odôvodnil koniec Plavčana. Hodia sa aj na Kaliňáka

Pokyn na výmenu ministra školstva z SNS Petra Plavčana zdôvodnil premiér Robert Fico aj bojom proti netransparentnému správaniu sa.

Súboj v koalícii Danko rozpútal a aj naň doplatil

Šéf SNS zváži odchod z politiky. Politológ hovorí, že predvídateľnosť jeho krokov sa stále znižuje.

Plavčan oznámil abdikáciu, z tlačovky opäť ušiel

Plavčan odstúpil z postu ministra deň po výzve Roberta Fica.

Kam vyraziť