Bánovce – Boleráz 3:0 (0:0)
Bánovce začali zápas s miernym náporom, ale prevažne sa hralo len medzi šestnástkami. Domáci sa v prvom polčase dostávali do šancí, ale nič z nich nevyťažili. Dve šance mal Kosiba, v oboch prípadoch bol úspešnejší brankár hostí. Potom v jasnej tutovke zaváhal Turoň a Škultéty zo štandardky namieril len do spojnice hosťujúcej bránky. V druhom polčase sa hralo už iba na jednu bránku, keď domáci svojho súpera zatlačili pred vlastnú šestnástku. Po peknej krídelnej akcii Líšku otvoril skóre Svatík – 1:0. Následne prišla individuálna akcia Líšku, ktorý poistil vedenie domácich – 2:0. Kosibovu tutovku brankár hostí chytá, no všetko si to vynahradil v XX, minúte, keď po kolmej prihrávke svoje sólo na bránku zakončil gólom na 3:0. Bánovce po dobrom výkone zaslúžene nad slabším súperom vyhrali.
Góly: 56. M. Svatík, 67. M. Líška, 85. J. Kosiba. R Hegedus, 150.
SPARTAK: Bohunský – Mášik (63. Oravec), Škultéty, Turoň, Mrocek, Kosiba, Bodocký, Olej (35. Líška), Svatík (76. Andel), Gajdošík, Szabó. (MK)
Tr. Teplice – Šimonovany 1:1 (1:0)
Tepličania povzbudení úspechmi na súperových ihriskách začali aktívne. V 40. min sa ujali vedenia gólom Šika a do kabín odchádzali s jednogólovým vedením. V druhom polčase zápas nestratil na kvalite, hostia zvýšili aktivitu, ale domáci kapitán Krivda pod taktovkou drukujúceho otca dirigoval teplickú defenzívu na jednotku. Napriek tomu sa hosťom podarilo vyrovnať, keď sa „žolíkovi“ Švecovi podarilo vyrovnať nepodarenou strelou. Zápas mohol mať aj dvoch víťazov, ale napokon sa skončil remízou, ktorú si aj tak nikto nebude pamätať.
Góly: 40. Šiko – 76. Švec, ŽK: hralo sa bez kariet, rozhodoval: Kasznár, 50 divákov.
TR. TEPLICE: Kopčan – Beňo, Kopúň, Batelka, Bretschneider, Krivda, Šiko, Haško (76. Verchola), Losonszký, Paška (81. Michalík), Bubenko. Tréner: J. Ružička. JAROSLAV RUŽIČKA
Prečín – Častkovce 1:3 (0:1)
Prvý polčas sa odohrával medzi šestnástkami, zaujala iba strela P. Gajdoška, ktorý v 7. min trafil brankára na bránkovej čiare. V 35. min Hudek vyprášil gólmanove rukavice a v 41. min po úniku Adamec z uhla prekonal Barteka – 0:1. Po prestávke Prečín nastúpil so snahou o obrat. Po samostatnej akcii v 51. min Husár do opačného rohu nedal Bartekovu šancu. V 70. min nariadil rozhodca jedenástku, ale Madro trafil žrď. Jalový tlak domácich pokračoval, ktorý končil na obrane dirigovanej Sarrom. V 86. min po samostatnej akcii vnikol pred bránu Gono a popod brankára zvýšil na 0:3. V 90. min Orávikovu jedenástku brankár vyrazil, ale pre jeho zlé postavenie opakovaný pokus Orávik premenil a dal čestný gól Prečína.
Góly: 90. Orávik (11 m) – 41. Adamec, 51. Husár, 86. Gono. Rozhodoval Ferenczi, ŽK: Halás, Bartovič, 159 divákov.
ČASTKOVCE: Korček – Rusnák, Sarr, Čechvala, Osuský, Halás (81. Bartovič), Husár, Gono, Madro, Adamec, Vlado (72. Ostrovský).
N. Dubnica – Kanianka 2:0 (0:0)
Domáci mali v prvom polčase prevahu a v 18. min z dobrej pozície prestrelil bránu Burdej. O tri minúty Maník z desiatich metrov pálil tesne nad a a smolu mal v 30. min Ranuša, ktorého strela nožničkami z päťky skončila vedľa. Po prestávke pokračovali Novodubničania v dobrom výkone a zaslúžene sa dočkali gólovej odmeny. V 66 min po Švikruhovom centri z rohu na zadnú žrď skóroval zblízka Suchý. V 78. min po akcii Burdeja s Maníkom , ktorý vrátil loptu Švikruhovi a jeho prihrávku premenil na druhý gól Ranuša. Výhra N. Dubnice je zaslúžená, hostia smerom dopredu veľa neukázali.
