Nemšová v Šúrovciach na body nedosiahla

Prehľad výsledkov III. ligy západ.

Nemšová si napravila chuť po minulotýždňovej prehre.(Zdroj: MILAN POSPIŠ)

Dubnica – Komárno 0:2 (0:2)

V 12. min po strete Faragóa s Púpalom nariadil rozhodca jedenástku, ktorú Faragó technickou strelou do stredu brány premenil. O osem minút ten istý hráč slabou krížnou strelou po zemi od žrde zvyšoval na 0:2. Domácim sa hra nedarila, do šance sa vôbec nedostali a v 41. min mohol Faragó dosiahnúť hetrik, no hlavičkoval tesne nad. Po prestávke začala Dubnica zostra a už v 47. min po Bariakovej prihrávke pálil Števček zblízka nad. O tri minúty sa do šestnástky dostal Mojto, no Balogh jeho tvrdú strelu vyrazil na roh. V 56. min prudká strela Oberta smerovala vedľa a v v 58. min sa domáci mohli tešiť. Po priamom kope Púpalovu strelu zrazenú múrom do protipohybu kryl Balogh kúsok pred bránkovou čiarou. V 60. min mieril tesne nad Gonzáles. Dubničania si šancu nevedeli pripraviť a nepresnosťami strácali lopty. V 71. min hlavičkoval Tóth zblízka tesne nad a v 77. min jeho prudkú strelu z uhla kryl Digaňa. V 82. min Szórád prehodil oblúčikom brankára aj bránu a v 87. min si Faragó v šestnástke posadil na zem Poláčka, ale po kľučke jeho projektil zneškodnil bravúrne Digaňa. Domáci potom dosiahli po prudkom voleji Hlatkého gól, ktorý neplatil pre ofsajd a v 90. min sa do šance dostal Tóth, ale jeho lob preletel kúsok ponad brvno.

Góly: 12. (11 m) a 20. Faragó. R A. Gádoši, ŽK: Floriš, Štefula - Antunovič, 127 divákov.

DUBNICA: Digaňa – Poláček, Floriš (46. Bariak), Vaculík, Števček (73. Remšík), Mojto, Púpala, Čurik, Štefula (62. Hlatký), Štefánek, Habšuda. Tréner P. Kopačka. JOZEF ŠPROCHA

Trnava C/Šúrovce – Nemšová 4:1 (2:1)

Domáci zaspali úvod, obrana podcenila loptu a po nedohode obrancu s brankárom otvoril skóre Kvasnička. Domácich to prebralo a po nájazde Horvátha musel zatiahnuť rúčnu brzdu Bobot a nasledovala penalta, ktorú Hlavna bezpečne premenil – 1:1. V závere polčasu zúžitkoval akciu Magdolena Pikulík a poslal domácich do vedenia. Okrem toho domáci nevyužili ďalšie šance. Hneď v úvode druhého polčasu rozbehol akciu opäť Magdolen a tentokrát z nej vyťažil Richnák – 3:1. Hostia sa snažili hrať, neprišli vyložene brániť, ale proti pozorným domácim to mali veľmi ťažké. Definitívu výsledku dal doklepnutím do prázdnej brány Ujlaky.

Góly: 15. Hlavna (11 m), 43. Pikulík, 49. Richnák, 75. Ujlaky – 8. Kvasnička. R Patrovič, ŽK: Bobot, Schizler, Amich, Zahustel, 101 divákov.

NEMŠOVÁ: Bobot – Komorovský (70. Hirjak), Kresánek, Amrich, Yin (58. Ruiz), Huang (79. Dzurilla), Holíček, Schiszler, Kvasnička, Da Silva, Zahustel. Tréner V. Cifranič. (SC)

Ostatné výsledky: V. Ludince – Nové Zámky 0:1 (0:0), Palárikovo – Šamorín 1:2 (1:1), Galanta – Neded 2:1 (1:0), DAC B/Vrakúň – Vráble 0:3 (0:2), Topoľčany - Horná Nitra 2:1 (1:0), Veľký Meder - Led. Rovne 1:0 (1:0), Púchov mal voľno.

1. Šamorín       26        17        5          4          45:20   56        (+17)

2. Trnava C     25        17        3          5          59:24   54        (+15)

3. Veľký Meder          25        15        6          4          44:24   51        (+12)

4. Púchov        25        13        5          7          35:19   44        (+8)

5. DAC B/Vrak.          25        12        8          5          33:19   44        (+5)

6. Nemšová     25        13        5          7          38:26   44        (+8)

7. Horná Nitra 25        12        5          8          44:33   41        (+5)

8. Galanta        26        11        5          10        42:44   38        (-4)

9. V. Ludince   26        9          10        7          34:32   37        (-2)

10. Nové Zámky         26        9          7          10        33:32   34        (-5)

11. Komárno   26        8          6          12        35:48   30        (-9)

12. Led. Rovne            26        9          2          15        26:38   29        (-7)

13. Topoľčany 25        6          6          13        22:41   24        (-15)

14. Vráble       25        5          8          12        21:34   23        (-13)

15. Dubnica     25        2          11        12        15:35   17        (-22)

16. Neded       26        3          8          15        30:55   17        (-19)

17. Palárikovo 25        2          6          17        18:50   12        (-27)

Topoľčanom a Galante odrátajú 3 b. Gabčíkovo odstúpilo zo súťaže.

1. Hovoriaci prekladač reči do vrecka Langie - až 52 jazykov!
  2. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!