DOSPELÍ
III. LIGA - 4. 6. o 17.00 h Púchov - Nemšová, 5. 6. o 17.00 h Vráble – Dubnica.
IV. LIGA SZ - 4. 6. o 17.00 h Partizánske - Tr. Stankovce, 5. 6. o 17.00 h J. Bohunice - Tr. Teplice, Malženice - Bánovce, Častkovce - Beluša, Nová Dubnica - Domaniža.
V. LIGA SEVER - 4. 6. o 17.00 h Malá Čausa - Myjava B, 5. 6. o 17.00 h Malá Hradná – Zem. Kostoľany, Podolie - Cigeľ, Tr. Turná - Stará Turá, Brvnište - Uhrovec, Horovce - Chocholná-Velčice.
VI. liga – 29. kolo – 5.6. o 17.00 h Opatová – Tr. Jastrabie, Kočovce – Dolná Súča, V. Bierovce/Opatovce – Čachtice, V. hradná – Bošáca, Horné Srnie – Dubodiel, Očkov – Zamarovce, Kľúčové – Nová Ves, Horná Súča – Ľuborča.
VII. sever – 26. kolo – 5.6. o 17.00 h Tr. Teplá – Mel.-Lieskové, Dolná Poruba – Neporadza, Svinná – Záblatie, Horňany – Mn. Lehota, Skalka – Drietoma.
VII. juh – 25. kolo – 4.6. o 17.00 h Brezová – Krajné, 5.6. o 17.00 h Tr. Bohuslavice – Pobedim, Dolné Srnie – St. Turá B, Potvorice – Turá Lúka, Hrádok – Polianka, Bzince – Kálnica, Lúka – Brestovec.
VIII. liga TN – 19. kolo – 5.6. o 17.00 h Bobot – Tr. Stankovce B, Omšenie – Selec, Motešice – Soblahov.
VIII. liga NM – 25. kolo – 5.6. o 17.00 h Považany – Mor. Lieskové, Beckov – N. Bošáca, Brunovce – Lubina kop., Zem. Podhradie – St. Lehota, Lubina – Hrachovište, Horná Streda – Modrová.
VIII. liga MY – 20. kolo – 5.6. o 17.00 h Chvojnica – Bukovec, Vrbovce – Košariská, Jablonka – Priepasné.
DORAST
I. LMD U17, U16 - 4. 6. o 11.00 a 13.15 h Trenčín – Senica.
II. LSDZ a LMDZ - 4. 6. o 10.00 a 12.30 h Skalica - Myjava, 5. 6. o 10.00 a 12.30 h Topoľčany - Dubnica.
III. LSD a LMD - 4. 6. o 10.00 a 12.30 h Bánovce - Šurany (Meluš, Čulák, Cabaj, Sluk), 7. 6. o 15.00 a 17.00 h Galanta - Nové Mesto (R).
IV. LIGA SZ - 4. 6. o 17.00 h Tr. Stankovce - Kúty, N. Rudno - Dolná Súča, 5. 6. o 14.30 h Holíč - Nemšová, Borčice - Boleráz, Nová Dubnica - D. Vestenice.
V. LIGA SEVER - 4. 6. o 17.00 h Selec - Košeca, Chynorany - Tr. Turná, Klát. N. Ves - Drietoma, 5. 6. o 14.30 h Stará Turá - Častkovce, Prečín - Opatová n/V., Bošáca má voľno.
VI. liga – o 1. miesto: 4.6. o 17.00 h Turá Lúka/Brestovec – Mel.-Lieskové/Ivanovce, o 3. miesto: Dubodiel/Tr. Jastrabie – Krajné.
VI. liga dohrávky: sever: 5.6. o 14.30 h Horná Súča – Ľuborča, juh: 4.6. o 14.00 h Horná Streda – Bzince.
ŽIACI
II. LSŽ a LMŽ - 4. 6. o 10.00 a 12.00 h Dubnica - P. Bystrica, Trenčín B - Nové Zámky.
III. LSŽ a LMŽ SEVER - 1. 6. o 15.30 a 17.30 h Nemšová – N. Pravno, 4. 6. o 10.00 a 12.00 h Nová Dubnica – N. Rudno, Nováky - Soblahov, 5. 6. o 10.00 a 12.00 h Bánovce - Beluša, Nové Mesto - Led. Rovne, Dubnica B - Kanianka.
IV. liga st. žiaci – 25. kolo – 4.6. o 10.30 h Tr. Stankovce – Čachtice, 5.6. o 10.30 h Krajné – Dolná Súča, Opatová – Horné Srnie, Svinná – Bobot/Motešice, Záblatie – Skalka, Tr. Turná – Zamarovce.
V. liga A – 5.6. o 10.30 h Omšenie – Drietoma, Dubodiel/Tr. Jastrabie – Selec, o 11.00 h Ľuborča – Tr. Teplá, Mel.-Lieskové/Ivanovce – Chocholná-Vel.
V. liga B – 25. kolo – 3.6. o 16.30 h Hrádok/Lúka – Nová Ves, 5.6. o 10.30 h Potvorice – Mor. Lieskové, Bzince – Turá Lúka, Horná Streda – Modrová, o 11.00 h Podolie/Očkov – Brezová, o 14.30 h Beckov – Pobedim, Tr. Bohuslavice – Bošáca/Z. Podhradie.
IV. liga ml. žiaci – 20. kolo – 4.6. o 10.30 h Chocholná-Vel. – Považany, TTS Trenčín – Kálnica, o 11.00 h Mel.-Lieskové/Ivanovce – Bobot/Motešice, o 12.30 h Tr. Stankovce – D. Srnie/Mor. Lieskové.
PRÍPRAVKY
Turnaj Záblatie 4.6. o 9.00 h.
ŽENY
I. LIGA ŽENY (juniorky) - 4. 6. o 13.00 (15.00) h Tr. Teplice - Nové Zámky, 5. 6. o 13.30 (15.30) h Myjava - Horná Nitra.
II. LIGA ŽENY sk. B - 4. 6. o 15.00 h Bánovce - Dubnica, o 16.00 h Trenčín – L. Mikuláš.
I. LIGA ŽIAČKY sk. A - 4. 6. o 13.00 h Myjava - Dun. Streda.
I. LIGA ŽIAČKY sk. B - 4. 6. o 13.00 h Bánovce - Dubnica, Trenčín - Tr. Teplice