Góly: 66. Suchý, 78. Ranuša. Rozhodoval Meluš, ŽK: Paulík, ČK: 75. Paulík po 2 ŽK, 150 divákov.
N. DUBNICA: L. Rekem – Burdej, D. Švec (46. Grnja), Žifčák (46. P. Staňo), Ranuša, Maník, Švikruha, Držík, Smolka, Lendvay, Suchý (78. Marušinec).
Tr. Stankovce – Domaniža 1:3 (0:2)
Mužshtvo Tr. Stankoviec naďalej trápi rozsiahla maródka a tak na zápas nastupovalo mužstvo v značne oklieštenej zostave. Od začiatku boli aktívnejší hráči Tr. Stankoviec, ale obrana Domaniže bola dobre organizovaná a domácich do šancí nepúšťala. V 12. min. podnikla Domaniža rýchly protiútok, strelu Sádeckého Tretinár zblokoval a lopta sa od brvna odrazila za bránu. V 16. min. si na centrovanú loptu nabehol Miškech a otvoril skóre zápasu – 0:1. Hra sa potom vyrovnala, ale hralo sa bez vyložených šancí. V 26. min. po nevinnej akcii Domaniže sa dostal k lopte úplne voľný Miroslav Kvaššay a prekonal Tretinára – 0:2. V 32. min. po ďalšom rýchlom brejku Domaniže sa vyznamenal Tretinár, keď gólovú strelu stihol nohou vyraziť. V 34. min. bol v šanci Ďuráči, ale z hranice šestnástky strieľal len do brankára. V 36. min. sa opäť dostával do šance Ďuráči, ale brankár bol skôr pri lopte. Hráči Tr. Stankoviec mali počas celého 1. polčasu loptu častejšie na svojich kopačkách, ale proti spoľahlivo pracujúcej obrane Domaniže sa nedokázali presadiť.
Herná prevaha Tr. Stankoviec pokračovala aj v druhom polčase. V 53. min. sa ocitol v gólovej šanci Bulko, ale strieľal vedľa brány. Tlak mužstva Tr. Stankoviec sa zvyšoval a v 57. min. prudkú Ďuráčiho strelu Kubiš len s námahou vyrazil na roh. V 68. min. po ojedinelej akcii Domaniže sa domáca obrana dopustila faulu a nariadený pokutový kop premenil Sádecký – 0:3. Aj po tomto góle sa hráči Domaniže stiahli na svoju polovicu a čakali na brejkové situácie. Tr. Stankovce sa cez prehustenú obranu hostí nedokázali presadiť a tak sa pokúšali o streľbu z diaľky, ale bez želaného efektu.V 83. min. akrobaticky zakončoval Sedláček, ale Kubiš bol pozorný. V 84. min. kopal priamy kop Záhumenský a z ostrého uhla prekvapil Kubiša 1:3. V 89. min. išiel Sádecký sám na Tretinára, ale Antošík stihol odvrátiť na roh. Vzápätí z protiútoku mohol znížiť Sedláček, ale Kubiš včas vybehol. Domaniža tak dotiahla zápas do víťazného konca a dlhá séria Tr. Stankoviec bez domáceho víťazstva pokračuje.
Góly: 84. Záhumenský – 16. Miškech, 26. Mir. Kvaššay, 68. Sádecký (11 m), ŽK: Takáč, Záhumenský – Haviar, Košút, rozhodoval: Haršány, 180 divákov.
TR. STANKOVCE: Tretinár – Antošík, Čibík (24. Turaj), Bulko, Ančic, Takáč, M. Sedláček, Ďuráči, Daňovský, Škvarka (65. Záhumenský), Z. Poruban (56. Blažej). Tréner: R. Pevný. ŠTEFAN ŠMATLÁK
Ostatné výsledky: Jaslovské Bohunice – Holíč 4:0 (1:0), Partizánske - Vrbové 2:2 (1:0), Malženice – Beluša odložené pre chorobu v tíme domácich.
1. Beluša 19 15 2 2 47:19 47
2. Malženice 19 12 3 4 43:24 39
3. Častkovce 20 10 3 7 36:27 33
4. Domaniža 20 9 6 5 37:33 33
5. Šimonovany 20 9 4 7 26:21 31
6. Vrbové 20 8 7 5 31:30 31
7. Tr. Teplice 20 9 3 8 34:29 30
8. Bánovce 20 8 5 7 34:24 29
9. N. Dubnica 20 9 2 9 27:34 29
10. J. Bohunice 20 8 4 8 39:33 28
11. Holíč 20 7 5 8 28:27 26
12. Tr. Stankovce 20 7 3 10 28:39 24
13. Prečín 20 6 2 12 32:50 20
14. Partizánske 20 4 7 9 31:44 19
15. Boleráz 20 4 5 11 26:24 17
16. Kanianka 20 2 3 15 20:61 9
Častkovce: - 3 body po skončení sezóny.