Nedeľa, 18. november, 2018 | Meniny má Eugen

Prehľad výsledkov IV. futbalovej ligy.

Tr. Teplice (v tmavom) prehral v Prečíne. (Zdroj: ILUSTRAČNÉ MILOŠ ORSZÁGH)

Jasl. Bohunice – Bánovce 0:0

Zápas vynikajúcej úrovne z oboch strán videli diváci v Jaslovských Bohuniciach. Njamä domáci predviedli výkon, ktorý ukázali naposledy na jeseň. Oba celky mali niekoľko vyložených šancí, ale brankári na oboch stranách mali svoj deň. Už v 3. minúte nepremenil nájazd Bakši a hlavičku Poláčeka zneškodnil brankár. Pavlík v druhom polčase rovnako neuspel, a na druhej strane musel svojich podržať Matejkovič a keď bol aj on krátky, tak hostia z päťky prestrelili. Na domácej strane nepochodil Koleno a Oravec z priameho kopu v závere nastrelil iba žrď. Výborný zápas s množstvom šancí skončil bez gólov, hoci zrejme by mu viac svedčala remíza 3:3.

R Havran, 100 divákov.

BÁNOVCE: Bohunský – Škultéty, Mrocek, Líška (53. Oravec), Kosiba, Bodocký, Olej (83. Andel), Gajdošík, Ondráš, Marko (75. Poštrk), Szabó. Tréner M. Slovák.

Prečín – Tr. Teplice 2:0 (1:0)

Úvod vyšiel domácim, keď v 10. min Hybben vypichol obrancovi loptu a po samostatnej akcii otvoril gólový účet. V 23. min Bretschneiderovu strelu Bartek reflexívne vyrazil na roh. V 33. v 36. min Vrábelove priame kopy perfektne zmaril Bernát. V závere polčasu hostia domácich pritlačili, ale vyrovnať sa im nepodarilo. V 51. min Hybben po nedorozumení obrany zvýšil na 2:0. Ten istý hráč o dve minúty neprekonal výborného Bernáta. V 68. min Bretschneidera vychytal výborný Bartek. V 82. min únik Ľ. Gajdošíka chytil brankár a v závere hostia pritlačili, no tri priame kopy výborný Bartek zneškodnil. Domáci zaslúžene vyhrali, hostia doplatili na nepresnú mušku.

Góly: 10. a 51. Hybben. Rozhodoval Volf, ŽK: Ľ. Gajdošík - Paška, 120 divákov.

TR. TEPLICE: Bernát – Kopúň, Beňo, Losonszký (46. Paška), Bretschneider, Šiko, Jambor, Michalík, Jančovič, Verchola, Haško. JOZEF MAMIS

Častkovce – Domaniža 4:0 (2:0)

Už v 4. min po prieniku Husára nebezpečne zakončil Adamec. V 9. min delovku Madra Kubiš vyškriabal na roh. V 36. min Vladovu strelu z 30 m vyrazil Kubiš s námahou na rohový kop. Na ten si najvyššie vyskočil Sarr a hlavou otvoril skóre – 1:0. V 42. min sa k odrazenej lopte dostal po strele Husára Madro a zvýšil na polčasových 2:0. V druhej časti kopali domáci pokutový kop v 53. min po faule na Halása, ale Tuschel ho nepremenil. V 65. min Adamec pridal excelentnou strelou z 25 m na 3:0. V 84. min Madro našiel Adamca, ktorý sólom od polovice ihriska upravil už na 4:0. V 88. min hosťujúci Košút nepremenil samostatný nájazd na Korčeka. V závere tutovky Sládeka, Heviera a Sarra neskončili v sieti, a tak domáci zaslúžene a vysoko zvíťazili.

Góly: 65. a 84. Adamec, 37. Sarr, 42. Madro, ŽK: Kardoš, rozhodoval: Szalai, 100 divákov.

ČASTKOVCE: Korček – Rusnák, Sarr, Čechvala, Osuský, Halás (80. Gono), Vlado (64. Sládek), Husár, TUschel, Madro, Adamec (84. Hevier). Tréner: P. Meliš. PETER HALIENKA

Načítavám video...

N. Dubnica – Tr. Stankovce 1:1 (1:1)

Hostia začali lepšie, ale dve šance v prvej desaťminútovke nevyužili. V 12. min Lendvay prehlavičkoval brankára aj bránu. V 19. min Záhumenský premenil pekný center – 0:1. Smolka v 20. min hlavou neuspel, ale domáci vyrovnali v 33. min Žifčákom. Vyrovnaný zápas pokračoval až do prestávky. V druhom polčase prekombinovali Novodubničania peknú akciu a v 53. min Záhumenský netrafil v šanci dobre loptu. Burdejovej strele v 57. min chýbali centimetre a v 65. min Ranuša v tutovke prestrelil bránu. V 80. min P. Staňo netrafil ideálny center a v 81. min Kucharík nepremenil dobrú šancu. Ranuša potom minul hlavou prázdnu bránu a Kucharík ani P. Staňo neboli úspešní.

Góly: 33. Žifčák – 19. Záhumenský. Rozhodoval Miksa, ŽK: Burdej – Antošík, Barčiak, Záhumenský, 150 divákov.

N. DUBNICA: Kostka – Burdej, Švec, Žifčák (58. P. Staňo), Behan (80. Kucharík), Ranuša, Maník, Držík, Smolka, Lendvay, Suchý (65. Švikruha).

TR. STANKOVCE: Zemanovič – Antošík, Ďanovský, Bulko, Barčiak, Takáč, Sedláček (75. Polek), Škvarka, Čibík (83. Poruban), Záhumenský, Ďuráči (55. Ančic). (VIBA)

Ostatné výsledky: Holíč - Beluša 1:1 (0:0), Partizánske - Malženice 1:3 (0:2), Kanianka – Boleráz 1:3 (1:1), Vrbové – Šimonovany 3:4 (2:3).

16. Kanianka    27   2    5    20   27:82 11

ŠTK: Častkovce – 3 body po skončení sezóny.

1. Kupujete alebo predávate byt? Týchto 5 vecí si skontrolujte!
  2. Boli ste v Novembri 89 na námestí? Patrí vám verejná vďaka!
  3. Spoločenská zodpovednosť je súčasťou podnikania
  4. Hodnotenie profesionála: Dovolenka na Seycheloch
  5. Ľudia si už neuvedomujú, že ich svet nekončí na vlastnom prahu
  6. Televízor s 8K rozlíšením je realitou. Kúpiť či čakať?
  7. Psychológ varuje rodičov: Nesnažte sa byť dokonalými
  8. EY Podnikateľ roka: hľadáme slovenské príbehy!
  9. Platíte si poistenie domova zbytočne?
  10. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  1. Boli ste v Novembri 89 na námestí? Patrí vám verejná vďaka!
  9. Ekonomická diplomacia Indonézie
  10. Ako si vieme zabezpečiť štedrý a spokojný dôchodok?

V dohrávanom zápase šok na štadióne v Prievidzi

Veľké prekvapenie sa zrodilo v zápase medzi Prievidzou a Hlohovcom.

Prievidzský protest sa začal v symbolickom čase (+FOTO)

Ako prvý na Slovensku sa začal protest v Prievidzi. Odštartoval o šestnástej hodine a jedenástej minúte. Prišlo naň takmer štyristo ľudí.