Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Susedské derby bez gólov

Prehľad výsledkov III. ligy.

Nemšová ani Dubnica nestrelili gól.Nemšová ani Dubnica nestrelili gól. (Zdroj: MILAN POSPIŠ)

Dubnica – Nemšová 0:0

Derby začali lepšie domáci a už v 2. min mal gól na kopačke Števček, no zvnútra šestnástky poslal loptu nad. O tri minúty pohrozili hostia strelou Holíčka tesne vedľa. V 9. min po Mojtovom centri Števček nepretlačil loptu v páde za Bobota. V 15. min ušiel domácej obrane Amrich, ale Digaňa nohou vyrazil loptu na roh. Po jeho rozohraní a skrumáži pred dubnickou bránou mieril Komorovský zblízka vedľa. O tri minúty sa na druhej strane ocitol na šestnástke nekrytý Mojto, ktorého krížnu strelu kryl Bobot. V 33. min ušiel po krídle Čurik, ale jeho ideálny center na Matušku odvrátil v poslednej chvíli obranca. V závere prvej časti pálil Vaculík nad a v 44. min jeho tvrdú strelu z uhla brankár vytlačil na roh. Po prestávke sa domáci snažili o krídelné akcie, no obrna hostí fungovala dobre. V 63. min Števček vyhral hlavičkový súboj s brankárom aj obrancom, no lopta z jeho hlavy smerovala tesne vedľa žrde. O desať minút unikajúceho Hlatkého zozadu zoťal nečisto hrajúci Maduka, ale zhovievavý rozhodca mu udelil iba žltú kartu. O chvíľu skúšal neúspešne šťastie Števček a zápas skončil deľbou bodov. Pre Dubnicu to bola už jedenásta remíza.

R Španka, ŽK: Čurik, Hlatký – Maduka, Kresánek, 227 divákov.

DUBNICA: Digaňa – Poláček, Floriš, Vaculík, Števček, Mojto, Púpala, Habšuda (83. Štefula), Čurik (70. Štefánek), Habánik, Matuška (56. Hlatký). Tréner S. Ďuriš.

NEMŠOVÁ: Bobot – Komorovský (89. Hirjak), Maduka, Kresánek, Amrich, Yin, Huang, Holíček, Schiszler, Kvasnička, Zahustel. Tréner V. Cifranič. JOZEF ŠPROCHA

Ostatné výsledky: Veľký Meder – Horná Nitra 2:1 (1:0), Nové Zámky – Led. Rovne 1:1 (0:1), Trnava C/Šúrovce – Vráble 4:0 (2:0), Galanta – Púchov 3:0 (3:0), V. Ludince – Šamorín 2:0 (0:0), Palárikovo – DAC B 1:1 (0:1), Neded – Komárno 0:2 (0:0), Topoľčany mali voľno.

1. Veľký Meder          21        13        5          3          41:20   44        (+11)

2. Šamorín       22        13        5          4          34:19   44        (+11)

3. Trnava C     20        13        2          5          48:21   41        (+8)

4. DAC B/Vrak.          22        11        7          4          29:15   40        (+10)

5. Horná Nitra 22        12        4          6          41:28   40        (+10)

6. Nemšová     22        12        4          6          33:20   40        (+7)

7. Púchov        22        11        5          6          33:18   38        (+5)

8. V. Ludince   22        8          9          5          27:24   33        (0)

9. Galanta        21        9          5          7          38:35   32        (-4)

10. Led. Rovne            22        9          2          11        25:32   29        (-1)

11. Nové Zámky         22        7          5          10        27:30   26        (-10)

12. Komárno   22        6          4          12        29:45   22        (-11)

13. Vráble       21        4          6          11        14:29   18        (-12)

14. Topoľčany 21        4          6          11        18:34   18        (-12)

15. Dubnica     21        1          11        9          14:31   14        (-16)

16. Neded       22        2          7          13        24:46   13        (-20)

17. Palárikovo 21        2          5          14        16:44   11        (-22)

Topoľčanom odrátajú 3 body. Gabčíkovo odstúpilo zo súťaže.

1. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  2. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  3. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  4. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 937

Slovensko sa podľa premiéra z hľadiska epidemiologickej situácie nachádza v pasci

"Testy nemáme zabezpečené a som zvedavý, kto sem príde pred Vianocami a povie, že bude lockdown," pýtal sa premiér.

Predseda vlády SR Igor Matovič prichádza na zasadnutie Ústredného krízového štábu 25. novembra 2020 v Bratislave.

Matovič: Niektoré školy sa otvoria, testovanie preberám do vlastných rúk

Premiér SR Igor Matovič preberá pilotné testovanie žiakov na ochorenie COVID-19 do vlastných rúk.

Predseda vlády SR Igor Matovič.

Radnica má záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta

Dubnická samospráva už niekoľko rokov deklaruje svoj záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta.